Senátní debakl. Prohráli všichni. Voliči ukázali politikům záda

O co vlastně jde? V první řadě o nic, o totální nic. Senát je věc zbytečná a po současných volbách to prohlásil i agent Bureš. V podstatě to ví všichni rozumně uvažující lidi, lidi se „selským“ rozumem. Jen ti politici to neví, oni totiž tohle vědět a ani slyšet nechtějí. Senát je trafika do důchodu, senát nic nezmění (nejde to, protože strany a hnutí, že?!). Opravdu jediným řešením je tuhle instituci rozpustit, vypustit z Ústavy a zapomenout.

Anonymous

Anonymous


ČSSD – kdo ještě téhle akciovce věří? Sobotka prohlásil po těchto volbách, že debakl je díky nízké účasti a pogratuloval dvěma nově zvoleným senátorům k jejich úspěchu a je to důvodem k otevřené diskuzi. Žádná sebereflekce? No vlastně proč, když jde o stranu, která ani po soudním příkazu nehodlá platit své dluhy. Chtěl bych zjistit, jestli jsou jejich voliči opravdu takoví tupci, že jim to ještě hážou. Že jim věří…
kup-zde

Agent Bureš, který řídí obrovskou, mnohamiliardovou firmu Agrostát, ke které přišel jen a pouze obrovským podvodem a díky ní se stal druhým miliardářem v ČR si taky tře nos. Holt to nevyšlo. Krajské volby, byť s přehledem „vyhrál“, přenechal svým oponentům z vládních i opozičních stran a vycouval. Po senátních volbách taktéž. 3 senátoři za „ANO, bude mi líp“ je nic.

Další agent, tentokrát americké CIA, Pavel Bělobrádek jásá. Ale úspěch mu přinesl mnoho a mnohými proklínaný Čunek. Jo, to je ten člověk ze Vsetína, který rázně zatočil s cikány a pevně doufám, že bude v tomhle trendu pokračovat.

e-shop-ceska-expedice

Každopádně dnes musím, ačkoliv nerad, souhlasit s agentem Burešem, že Senát je zbytečný a že by se měl zrušit. Ještě bych přidal, že vlastně politika je zcela zbytečná a že by se měla zrušit. Odsunout politické strany a různá politická hnutí na smetiště, někam do sekce zájmových spolků, kde si tihle nadutci a soudruzi můžou nadávat na schůzích, jak je všechno špatné. Měli šanci to změnit? Měli! Udělali něco pro lidi? Neudělali! Takže proč je máme živit z našich daní?

Stát nelze řídít jako firmu, agente Bureši, ale jen a pouze jako demokratickou instituci, kdy lid pověří řízením státu osoby nezatížené bolševiickou minulostí, osoby odborné pro daný resort a odborníky, kteří budou v Poslanecké sněmovně jako poslanci, volení lidmi, připravovat kvalitní zákony a jednat ve prospěch České republiky a jejího lidu, nikoliv proti zájmům ČR a obyvatel. A k tomu fakt politika nebo politické strany nejsou zapotřebí!


Zdroj.