Mají nás v hrsti, jelikož nás rozdělili na dvě poloviny…

To co se podařilo tomuhle pa-režimu a pa-vládcům, tak to se nepodařilo nikomu před nimi. Nikdo nerozdělil náš národ skoro na dvě poloviny, které si jdou po krku a nebojím se říct, že začíná vzkvétat „ne láska a pravda, ale nenávist a lež“.

Anonymous

AnonymousPamatuji dobu, kdy byl národ semknutý k sobě, protože jsme byli všichni na jedné lodi kromě pár vyvolených. Měli jsme podobné problémy, podobné touhy a přání. Největším bylo asi to, aby komunisté konečně zmizeli ve víru dějin a my se mohli svobodně nadechnout. Zatím jsme jen tak pomalu dýchali a čekali kdy to praskne. Upírali jsme oči k Polsku a záviděli jejich boj. Ten náš přišel naposledy a byl směšný a špatný.
kup-zde

Předhodili nám svobodu a neřekli jak bude vypadat. Neřekli, že z nás udělají další spolkovou zemi Německa, montovnu Evropy co je nejhorší, znepřátelí národ. Jsme jako oheň a voda a lišíme se tak moc, že tohle nemá naději na nějakou nápravu. Až toho budeme mít opravdu dost, nebude to samet, ale cihla.

Co miluje KAVÁRNA, to nenávidí ZEMANOVCI a naopak. Veřejně píšu, že svým založením patřím k Zemanovcům, protože všechno co chválí KAVÁRNA se mi z duše protiví.

Nemám ráda politiku USA, protože jsem přesvědčena, že všechny války mají na svědomí oni a to jen pro peníze. Jejich zbrojovky jedou naplno a tak se musí prodávat, opotřebovávat a zase dodat nové. Nemám ráda Německo, protože jejich povýšenost a nadřezanost neuznávám jako lidskou vlastnost.

Opravdu jsme potomci Velkého Sáma, Přemyslovců? Potomci Komenského, Žižky, Husa, Palackého a dalších z našeho obrození? Nebo je nám to už všechno jedno a čekáme jen na ten plný žlab?

Je z hloubky duše cizí handrkování o věci, které jsou svojí podstatou nenormální a tvor co si říká ČLOVĚK MOUDRÝ, by se měl chovat podle desatera a mít nějaké morální zásady. Zní to staromilně, ale je to pravda. Tady už se normální člověk bojí říct co si myslí, protože být normální se nenosí. Chcete někde uspět? Vlezte do nějaké menšiny, protože to teď frčí a ti si osobují veškerá práva, která by jim neměla být povolena.

e-shop-ceska-expedice

  • Starostové si stěžují, že cikáni nabízenou práci odmítají, ale ti naši připosranci mají prostě strach jim sebrat dávky a tak je donutit makat, jak to uměli komunisti. Neděláš? Plav do basy za příživu. Cikánský problém roste a bobtná a všichni politici od toho dávají pracky pryč. Nedávno zveřejnil starosta jednoho města – raději nejmenuji, ať mu nepřidám starosti – dávky jedné milé rodiny, které jsou 92 000,-Kč. Tak tomu se říká vejvar. No řekněte, šli byste někam makat za minimální mzdu na jejich místě? Jasně že ne. Proč, když debilní gadžové jim obstarají život bez práce a ještě se budou bát aby jim Brusel neumyl hlavu, že na ně nejsme dost hodní.
  • Nejlepší jsou práva uřvaných homosexuálních lidí. Pochodují nám Prahou skoro nazí, ukazují svá ohambí a předvádějí jak vypadá sex. Mezi nimi pochodují malé děti a napodobují tuhle menšinu. Nikdy mi nevadili a čím více toho chtějí tím více se mi protiví. Všichni se sexuální nemocí teď řvou, že chtějí mít také svá práva a tak nám napochodují sadisté, pedofilové a nekrofilové a co my? Sklapneme uši a budeme to tolerovat?
  • Naši páni podnikatelé. Nemyslím tím živnostníky co mají práce nad hlavu. Myslím tím ty, co mají miliónové obraty a pokud chtějí lidé přidat, tak prý není z čeho. A tak drží tento národ u huby minimální mzdou a žerou ze zlatých mís. Oni jsou hrdi na to, že patříme k nejhůře placené pracovní síle, o kupní síle ani nemluvím. I důchody máme horší jak všichni okolo, ale pořád je jim všechno málo. A my? No nic! Držíme hubu a krok.

Zdroj.