Francouzská policie už od pondělí demonstruje v ulicích svou bezmoc a strach z no-go zón

Příslušníci francouzské policie už mají dost násilí, kterému čelí ve čtvrtích obývaných především muslimskými migranty, a kde francouzské zákony dávno neplatí. Už několik dní v ulicích protestují, zpívají hymnu. Česká média mlčí.

chování mu-slimáckých nečistých prasatat vypadá takto

chování mu-slimáckých nečistých prasatat vypadá taktoVíce než 18 měsíců francouzská policie, resp. jednotliví lidé nosící uniformu policie a chránící lidi a jejich majetek, tak ti už dlouho upozorňují na neudržitelnost situace v no-go zonách, jejíž existenci tak dlouho a tvrdohlavě byrokrati z EU popírali. Teď už toho mají dost, jsou unavení z toho, jak slyší o dalších a dalších zraněních svých kolegů a pracují ve strachu pokaždé, když do no-go zón musí vstoupit. Vládne zde teror, strach a Šaría.

Před týdnem si policejní odbory hodně naštvaně stěžovaly na zranění dvou svých důstojníků v notoricky známé gangy obsazené no-go zóně jižně od Paříže, když jim do policejního auta hodili molotovův koktejl.(Aktualizace:) V zapáleném autě se pak dva důstojníci pomalu smažili k smrti, protože je dav 20 až 30 lidí držel v té smrtelné pasti a nedovolil utéct z hořícího vozu. Vysvobodili je až dva další policisté, všichni čtyři utrpěli zranění. Jeden z důstojníků byl do nemocnice odvezen „ve stavu mezi životem a smrtí“.

Tohle pondělí pak vyšli stovky pařížských policistů spontánně do ulic, projížděli Champs Elysee s houkáním a sirénami. V dalších dnech se přidávali další a další města, zpívají hymnu a mají podporu obyčejných lidí. V tuhle chvíli jsou vedle Paříže ulice plné protestujících policistů také v Marseille, Nice a Toulouse.
kup-zde

Podle všeho příslušníci policie takto sami překračují francouzské zákony, když v uniformách a s policejními auty demonstrují. Jenže když posílali hlášení a prosili o větší podporu, nikdo je neposlouchal. Nikoho to nezajímalo. Co vlastně chtějí? Co požadují? Větší podporu své vlády, a to jak emocionální, tak skutečnou. Chtějí čelit problémům v no-go zónách společně. Myslím, že docela jednoduše chtějí, aby někdo začal řešit fakt, že v Evropě v některých místech už není bezpečno ani pro ozbrojené policejní příslušníky.

Cirka před půl rokem Orbánovo Maďarsko oficiálně přišlo s tím, že v Evropě v ten moment existovalo více než 900 zón, kde oficiální zákony mají malou nebo žádnou moc a kam se ne-muslim neodváží vstoupit. Sklidili za to kritiku většiny evropských pohlavárů a zatímco levicoví žurnalisté psali pobouřené komentáře, ozbrojené složky zodpovědné za ochranu v jednotlivých státech existenci no-go zón připustily.

Švédská policie třeba mluví o 55 no-go zonách. Mluvčí švédské policie rovnou také říká, že 80 % policistů zvažuje, že půjde radši dělat něco jiného.

Když dáte Googlu chvilku, zjistíte, že někde mají nejvíc násilí na vědomí Pákistánci, v jiných zemích Somálci. Jedno mají samozřejmě všechny tyhle no-go zóny společné. Všechno jsou to příznivci Náboženství míru, jak tak moc rádi hlásají do světa.

V reakci na jednoho diskutujícího, který mi tvrdí, že když politici jako Cameron říkají, že nejsou no-go zóny, tak prostě nejsou, vkládám tuhle vsuvku. Politici zkrátka lžou a přidávám čerstvý dokument BBC, kde v úvodu autor říká, že netušil, jak nebezpečné toto natáčení bude. Mladý běloch se rozhodl zjistit, jak to s těmi no-go zónami v Británii je. Např. v 5. minutě mu mládež neevropského vzhledu, abych byla jednou zase směšně politicky korektní, tak tihle mladíci po něm pokřikují Tady není Británie, Tady je Bangladéš… Po shlédnutí tohoto dokumentu musím opravdu svá předchozí tvrzení o no-go zónách opravit. Realita je taková, že v těchhle místech se bojí o život i samotní muslimové.

Pokud nemáte čas na celý dokument, klidně přeskočte, jak v parku zakládají rozdovádění mladíci požár i jak místní bílí, kteří jsou tak chudí, že se nemohli odstěhovat, popisují, jak tam zabíjejí lidi. Přeskočte na cca 45. minutu, jak se tam snad stovky mladých honí po ulicích s tyčemi, s noži. JESTLI TOHLE VÁM NENAŽENE STRACH, JSTE BUĎ NESMÍRNĚ SRDNATÍ, NEBO ÚPLNĚ BLBÍ.

e-shop-ceska-expedice

https://youtu.be/El11lDXq-mw

Samozvaná vládkyně Evropy madam Merkel tlačí na osmadvacítku, že není možné nepřijímat muslimské uprchlíky a ještě také vyhlašuje, že islám do Německa patří. Patří do Evropy.

Já se ptám, kam tedy půjdou ti Němci? Kam se podějí Evropané, až se namísto tisíce no-go zón bude naopak v mapě muslimské Evropy počítat drobná území, kde ještě potkáte policistu? Jsou to dva roky, kdy jsem napsala blog Evropo, začni se bát.

Teď se ptám, Evropo, bojíš se už dost?


Zdroj.