P. C. Roberts: Hillary v útoku na chlapácké řeči a na Rusko

Tisková mluvčí ruského ministerstva zahraničí Zacharovová řekla, že prezidentská kampaň v USA je “svého druhu globální hanbou“, nedůstojnou amerického lidu. Řekl bych, že uhodila hřebíček na hlavičku.

HELLary Clinton HELLary Clinton


kup-zde
Jsem skutečně přesvědčen o tom, že tyhle povídačky jsou jako plky rybářů o tom, co velkého už u vody chytili, a musí se proto brát s úsměvem i kouskem pochopení.

Ale proč jsou teď ta plácání najednou důležitější, než je válka s Ruskem, která, kdyby skutečně vypukla, byla by válkou nukleární s koncem života na Zemi?

Trump prohlásil, že nevidí důvod pro válku s Ruskem. Ani důvod pro další existenci NATO čtvrt století po zániku Sovětského svazu.

Jsou Trumpovy choulostivé řeči o ženách nebezpečnější, než provokativní řeč o ruském prezidentovi, kterého Hitlery nazývá „novým Hitlerem“? Který šílenec by byl schopen osočit takto bezdůvodně a urážlivě prezidenta země, jež je schopna vymazat USA a celou západní Evropu z povrchu zeměkoule v několika minutách? A co je hrozivější? Když je několik žen osahaváno, anebo když se v nukleární válce všichni vypaříme? Jestliže na tuto otázku nemáme odpovědi, jsme příliš hloupí na to, abychom si zasloužili žít.

Chystají se americké ženy zvolit Hillary coby odvetou za Trumpovy obscénní hlášky? Jestliže ano, potvrdí tím jen to, že zavedení volebního práva pro ženy bylo omylem. Nebude už však nikdo, kdo by ten omyl v historické práci stačil zaznamenat.

Hillary s dopomocí presstitutek – prodejných děvek, které lžou, aby se uživily – a které dnes reprezentují americký tisk a televizní média – uspěla ve snaze soustředit prezidentskou kampaň na problém, který s nebezpečnou situací, vnucenou Světu právě jí a jejími neokonzervativními kamarády, nemá absolutně žádnou souvislost.

Killary-Hillary obviňuje ruskou vládu z toho, že se ve spolupráci s Trumpem nabourala do jejích emailů, předala je WikiLeaks, které je pak pustily do světa. A jaký je cíl téhle absurdní pohádky?
Nic jiného, než odvést pozornost od toho, co v těch emailech vlastně je.

e-shop-ceska-expedice

Nejvážnější problémem, před kterým dnes stojíme, je skutečnost, že se Washingtonu podařilo přesvědčit ruskou vládu o tom, že se Rusko stane cílem preventivního amerického útoku. Jestliže je ovšem nějaký národ přesvědčen, že bude zničen, je nepravděpodobné, že bude sedět a čekat, až ten úder přijde. A zvlášť nepravděpodobné je to u nukleární mocností, jakou je Rusko, strategicky spolupracující s další nukleární mocností - Čínou.

Hlas pro Hitlery je hlasem pro konec života na Zemi.

A ještě pokud jde o Trumpovy tlachy o ženách? Nikdo, kdo viděl Trumpovu manželku, snad nejkrásnější a nejelegantnější ženu na Světě, hovořící pěti jazyky, jim nemůže přikládat žádnou váhu. Ale Hillary jim dává váhu celé naší živé planety.