Znechucení Němci houfně opouštějí vlastní zemi; Nehorázná slova přivandrovalého muslo-dobytka: Nelíbí se Vám tady, tak táhněte!

Němci ve velkých počtech opouštějí Německo s odporem ke smutné současnosti. Syrský migrant je k tomu drze vybízí, protože uprchlíci prý s Němci žít nechtějí. „Je nám z vás špatně a jděte do jiné země“, píše. 138.000 Němců vloni..
Němci opouštějí důsledkem politiky otevřených dveří Angely Merkelové Německo. Jsou ve velkých počtech zklamáni a cítí odpor k současné situaci v Německu, ze které vinní nejvíce svou kancléřku Angelu Merkelovou.

však vy se nám jednou přizpůsobíte

však vy se nám jednou přizpůsobíte


Více jak milion migrantů dorazilo do Německa v minulém roce. Nové údaje však ukazují, že 138.000 Němců naopak v tom stejném roce Německo opustilo. V posledních deseti letech opustilo Německo 1.5 milionu lidí, z nichž bylo mnoho vysoce vzdělaných. Mezi Němci, kteří se rozhodli odejít z Německa, jsou profesoři i studenti, což prý zanechalo i následky ekonomické. Údaje zveřejnila německá agentura pro statistiku. To jsou smutné údaje, protože vzdělaní lidé, kteří se v Německu narodili, odcházejí a přicházejí statisíce lidí z Afriky a Středního východu, kteří většinou tak vzdělaní nejsou. Podle statistik nejsou ani příliš pracovití, ale na kriminalitě mají podíl značný a na využívání sociálních dávek také.
kup-zde

Němci se stěhují nejvíce k Balatonu do Maďarska, uvedl místní realitní agent a jako důvod uvádějí prý hlavně nezvládnutelnou migrační krizi. Odpor obyvatel pokračuje, protože z Německa neprchají pouze Němci, ale i lidé jiných národností, kteří žili v Německu celá desetiletí, a kteří, ač sami původem cizinci požadují, aby kancléřka nechala deportovat migranty z posledních dvou let. Říkají, že migrace jim sebrala jejich životní standard. Ano, protože za poslední dva roky nepřišli pouze váleční uprchlíci, ale prostě každý, kdo se tak rozhodl, ať je jejich motivace jakákoliv.

Z nových německých statistik jednoznačně vyplívá, že počty nově přicházejících lidí různých národností do Německa, byly příliš vysoké, a to tak, jako nikdy předtím. Přijímání vysokého počtu migrantů však bude dle německých úřadů pokračovat. Frank-Júrgen Weise, který je vedoucím pracovníkem úřadu pro migraci (BAMF) předpovídá, že v roce 2016 dorazí dalších 300.000 migrantů. Popularita německé kancléřky Merkelové je údajně na historickém minimu. Píši údajně, ale přišlo by mi nepochopitelné, kdyby to mělo být jinak. Němci se stávají cizinci ve vlastní zemi a situace se nezlepšuje.

S politikou Angely Merkelové mnoho z Němců nesouhlasí a roste popularita pravicové Alternativy pro Německo. Dle pana Václava Klause, který v saských Drážďanech před pár dny přednášel na téma masová migrace a její důsledky pro Evropu, tak má AfD podporu dle průzkumů veřejného mínění možná až 22% voličů. „Zdá se, že v Sasku se rodí nezanedbatelná politická síla.“ Kéž by to tak bylo a AfD mohla po příštích volbách bojovat za původní Němce ve vládě a pokusit se Německo ještě zachránit pro původní obyvatele, jejichž budoucnost dobře nevypadá.

V Drážďanech se 3.10. sešlo u příležitosti výročí (26) znovusjednocení Německa tisíce lidí. Den německé jednoty (German Unity Day) navštívila i německá kancléřka, ale lidé ji příliš nevítali. Kancléřka se ocitla „pod palbou“ slov od jejích spoluobčanů. Kromě německých vlajek měli také hesla, aby paní Merkelová odstoupila. „Merkelová musí odejít.“ Je to smutné, ale z vlastní země odcházejí zoufalí a smutní Němci, protože ona stále zůstává. Musí to být pocit beznaděje, když vláda likviduje vlastní národ a svou historii. Ta nová, vládou propagovaná budoucnost a realita, vypadá pro Německo destruktivně.

Angela Merkelová by prý chtěla přetvořit ilegální migraci v úspěch, kterým bylo prý v letošním roce zastavení přílivu lidí z Turecka a smlouva vyjednaná v Ankaře v březnu. Pro Itálii je to ale trochu hořký úspěch, protože počty migrantů v Itálii v letošním roce výrazně vzrostli, což dává velký smysl, když je navíc lodě evropských záchranářů a Frontexu dovážejí přes Středozemní moře do Evropy. Uprchlíci již nepotřebují nějaké výkonné lodě, ale stačí prostě doplout do mezinárodních vod, ale myslím, že ani tam doplout nemusí, protože záchranáři jim v nouzi pomohou i u pobřeží Lybie.

Paní kancléřka ještě řekla, že ta pomoc uprchlíkům není pouze o penězích, ale také o vylepšování schopností lidí z těchto afrických zemí, a o tom, dát jim naději. O penězích to skutečně pouze není, ale určité schopnosti někteří z migrantů projevili nedávno, když jich 17.000 zažalovalo německou vládu a se svou žalobou uspělo. A proč německou vládu žalovali? No proto, protože jim byl udělen pouze částečný status azylanta a to je jim málo. Podle jednoho migranta prý již Německo není pro Němce vhodnou zemí a měli by odejít. Zní to jako anekdota, ale stává se to realitou. Jako Němec bych takto kulturně obohacen také nechtěl v Německu žít.

Němci čelí vysoké kriminalitě, kterou páchají často právě migranti, a to včetně doslova epidemie sexuálního zneužívání a znásilňování. Islamizace Německa se zrychluje a mnoho Němců již ztratilo naději na šťastnou budoucnost. A to si Němci ještě mohli přečíst neuvěřitelně drzé a ponižující vzkazy na svou adresu, od osmnáctiletého migranta Arase Bacha ze Sýrie přímo z novin Freitag v říjnu. Příspěvek byl uveřejněn také v Huffington Post Deutschland, ale tam byl později smazán. No, přišel mi velmi skandální.

e-shop-ceska-expedice

„My uprchlíci nechceme žít ve stejné zemi s vámi.“ „Vy můžete a myslím, že by jste ji měli opustit.“ „A vezměte si prosím Sasi i s Alternativou pro Německo.“ „Proč neodejdete do jiné země?“ „Je nám z vás špatně.“ Tak býti Němcem, tak se mi asi také udělá špatně, ale z těchto nevděčných a často velmi hrubých migrantů. Cizí entity přinesli na západ více problémů, než pouze vyplácení sociálních dávek. Někteří z migrantů pohrdají původními Němci. Někteří Němci píší ze zoufalství vládě dopisy, ale ta jim stále není ochotna naslouchat. Naopak, někteří němečtí politici doslova provokují své občany. Drzá slova migranta jsou šokující, ale on, tímto pro mě neuvěřitelným způsobem mluvil ke svým občanům i představitel německého Kasselu.

Když byla migrační krize na vrcholu (dosavadním) v říjnu 2015, tak se na radnici v Kasselu/Lohfeldenu sešlo asi 800 nespokojených a protestujících Němců, kterým se nelíbilo jednostranné rozhodnutí místní vlády o umístění migrantů ve městě. Prezident Kasselu Walter Lúbcke reagoval na tuto nespokojenost slovy, že ti, kteří nesouhlasí s vládní politikou otevřených dveří, tak mají možnost opustit Německo kdykoliv. Kéž by Německo opustili všichni ti lidé, jako je on. Vlastně jeho drzost k vlastním spoluobčanům je ještě horší, než ta migrantova. Ten však napsal více ve svém nevděku plném příspěvku.

„My uprchlíci jsme znechuceni z naštvaných občanů (Wútburgeru).“ „Urážejí nás a směšně agitují.“ „Dobře, měli by jste uprchnout.“ „Německo pro vás není vhodné, tak proč zde žijete?“ „Proč nejdete do jiné země?“ „Když je tato země vaše, drazí, naštvaní občané, tak se chovejte normálně, nebo můžete jednoduše odletět z Německa a hledat nový domov.“ „Jděte do Ameriky za Donaldem Trumpem, on vás bude velmi milovat.“ I někteří němečtí občané, kteří již emigrovali, napsali „své“ vládě. Německý občan, který z Německa již emigroval, napsal….

„Věřím, že migrace vytváří závažné a nevratné změny v německé společnosti.“ „Jsem naštvaný, že se něco takového děje bez souhlasu německých občanů.“ „Věřím, že je to hanba, že se židé musí opět obávat v Německu jen proto, že jsou židé.“ Jedna paní také vládě napsala..“Můj manžel občas říká, že má pocit, že jsme se stali tou největší menšinou, ale bez lobby.“ „Pro každou skupinu je v Německu instituce, umístí se, mají zájem veřejnosti, ale pro nás, heterosexuální manželské páry se dvěma dětmi, kteří pracují, nejsou hendikepovaní a ani muslimové, tak o lidi jako my, již déle není žádný zájem.“ Tato paní, když svůj úmysl odejít z Mnichova oznámila ve školce své dcery, tak byla označena za xenofobku a lidé, jako je ona, jsou prý ti zodpovědní za to, že se integrace nedaří.

Pravdou určitě je, že se v Německu integrace neintegrovatelné a rozdílné kultury nedaří. Německu se v letošním roce podařilo vrátit pouhých 7% uprchlíků ze 40.000 (2860), kteří měli být vráceni. Věřím, že Německo má ještě alternativu jak přežít. Stále rostoucí počet příznivců Alternativy pro Německo je věřím nadějí pro všechny Němce.

Na stránkách Tumblr., jejichž provozovatel není zcela jasný, je výzva, aby lidé emigrovali do Evropy a začali zde revoluci. „Vytvoř novou rasu a vytvoř nový kontinent.“ U toho je obrázek mladé blondýnky s roztaženýma nohama a textem, že Evropa vás potřebuje.

Myslím, že to, co Němci potřebují, je jejich vlastní revoluce proti vládě a za budoucnost Německa, má li nějaká být. Minimálně voličská revoluce již v Německu věřím začala.


Zdroj.