Dobytek Havel chlastal víc než pije Miloš Zeman a pojmenovali po něm letiště

Nesoudní kreténi z KDU-ČSL, TOP 09 a ODS své partaje do roka zlikvidují. Jejich předsedové vyjádřili odmítavý postoj k oslavám 28. října na Hradě.

Dobytek Havel | reprofoto: youtube.com

Dobytek Havel | reprofoto: youtube.com

„Rozhodli jsme se, že se nezúčastníme ceremoniálu na Pražském hradě,“ oznámil předseda strany Miroslav Kalousek. „Už minulý rok jsem to označil za orgie bolševické nestoudnosti. Letošní oslava bude stejně kontroverzní a nedůstojná jako loňská. Je nám to líto, protože odkaz 28. října a Pražský hrad pro nás představují významné symboly, které si prezident republiky přivlastňuje, ačkoli patří nám všem,“ řekl předseda TOP 09.

Podle Bělobrádka se oslava státního svátku zvrhává v nedůstojné politikaření. Tak mám pocit, že předsedům těchto partají hráblo. Na rozdíl od názorů (dovolím si říci) většiny voličů, mají k migraci alibistické až vstřícné postoje, lezou Bruselu do zadku, salámovou metodou utahují šrouby a zpřísňují cenzuru a potírají svobodu slova, zavedli pokuty za cokoli, zakazují kouření v hospodách, prosazují EET, plošně podporují celoživotní nemakačenky a ploditele dětí a na důchodce kašlou, jsou poplatní Bruselu a USA a štvou proti Rusku a volají po válce s ním, nechají našim dětem ve školách vtloukat do hlav jak je islám fajn a při každé příležitosti se navážejí do prezidenta Miloše Zemana.

Dělají vše proto, aby jejich partaje spadly v příštích volbách pod 5% a zmizely v propadlišti politických dějin. Neudělení medaile panu Bradymu jim vadí, ale vyznamenání Mašínů či Havlova cena pro skřehotající pornoherečky Pussy Riot jim nevadila. Miloš Zeman je prý alkoholik, ale to, že Havel chlastal mnohem víc, je v pohodě, to nikomu nevadí a tak má jméno na letišti. Nikomu nevadí, že rozdával medaile a milosti kámošům. Bohuš Sobotků nechá narychlo pro pana Bradyho vyrobit medail a pověsí mu ji na krk. Pane jo, to bude sláva, to bude ocenění, ta vynucená medaile. Chudáka pana Bradyho tahle partička zneužila, aby mohla na Zemana nakydat další špínu.

Prostě muž z brašnou nesmí projít a pravda (ta jejich) musí zvítězit za každou cenu.

Mám k prezidentovi některé výhrady, ale celkově jej jako hlavu státu hodnotím kladně a jako prezidenta jej respektuji. Je čistě jeho věcí, komu medaili udělí a komu ne. A tak ti straničtí trotlové prý oslaví 28. října na náměstích. Oni ale neuctí den vzniku samostatného československého státu, ale budou tam mít politické projevy a prostřednictvím inflace slov budou zvracet kýble špíny na Zemana. Ano, oslava státního svátku zvrhává v nedůstojné politikaření, ale ze strany těch, co vedou dlouhodobý útok proti Zemanovi. Ze strany těch, co tuto zemi rozkrádají a nechávají ji, jako celou Evropu na pospas islámu. Je třeba tu svoloč za rok ve volbách vyhnat od koryt.


Zdroj.