Michal Horáček ví jak ze sebe udělat nesoudného blbce

Michal Horáček na dotazy medií na jeho názory prohlašoval, že nejdříve musí objet republiku, aby zjistil, co si lidé myslí a tak si utvořil názor a mohl lid zastupovat.

Michal Horáček - Valchař a milionář z utrpení jiných - hazard | reprofoto: youtube.com (Z1TV)

Michal Horáček – Valchař a milionář z utrpení jiných – hazard | reprofoto: youtube.com (Z1TV)


BINGO, člověk bez vlastního názoru, neschopen vnímat dlouhodobé názory naší společnosti, člověk bez jakýchkoli politických zkušeností, sluníčkář, kavárník, expodnikatel, zbohatnuvší na hazardu, tedy na neštěstí jednotlivců i rodin, se staví do role samozvaného spasitele, jež nejdříve potřebuje zjistit, jak spasí sebe sama. Další trapný králík, vytažený z antizemanovského klobouku nesoudného Michala Kocába?
kup-zde

Pokud protestní akci 28. října spolupořádá agentura kandidáta na Hrad Horáčka, pak Michal Horáček v den výročí vzniku samostatného státu pořádá osobní, politickou a protizemanovskou kampaň.

Tím dává jasně najevo, zda projevuje úctu k naší samostatnosti, či zda propaguje vlastní rádobypolitické ambice. Michal Horáček, vynikající textař, dovolím si tvrdit, že jeden z nejlepších, mne přiměl k napsání mého nejkratšího blogu, který uzavírám replikou známého českého filmu: Ještě větší blbec, než jsme si mysleli.