Obludárium české politiky vleče „strejčka“ médii, zatímco anglo-američané s Euwehrem pochodují proti Rusku.

Jeden z povícero motivů, proč náš mainstream věnuje veškerý prostor pseudokauze o „čestném“ Hermanovi a jeho magoroidnímu úsilí o odstranění prezidenta Zemana spočívá i v totální blokaci veškerého dalšího dění ve světě.

Svatopluk Otava

Svatopluk Otava


Zatímco Ty spíš…

Zatímco samolibí rektůrci (od slova rectum) věší jeden po druhém placky na nešťastného pana Bradyho, Američané s „chirurgickou přesností“ vraždí stovky civilistů v Mosulu, včetně třeba místní dívčí školy.
kup-zde

Zatímco „kulturní frontovníci“ s titěrnými mozečky, ale s obsedantním pocitem tvůrců dějin, všemi myslitelnými stokami plivou jed na prezidenta republiky, anglo-američané se svými satelity intervenují v Polsku a germánském Pobaltí, přičemž jim chutě sekundují pohrobci wehrmachtu.  Ano, i velení už bylo při provokační misi Němcům uděleno. Celá nástupní pláž jménem Litva patří teď novodobému Euwehru.

Zatímco se tlupa uječených „sluníček“ a kolaborantský poltický odpad chystají znesvětit den Státního svátku povykem na stejně znesvěceném náměstí, kde se tyčí socha Mistra Jana, nevolená fašistická administrativa ve Washingtoně i Bruselu plánují konečně vyprovokovat Rusko k boji v Sýrii plánovaným vymazáním města Rakká z mapy. Nebo vytvořením jakýchsi „Gliwic“ na ruských hranicích. Nebo zablokováním černomořského prostoru rumunskými fašisty, co tak pěkně pochodují s pochodněnmi v rukou a sní o tom, jak Rusům vrátit ty strašné výprasky z dob poslední Světové války. Prostě jakkoli. Hlavně už nějak zahájit redukci počtu obyvatel na planetě a dostat se tak k ruskému bohatství.

Poslední „vada“ na České kotlině jsou holt ti Češi

Evropský kanónenfutr je oblbován v každém prostoru různě, podle toho, co je tak jaksi místně nejvhodnější. Pro náš protektorát je tedy nařízeno adorování zrádců a mučedníkování morálního čehosi, co ani snad odpadem nazvat nejde, aby se výkaly neurazily. Uloupená veřejnoprávní i soukromá média jsou zavalena ublíženeckými tirádami sedmilháře Hermana, ba i gróf Babiš usoudil, že už další lidové mimikry nepotřebuje a podpořil palbu proti Hradu, zatím jen tak opatrně uznalými slovy o kýmsi řízené loutce v dalajlámím hábitě, která kam přijede, tam mentoruje, kárá a vměšuje se do čehokoliv. Tedy – dalších voleb snad už ani nebude třeba, hm, že…

Ale je to všechno jen odváděním pozornosti. Proč by měli být Češi znepokojováni zapojováním své země do lupičských praktik Strýčka Sama? Proč by si měli dávat pozor na černoprdelnická prohlášení o tom, jak by nám coby spolkové zemi Grossdeutschesosman Reich bylo dobře jako nikdy před tím? Proč bychom měli vědět, že jediným smyslem konečného řešení České otázky,  je na západ od našich virtuálních hranic jen zájem o prostor, kde dosud žijeme?

e-shop-ceska-expedice

Český majdan na dosah…?

Raději ten čas na přemýšlení o hrozbách vyplňme nějak jinak. Havlárie jsou u nás sice celoročním svátkem, ale přece jen mají své tu a tam končící kulminační body. No, tak tedy cynicky potancujme na troskách Masarykova díla a klidně se Čechům smějme do ksichtu tak, že se sami budeme nazývat masarykovci. A v den, který by měl být každému Čechovi i Slovákovi svatým. A kdyby antizemanovský majdan ještě neprošel, můžeme se vysmát povražděným českým studentům, co jim gestapo nechtěně zajistilo historickou nesmrtelnost tím, že se sami budeme vydávat za ochránce jejich odkazu. Takto a ještě hůře přemýšlí nejčernější lidovecká hermanovic kohorta.

Honzíčkovi Krausů, jehož životní rolí byl gauner s králičíma ušima v nezapomenutelné Dívce na koštěti, prý na Primě odmítli kýbl hnoje na téma: „Nevyznamenali jste mi strejčka? Tak tady máte přes držku!“. To zas bude v alejích českého mainstreamu po ránu nablito…. Ale pozor Krauzík, pozor…! Abys pak stihl včas převléknout kabát! Je docela možné, že se blíží doba nových církevních restitucí. Tentokrát ale budou požadavky oprávněných formulovány s cepem v ruce…