V Žatci v pizzerii zdechl feťák. Kdyby to nebyl cikán, tak by po něm neštěkl ani pes. Zažíváme brutální útoky černých rasistů

V jedné ze žateckých pizzerií před 14 dny zemřel mladík, který prý bral pravidelně drogy. Pitevní zpráva vyloučila, že by jeho smrt nebyla způsobena cizím zaviněním. Tímto by mohl být příběh uzavřen, kdyby….

Cikán žádá sociální dávky

Cikán žádá sociální dávky

e-shop-ceska-expedice

Kdyby onen mladík nebyl romského původu. Pobouření Romové a jim naklonění neziskovkáři opět roztočili mediální kolotoč, v rámci kterého je většinová česká společnost obviňována ze všech možných krutostí a samozřejmě ze xenofobie a rasismu.

Na serveru Petice24.com dokonce vznikla petice s názvem Fatální ubití romského mladíka personálem a neadekvátní zásah Policie ČR, kde její autor Miroslav Ferko vyjadřuje rovněž přesvědčení, že šlo „jasnou vraždu“. Petici podepsalo za první týden její existence asi 2500 tisíce rozčílených Romů a udatných bojovníků proti „všudypřítomnému“ rasismu. Mnozí z nich mají horší úroveň psaného než pověstný dlaždič a po nějakém porozumění a lásce nemůže být ani řeč, jak je vidět na přiloženém screenshotu z diskuze pod peticí…

Odborníci sice prokázali, že Rom zemřel bez cizího zavinění, ale pravda romskou komunitu nezajímá. Smrt mladého drogově závislého muže je třeba pořádně využít. Romové tou nevěří a jsou přesvědčeni, že šlo jen o další vraždu s rasovým podtextem. Na jeho pohřbu se vydováděly asi čtyři stovky rozohněných soukmenovců a původně pietní shromáždění musela rozhánět policie. Krásný způsob, jak uctít památku zemřelého. Jen co je pravda.

Internet a sociální sítě se „baví“ vulgárními a rasistickými reakcemi romské komunity, která se vydala do boje za „svá práva“. Zajímalo by mě, kde jsou ty údajné integrované romské elity, které by měly celý tento chaos usměrňovat a klidnit zjitřené emoce. Nikde. Buď žádné neexistují, nebo se bojí, aby se nestaly terčem stejných nadávek ze strany svých bratří a sester? „Bílé m.dky, psy skurveny, gadže hnusný“ a dalšími vulgárními nadávkami častují ty, kteří jim zajišťují sociální dávky.

Jedním z údajných romských intelektuálů je Karel Holomek. Devětasedmdesátiletý romský aktivista a předseda neziskové organizace Společenství Romů na Moravě však svoji roli bohužel neplní příliš dobře. Ani jeho nezajímají fakta, ale ještě před závěrem vyšetřování je mu jasné, že život mladého Roma pohasl v důsledku přičinění českých rasistů. Aby toho nebylo málo, tak se svezl na současné protizemanovské vlně a ještě z podílu na této tragické události ve svém blogu obvinil právě prezidenta Zemana.

„Gádžovské“ elity se obvykle pyšní tím, že se staví ke všem událostem rezervovaně. Když zemře etnický Čech rukou Roma, nikdy nehovoří o rasismu naruby. Když znásilňují muslimovéevropské ženy, vždy naši intelektuálové vyzývají ke zdrženlivosti a jako jeden muž bojují proti uplatňování kolektivní viny. Dokud případ není vyšetřen, vždy konstatují, že jsme na místě nikdo nebyl a vůbec nemůžeme předem říkat, jak se to celé seběhlo.

Tento někdy otravný, ale principiálně správný přístup však u Romů a jejich elit nehrozí. Když zemře Rom, hned je přece jasné, že byl zavražděn krvežíznivých českým rasistou s hitlerovským knírkem. V tomto ohledu mají čeští Romové mnoho společného s americkými černochy. Také ti po každém úmrtí člena své komunity rukou bílého policisty automaticky vycházejí do ulic, kde rozpoutávají násilnosti. Na jejich stranu se přidají levicová média a je vymalováno.

Romové, černoši i muslimové by si opravdu mohli podat ruce. Chybu vždy vidí na straně bílé většiny. Nikdy je ani nenapadne podívat se do zrcadla a klást si nepříjemné otázky. Kdepak. Od té doby, co lidskoprávní aktivisté poprvé použili slova jako „rasismus, xenofobie a islamofobie“ není třeba nic řešit a nějaké pídění se po pravdě je zbytečné. Zdatně se činí také server Romea.cz, jehož „experti“ mají rovněž jasno. Jde o brutální rasistickou vraždu!


Na závěr příběhu ještě zbývá dodat, že „stateční“ romští kluci ze Žatce začali vyhrožovat podpálením oné pizzerie a fyzickou likvidací jejího personálu. Nicméně tato skutečnost romské elity nezajímá. Potom se ale nesmí divit, že na romskou menšinu je pohlíženo v české společnosti ryze negativně. Dokud se neanučí Romové pokoře a budou ze svých selhání obviňovat jen ty druhé, nikdy se dál neposunou a vždy budou majoritní společnosti považovány za pouhou přítěž a nikoli respektovaného partnera.


Zdroj: ePortal.cz