Lidská špíno Hermane, už je čas jít. A rovnou do prdele

Pan Daniel Herman už neví co by pro své zviditelnění udělal. Za květnovou návštěvu sudetoněmeckého sjezdu zřejmě nebyl oceněn tak, jak si představoval, musel tedy podniknout něco nového, neokoukaného, něco, kde by mohla vyniknout jeho morální převaha nad všemi okolo, zejména ministry vlády, ve které sám ještě dočasně škodí, hlavně pak nad prezidentem Zemanem.

Daniel Herman - český klerofašistický dobytek

Daniel Herman – český klerofašistický dobytek

e-shop-ceska-expedice

Zámořský strýček se mu dobře hodil, nakonec se mu ale podařilo udělat vola nejen z něho, ale především ze sebe.

Přešlo pár dnů od 28. října, majdan se nekonal, na Staroměstském náměstí proběhla za přihlížení nechápajících turistů pofidérní akce místních přisluhovačů bruselského režimu, a pan Herman nevěřícně kouká, jak ze všech stran zní jen slova popírající jeho tvrzení, které znělo ještě předevčírem tak hezky.

A tak se kroutí, vymlouvá, nikdo mu ale už nevěří. Sám ovšem neodejde a premiér ho jistě neodvolá. Mohl by tedy alespoň na čas zmizet z obzoru, neotravovat kecama okolí a počkat až se situace trochu zklidní.

Třeba by mohl vzít strýčka do Německa, s panem Posseltem si vzájemně vyměnit nějaká vyznamenání, možná by se nějaké našlo i pro pana Bradyho, a společně by mohli dát dohromady nějakou akcičku, za chvíli bude 17. listopad…