Další tibetský balónek splaskl

Je to už skoro 40 let, jsem měl takový malý záskok v Teplicích. Tak ona, Ivanka, moc malá nebyla a měla takový nezpochybnitelný signál pro muže. V zralejším věku si je pak nechala zmenšit. A bylo po atraktivitě „paní Horňákové“

Jiří Hermánek

Jiří Hermánek

A moje žena to tehdy, svým šestým smyslem vytušila a jakákoli zmínka o Teplicích (potřeboval jsme jakási sklíčka do lampiček) v ní vzbuzovala vztek, takže ani žádná sklíčka nebyla.

A velmi podobně je na tom u nás Tibet. Jakákoli zmínka o něm a o dalajlámovi vyvolává emoce. Vadí, že někdy v 50. letech čínská vojska snad Tibet obsadila, ale vůbec netušíme, nebo jen velmi vzdáleně, co Tibet byl a co Tibet je dnes.

To, co člověk útržkovitě čte, je že před čínskou „anexí“ panoval v Tibetu feudálně otrokářský řád, s nucenou prací pro lámy, krutými tělesnými tresty a dalšími aspekty, které se s moderní společností vůbec, ale ani trochu neslučují.

Svědectví o tom, jak Tibet vypadá dnes, jak ho změnila ta skvěle postavená čínská železnice, nakolik etničtí Číňané migrují do Tibetu a naopak Tibeťané do „Říše středu“ nemáme. Nebo alespoň nejsou nijak rozšířená.

Jediné, co máme, je hysterie kolem dalajlámy a kolem tibetských vlajek. Časově se čínská „anexe“ Tibetu shoduje přibližně s ukrajinskou anexí Krymu, kde také žilo obyvatelstvo národnostně nekompatibilní s „mainlandem“, tedy s pevninou.

Nakonec, on je, podle vnějších známek, ten případ Krymu dost podobný případu Tibetu. To je ale dnes záležitost velmi nepopulární, protože to, co udělal náš Pepíček, je vždy dobře, ale to co udělal jejich Putínek, je vždy špatně.

Ale zpět k Tibetu. Pro ČLR je otázka Tibetu důležitá. Jinak by kolem toho nebyly takové zmatky. Představte si prosím, že my mámě, někde na našich hranicích, jakousi enklávu, jejíž osud nám leží velmi na srdci.

Tak třeba, zcela hypoteticky, Těšínsko. A my bychom různě po světě uzavírali dohody. Samozřejmě, nejsme tak důležití jako Čína, ale jako příklad to postačí. A my bychom svým partnerům dávali za podmínku, aby se nestýkali z představiteli Těšínska, zvláště pak Biskupem Bednorzem.

A někdo z našich smluvních partnerů by biskupa Bednorze oficiálně přijal na ministerstvu. Nezlobte se na mě, ale my bychom museli reagovat podobně, jako reagovala Čína na ministra Hermana. Jinými slovy: Pokud neumíte dodržovat dohodnuté smlouvy, tak jděte někam.

A zde je vidět ona, opravdu malá, česká povaha. Když byla arbitráž o TV Nova, samotní čeští politici naše úsilí torpédovali a dodávali protistraně důkazy proti své vlasti. A dnes je to velmi podobně totéž.

Prezident Zeman je okruhem intelektuálů, umělců a velké části politiků nenáviděn a za jeho pád by dali modré z nebe (ale ne ze svého). A tak, opravdu po česku, protože si to třeba v Polsku nebo v Maďarsku nedokáži představit, kují pikle proti svému prezidentovi.

A poslední „případ“, samozřejmě v uvozovkách, byl nastrojení té taškařice na prezidentovu manželku Ivanu, jen proto, aby kvůli tomuto zbabělému útoku prezident Zeman získal další politické body, protože uspět mohli ti spiklenci pouze u lidí své krevní skupiny.

Zbytek obyvatelstva ale těmito ztřeštěnými akcemi přesvědčí jen stěží a tyto akce, včetně té na Staroměstském náměstí 28.10.2016 se podobají: Ipsace (onanie, masturbace, sebeprznění, samohana) je vůbec veškeré nepřirozené dráždění pohlavních ústrojů bez přímé součinnosti jednotníka druhého pohlaví – Zdroj.

Ano, přesně tak, protože všechny tyto akce oslovují jen ty oslovené a přesvědčují jen ty přesvědčené a pokud ještě zůstanu u té erotické mluvy: Šílení s tibetskou vlajkou jakoby ztrácí erekci a její propagování je pro naprostou většinu obyvatelstva jen plácnutím do vody.


Zdroj.