Nechá se někdo koupit?

Když začal převrat na pražském magistrátu, tvrdil jsem, že tu jde o peníze. Rychlé výměny a odvolávání lidí v podnicích ve vlastnictví města mi můj názor potvrzují. Celé je to postavené na hlavu – znám to z vlastní zkušenosti. Když městský radní sedí v podniku s většinovou účastí města, co tam může asi hájit? Jako radní by měl chtít co nejvíce práce za co nejméně peněz. Jako zástupce podniku zase co nejvíce peněz za co nejméně práce. Tohle je neřešitelná situace, vlastně řešitelná je – privatizací. Takhle jsme to udělali v Teplicích ke všeobecné spokojenosti.

Jinak pražská TOP 09 mě docela zklamala. Takhle nepředjednaná akce s rysy pučismu má za cíl rozbít zastupitelský klub ODS a oslabit nás ve voličské baště. Je to absolutně nehodné vládní koaliční strany. Vůbec také nepochybuji, že to může být spojeno s kupováním hlasů některých našich členů výměnou za podporu Topky na magistrátu. Jsem zvědav, kdo se na toto nechá nalákat. Že by lidé z Prahy 10 úplně ztratili rozum?

Co naopak Topce ze srdce přeji, je, aby zůstala sama a spadla do spolupráce s ČSSD, která se ze dne na den ocitne v pozici malých vyděračů, kteří budou Topce okopávat kotníky až do voleb na podzim 2014. Byl by to spravedlivý trest za tuhle klukovinu.

Zdroj: pravybreh.cz