Přebil trumfem vše…

Nejsem žádným slepým obdivovatelem Ameriky, amerického způsobu života, amerických hodnot a prostě všeho amerického. Americkou kulturu, včetně hollywoodské, považuji za kýčovitou a pokleslou. Američané nejsou ani vlastním, skutečným národem, ale umělým – jsou to vlastně jen potomci osidlovatelů z Evropy, kteří provedli genocídu na původním obyvatelstvu, jehož zbytky vysídlili do rezervací a afrických otroků, kteří ještě v 60. letech minulého století byli rasově segregováni… Američany považuji za velice agresivní a v jistém smyslu i podlý národ – stačí se jen podívat zde.

Anonymous

Anonymous


Nyní přišla naděje, že se ta agresivita může otupit, neboť v prezidentských volbách nezvítězila zástupkyně stávajících mocenských struktur a vojensko-průmyslových komplexů Hillary Clintonová, ale zcela s jasnou převahou ji převálcoval Donald J. Trump, který se ve svých předvolebních projevech docela vyhradil vůči establishmentu, včetně multikulturalismusu a oslovil voliče jednoduchými a jasnými hesly. Donald J. Trump se tedy stává 45. prezidentem USA a dá se očekávat, že s jeho vládou dojde k velkým změnám.

Mnozí politici a politologové již přirovnávají tyto volby k Brexitu a to z jednoduchého důvodu: byl zde zřejmý tlak mocných a zadání médiím, aby veškeré průzkumy vyznívaly jinak, než ve skutečnosti, aby voliči byli masmédii ovládáni, na což jim ani nyní už nikdo neskočil. Voliči, obyčejní lidi tu hru prokoukli a naučili se hledat informace na všech možných i nemožných místech a ne jen v tzv. oficiálních médiích.

Profesor na Bostonské univerzitě: „Trump nebyl mým kandidátem, ale bude mým prezidentem, protože si to zasloužil ve svobodných, demokratických volbách.“ Kéž by se takto chovali i zhrzení voliči spícího knížete… Dodnes se z toho nevzpamatovali. Mají stále plnou hubu demokracie, ale neumí ji přijmout.

A tohle je pro samozvanou „elitu národa“ další KO, ze kterého se už zřejmě neseberou. Týden budou řvát a hlavně všude možně pomlouvat, lhát, urážet – tohle jim jde nejlépe, ale to je vlastně vše, co umí. Že už to normální lidi nezajímá a že se už nechtějí nechat ovlivňovat, jim dosud nedošlo. Na veřejnoprávní ČT to už rozjeli, čekám, kdy se přidá Martin Fendrych z Aktuálně.cz, Halík a další pomatenci.


Zdroj.