Vznikne proti Trumpovi „Washingtonská“ kavárna?

Světový i náš mainstream komentuje, jak někteří Američané neunesli volbu Donalda Trumpa americkým prezidentem a vyšli do ulic, kde agresivním způsobem dávají najevo svoji nespokojenost.

George Soros - Ďáblův emisar na Zemi - Zaplatí majdan proti Trumpovi?

George Soros – Ďáblův emisar na Zemi – Zaplatí majdan proti Trumpovi?

Cituji: Na protest proti zvolení Donalda Trumpa prezidentem vyšly do ulic tisíce lidí. Demonstrovali v Atlantě, Filadelfii, Austinu, Bostonu, Portlandu, San Francisku, Seattlu i Washingtonu, uvedla televize CNN. V New Yorku protestovalo před Trumpovým mrakodrapem Trump Tower až pět tisíc lidí. „Trumpa ne, ne Ku-klux-klanu, žádný fašismus v USA,“ skandovali lidé v Portlandu. Místy však byly protesty násilné. Demonstranti zapalovali ohně nejen v San Francisku, kde hořela auta, ale i v Oaklandu, kde se podle policie shromáždilo až 6000 demonstrantů.“ Tolik citace.

Nepřipomíná vám to vážení čtenáři něco?

U nás se sice při protestech proti prezidentovi Miloši Zemanovi nezapalovala auta, ale agresivita příznivců Karla Schwarzenberga byla i tak vysoká. Ti neunesli jeho prohru a přemýšleli, jak se pomstít úspěšnému prezidentskému kandidátovi Miloši Zemanovi.
kup-zde

Přemýšleli a přemýšleli, až vymysleli červené karty a házení vajíček na prezidenta našeho státu při našem státním svátku 17. listopadu 2014.Vypískali prezidenta Miloše Zemana při pietním aktu na pražském Albertově. Vedle našeho prezidenta stáli prezidenti Polska, Maďarska, Slovenska a Německa. Na hlavu státu létala vajíčka, jedno podle Hradu zasáhlo i německého prezidenta Joachima Gaucka. [Zdroj]  Prezident Zeman nazval tuto neurvalou skupinu lidí „Pražskou kavárnou.“

„Zásluhy“ si připsali hlavně příznivci TOP09.Naše „nezávislá“ média se toho chytila s „objektivitou“ sobě vlastní a neustále prezentovala protestující s červenými kartami, vajíčky a píšťalkami jako ty jediné správné bojovníky za naši „demokracii“. Že šlo o obyčejné hulvátství, těmto médiím nijak nevadilo.

Od té doby se tito „bojovníci“ proti Miloši Zemanovi dále zradikalizovali a začali dokonce s výzvami k občanskému neklidu a svržení Miloše Zemana z funkce hlavy našeho státu, jelikož se cítí silní s vydatnou podporu našich politiků z KDU-ČSL, STAN a ODS a médií. Ostatně stačí, jak se Daniel Herman, Petr Gazdík či Miroslava Němcová na adresu Miloše Zemana vyjadřují.

A když si vybavíme dehonestaci Miloše Zemana v České televizi, v Českém rozhlasu a dalších mainstreamových médiích, tak je to na pováženou. Příznivci Karla Schwarzenberga (umělci a jmenovaní politikové – tedy „elita“ tzv. Pražské kavárny) urážejí a dehonestují Miloše Zemana a jeho voliče jak jen mohou. Toto vyvrcholilo výzvou Jiřího Bartošky a Vojtěcha Dyka k vyvolání týdnu občanského neklidu a ke svržení Miloše Zemana z funkce našeho prezidenta.

Uvidíme, zda si frustrovaní voliči a nespokojené celebrity v USA vezmou příklad z naši Pražské kavárny a založí „Washingtonskou kavárnu“. Zatím se nechali slyšet, že v případě zvolení Donalda Trumpa prezidentem, emigrují z USA.

Uvidíme, zda „emigrují“ do naší Pražské kavárny. Tam by je naučili, jak zacházet s červenými kartami a jak házet vajíčka na prezidenta. Uvidíme, zda budou v CNN a BBC pronášet plamenné výzvy k občanskému neklidu a svržení Donalda Trumpa z funkce hlavy státu.

Uvidíme, zda naše Pražská kavárna vyškolí zástupce „Washingtonské kavárny“ v pořádání týdnů občanského neklidu při státním svátku USA např. na Washington squarea zda si do svého „erbu“ americké celebrity dají „lidské lejno“ v podobě Donalda Trumpa po vzoru Michala Horáčka, který obří lidské lejno v podobě našeho prezidenta Zemana nechal „defilovat“ na Staroměstkém náměstí nejen před zraky přítomných občanů, ale i před televizními kamerami.Potom by se Pražská kavárna stala nejen kavárnou českou, ale kavárnou světovou.

Za sebe dodávám, že nejsem proti vyjadřování nesouhlasného názoru, toto je v demokratické společnosti legitimní právo každého občana.

Jen forma protestu by si měla zachovat alespoň nějakou slušnost a úroveň. Myslím si, že k tomuto nepatří ani házení vajíček, ani zapalování aut či rozbíjení výloh, ani výzvy k násilnému svržení hlavy státu, ale ani „plastika“ lidského lejna v podobě hlavy státu.


Zdroj.