Kavárna v panice: Proč musela „madame humanitární bombardování“ tak narychlo do Prahy? Uklízení stop se Shapirem. Sorosovy dolary budou téct jinudy.

Byla by to vlastně neobyčejně komická situace – kdyby ve skutečnosti neodhalovala krev a kosti obludy vládnoucího establishmentu – mediálního a politického mainstreamu: Zděšené a šokované reakce na zvolení Donalda Trumpa novým americkým prezidentem stále ještě duní spojenými Kavárnami celého západního světa, tou naší „pražskou“ pochopitelně přímo ukázkově.

Dvě lidské bestie - Madeleine Albright s George Soros

Dvě lidské bestie – Madeleine Albright s George Soros


Soudruzi kavárníci se již několik dnů vzájemně střídají ve všech hlavních médiích. Zvláště ve „tvrdém jádru“ – takzvaně veřejnoprávní České televizi (a rozhlase) – ve spojení s Bakalovým umírajícím impériem (Respekt, Hospodářské noviny a spol.) – to přímo vře: Nějak přece musíme vysvětlit, proč jsme tak intenzivně mystifikovali českou veřejnost – kterou její „trumpovské“ volby teprve čekají.
kup-zde

Scházejí se proto a mudrují. Jen ONI mezi sebou, nikoho jiného do „médií veřejné služby“ nepustí. Když třeba ČRo Plus uspořádá na dané téma včera nedělní podvečerní debatu, můžete si být jisti, že tam bude „pan americký radar“ Klvaňa, zaměstnanec CIA Jefim Fištejn a další „Clintonovic děti“ – ale určitě žádný z nás, kdo jsme během celé kampaně upozorňovali na její faleš a podvody. O České televizi raději vůbec nemluvě – respektive bude o ní řeč vzápětí.

Bojovníci za lepší svět v panice

O co vlastně stále ještě bojují, když bylo dobojováno?, mohl by se ptát zmatený občan. Jenže stále větší počet občanů již naštěstí není zmatených – podobně jako ti britští a američtí, takže odpověď je zjevná: Elity Kavárny věří, že tím hlomozem nějak svou blamáž zakryjí. A hlavně že minimalizují její důsledky tady u nás, neboť i zde jsou již volby pozvolna v dohledu. Takový Roman Joch (mimořádně komický neokonský podivín z Občanského institutu, který u nás přímo reprezentuje poražené elity washingtonského republikánského establishmentu) například vykřikuje v Lidových novinách:

„Pokud chceme mít dobré vztahy s nastupující Trumpovou vládou, měli bychom se ve vlastním zájmu ve volbách zbavit pročínského prezidenta, jinak za to zaplatíme cenu.“To tento mainstreamový mudrlant říká právě ve chvíli, kdy bývalá Trumpova žena Ivanka projevila zájem o post budoucí velvyslankyně USA v Praze, a kdy stejně zděšený, jen malinko realističtější P. Weikert v Euru.cz naopak tvrdí: Zvolením Trumpa se prezidentu M. Zemanovi otevírá cesta do Bílého domu: „Stačí srovnat Trumpovy výroky o Rusku, ženách nebo uprchlících s těmi Zemanovými a slyšíme v podstatě stejný hlas.“

No prostě hrůza. Ta panika je opravdu všeobecná. Tajtrlíci poskakují – nevědí, co se bude dít. Ale nejen ti naši.


e-shop-ceska-expedice

Madlenka jako vítr

Soudružka Albrightová, Clintonové důvěrnice a pomocnice (do politického hrobu) nelenila, opustila v těžké hodince svou milovanou Hillary a jako vítr přikvačila do Prahy. Usedla s Michaelem Žantovským, šéfem Havlovy a Bakalovy „Knihovny“, do auly před patřičně vybrané vysokoškolské studenty – a rovněž se jala „vysvětlovat“. V jejím případě však jde o něco jiného, než u našich mediálních expertů. Pouze stínuje. Důvod její bleskové návštěvy je jiný. Velmi praktický.

Bývalá Clintonova ministryně zahraničí s „českými kořeny“ (zjevně značně vyhnilými) se neproslavila jen tlakem na bombardování Srbska v devadesátých letech, které pak její „chovanec“ Václav Havel prohlásil za „humanitární“ zabíjení. Po odchodu z explicitní politiky se zapojila do „barevných revolucí“, financovaných a organizovaných miliardářem Sorosem. Jednu takovou „protizemanovskou“, podle úspěšného majdanského vzoru v Kyjevě, si chtěli střihnout také v Praze – za aktivní účasti velvyslance USA Shapira. Moc to nevyšlo, ale peníze tekly (ze Sorosových „nadací“ a vládních Obamových zdrojů) do různých „neziskovek“ a nově vytvářených „amerických“ pražských webů proudem.

To je to, o co Sorosově velvyslankyni Albrightové jde nyní především. Proč musela tak rychle prásknout do bot a zjevit se v Praze: Kavárna a její výkonné paže v médiích a politice jsou na „krvavých dolarech“ Sorose a spol. životně závislé. Jejich „mix“ s penězi amerických daňových poplatníků se teď bude muset na pražské ambasádě co nejrychleji oddělit. Donald Trump a jeho pražský velvyslanec (respektive patrně velvyslankyně – se skutečnými „českými kořeny“) zcela určitě ničemu takovému přát nebudou.

Takže Madlenka se Shapirem musejí jednak rychle zahladit stopy, jednak přeorganizovat finanční toky. Pokud by vyschly, Kavárna a její „neziskovky“ – a média, paraziti navyklí na luxusní život, by okamžitě zkolabovaly. Mají to ale soudruzi z místní pobočky Nového světového řádu nečekané problémy! Ale oni si určitě poradí. Jedna – i když mimořádně důležitá – prohraná bitva není prohranou válkou. To ani zdaleka.

Valte to tam!

Odtud odečítejme aktuální aktivity „mediální sekce“ havlistické Kavárny v ČT, ČRo a spojeném průmyslu na výrobu manipulací. To je důvod, proč stále jedou jako šílení ve stejném duchu a rytmu jako před osmým (respektive devátým) listopadem: Je třeba udržet mediální mlhu, než se vše přeorganizuje na „nové poměry“. Takže teď budou kromě jiného třeba donekonečna opakovat mantru o tom, že Trump předvolební a Trump prezident budou dvě zcela odlišné osoby. Doufají totiž, že „válku s Rusem“ se podaří pod záminkou nějaké „operace pod falešnou vlajkou“ rozpoutat ještě dříve, než 20. ledna převezme nový americký prezident svůj úřad. A není to tak sci-fi představa.

Již zítra vychází autorovi tohoto textu kniha, která právě o pozadí těchto válečnických „modelů“ pojednává. Jmenuje se Smrt ve věži – a těsně před „kavárenskými oslavami“ 17. listopadu vyrazí ke čtenářům. Protože je možné (právě tak jako u předchozích knih Smrt ve středu a Smrt v sametu), že na mnoha místech bude snaha ji „distribučně sabotovat a blokovat“, mohou si ji zájemci objednávat přímo u vydavatelství Daranus (www.daranus.cz), nebo napsat do Protiproudu – a my objednávku zprostředkujeme. Nic totiž opravdu ještě není rozhodnuto. Druhá vítězná bitva (po Brexitu) „bílých otroků“ totiž Madlenky celého světa uvede do ještě horečnější snahy uvrhnout svět zpět do rýsující se katastrofy. A Smrt ve věži má podtitul: Manuál k přežití katastrofy…

Mezitím však bude panika a ústup útokem „do předem připravených pozic“ zhrzených elit pokračovat. V Americe, v Bruselu, v Berlíně, ve Vídni i v Paříži – a také u nás. Naznačila to velmi přesvědčivě už sama „volební noc“ v České televizi.


polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj: Protiproud.cz | Profil autora: Kdo je kdo