Pražská UMPRUM zneuctila 17. listopad, jelikož propagovala ideologii potlačující práva a svobody lidí

Vždycky jsem si myslel, že 17. listopad je Dnem boje za svobodu a demokracii. Pražská UMPRUM letos význam tohoto svátku obrátila na ruby, když při něm podporovala ideologii potlačující práva a svobody lidí.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímekKdyž jsem byl při loňském oslavě 17. listopadu na Albertově, udělal na mne veliký dojem projev našeho prezidenta Miloše Zemana, o kterém si myslím, že by se měl neustále připomínat.

Byl to úžasný projev velkého státníka. Letos jsem se žádné podobné akce neúčastnil, protože se žádné podobné akce neúčastnil ani náš pan prezident. Popravdě řečeno, ani se mi tam nikam moc nechtělo, protože se v Praze konalo tolik protichůdných demonstrací, které od sebe musela dokonce kolikrát oddělovat policie. A aby tomu nebylo málo, jak jsem se dočetl například z odkazu, tak oheň do všeho přilila ještě pražská UMPRUM, když se v době v době demonstrace Bloku proti islamizaci objevil na jeho budově na Palachově náměstí plakát s propagací nejmenované náboženskopolitické ideologie (jmenovat ji nebudu, abych ji nedělal nechtěnou reklamu), o které je známé to, že potlačuje základní práva svobody, a to už nejen svých oveček, ale rádo by nad vším zvítězilo i celosvětově.

Osobně se domnívám, že pokud se někdo v den výročí sametové revoluce rozhodne propagovat takovouto ideologii potlačující práva a svobody lidí a navíc toužící po světové nadvládě, je to hrubé zneužití památky 17. listopadu, jakožto Dne boje za svobodu a demokracii. Takovéto ideologie by se, a to nejen v tento den, určitě propagovat neměly.


polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj.