Tak jako nacisté a komunisté vymyly mozky dětem, tak činí i Brusel. Naše mládež se má stát našimi katy

Mladí lidé, mnohdy studenti, byli základem komunistické i nacistické revoluce a dnes se mají stát základem multikulturní probruselské revoluce. Je až děsivé jak se vznik totalitních režimů v tomto vzájemně podobá.

Transparent duševně chorých imbecilních hovad

Transparent duševně chorých imbecilních hovad



Historie je mým koníčkem a tak jsem si již dávno všiml, že většina revolučních hnutí, z nichž se později vytvořila mnohdy diktatura, byla hnána kupředu masou mladých lidí, mnohdy studentů. Mladí lidé jsou plní elánu, idealismu (byl jsem na tom podobně) a rádi věří řečem o lepším světě. Mnozí z nich jsou pak schopni ve jménu tohoto svého ideálu i neuvěřitelných krutostí a zločinů.
kup-zde

Vzpomeňme si na mladé nadšené nacisty a nacistky, kteří ve jménu idealismu nadřazenosti Němců páchali zvěrstva nad kterými se i profesionálním hrdlořezům převracel žaludek. Vzpomeňme si na nadšené mladé komunisty v Číně, kteří ve jménu kulturní revoluce a odstranění starých pořádku povraždili stovky tisíc lidí a libovali si ve velmi brutálním mučení údajných představitelů odporu proti kulturní revolucí a světlým zítřkům.

Každá taková revoluce měla své důvody vzniku, vývoje a různé úrovně násilí. V Rusku se proměnila v totální chaos, v Německu v řád jenž zavedl průmyslové vraždění nepohodlných lidí, v Číně způsobila nenahraditelnou ztrátu kulturního dědictví a způsobila zpoždění čínské společnosti o několik desetiletí. Naopak v takovém Španělsku probudila většinu společnosti z letargie a obyvatelé vyděšení terorem mladých socialistů podpořili nacionalistického generála Franca a jeho diktaturu, tak se jejich země vyhnula mnohem horšímu scénáři vývoje, pokud by revoluce mladých socialistů uspěla.

Budovatele impéria Evropské unie si z historie určitě vzali ponaučení, protože se v hlavním směru zaměřili na multikulturní a neomarxistickou propagandu v evropských školách a přes své věrné ovládli náš vzdělávací systém.

Produkty této jejich strategie jsme mohli vidět na demonstracích 17. listopadu 2016 v Praze. Jistě, mnozí tam šli oslavovat 17. listopad 1989, tedy sametovou revoluci, kdy uvědomělí komunisté zorganizovali agenty StB kontrolovaný převrat, aby se z uvědomělých komunistů mohli stát uvědomělí kapitalisté a umírající marxistický směr v podáni nacionálních komunistů mohl plynule byt nahrazen neomarxismem západoevropské Nové levice.

Jenže také tam byli lidé, kteří tvrdili, že přišli uctít vzpomínku na 17. listopad 1939. A rok 1939 uctívali tak, že hlásali otevřenou nenávist vůči českému vlastenectví či nacionalismu a zdůrazňovali, že musíme být poslušnými členy Evropské unie, protože to je smysl naších národních dějin.

e-shop-ceska-expedice

Mnozí z těch, kteří v Praze letos 17. listopadu stáli budou mít jednou vysokoškolský titul, mnozí ho již mají, ale kolik toho vědí o roku 1939? Kolik toho vědí o tom, že tehdy studenti a čeští pracující demonstrovali právě ve jménu českého nacionalismu? Kolik toho vědí o tom, že tehdy právě tito demonstrující dávali najevo odpor k evropské říši, tehdy i dnes řízené z Berlína?

Kolik toho vědí o tom, že právě kolaboranti z nacisty tehdy odsuzovali český nacionalismu, jako zhoubu a volali po poslušnosti celoevropské říši? Tito kolaboranti vlastně předvídali prorocky budování dnešní Evropské unie a multikulturniho režimu, jen se prostě sekli v poslušnosti nacismu.

Pokud tedy někdo plive na památku 17. listopadu 1939, tak to nejsou ti co se hlásí k nacionalismu či českému národu, ale právě ta neomarxistická garda, která vyvěšuje z oken vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze vyznáni lásky k islámu, tak jako v roce 1939 vyvěšovali čeští kolaboranti s Němci vyznání lásky k nacismu v podobě hákového kříže.

Když jsem sledoval záznamy projevu bojovníku proti českému nacionalismu, vlastenectví a odpůrcům islámu z pražských demonstrací z 17. listopadu 2016, tak si říkám, že zatím díky Bohu mohu aspoň psát o tom, jak tito intelektuálové, humanisté a samozvané elity (i mluvčí) českého národa překrucuji historické události. Ale pokud se těmto neomarxistickým lokajům bruselského režimu někdo nepostaví a neprobudí naše spoluobčany z letargie, tak tito mladí fanatici nás jednou budou v rámci své kulturní revoluce mučit a vraždit, jak to dělali jejich předchůdci …

polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj.