Dočkáme se zřízení Ministerstva pravdy?

Román 1984 se každým měsícem stává realitou. Na trvalý dohled Big Brothera jsme si již zvykli. Pětimitutovky nenávisti vůči Rusku, Putinovi, Trumpovi, Le Pen a spol se staly standardem. Zbývá již jen zřízení Ministerstva pravdy.

cenzura je za dveřmi a vy si  v pohodlí hovíte

cenzura je za dveřmi a vy si v pohodlí hovíte

A zdá se, že již nebudeme čekat dlouho. V Čechách se úkolu ujal ministr vnitra Chovanec. Útvar pana ministra bude rozhodovat o tom co je pravda a co nikoliv a hlavně bude sledovat „odolnost“ úředníků vůči propagandě. Takže jestli jste státní úředník, měl byste si dobře rozmyslet, jestli budete kritizovat nějaké z Bruselu importované dobro.

Koláž autora

Koláž autora

A my Češi v tom nejsme sami. Soudruzi z Německa se poučili z krizového vývoje během amerických voleb, kdy internetem pomýlení občané vybrali špatného prezidenta a rozhodli se, že všechny ty internety, které nehlásají (tu jejich) pravdu zakáží. Protože jak správně konstatovali soudruzi z CDU i z německé SPD, boj za pravdu má přednost před svobodou a je nutné zavést nové zákony, které zajistí, že na internetu se bude zveřejňovat jen pravda.
kup-zde

Takže až příště bude nějaký importovaný primitiv zcela v souladu se svými kulturními zvyklostmi vláčet svou za krk uvázanou manželku za autem na laně, nebudou touto „lživou“ informací občané zneklidňováni a nebude tak ohrožována jejich víra v jediného správného multikulturního boha.

A kupodivu, všichni ti bojovníci za „demokracii“ zůstávají naprosto v klidu. Buď jsou tak zaneprázdněni bojem za demokracii v Rusku, v Sýrii a v Tibetu, že na takové nesmysly, jako je svoboda projevu i po projevu v Evropě nemají čas anebo čekají až pan Soros vypíše na boj za svobodu v Evropě nějakou dotaci.

Takže jak to vypadá, opět přituhuje a málokomu to vadí.

polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj.