Nechutný přivandrovalec Babiš bude vrahem nejen českých venkovských hospod, ale i Vašich nadějí…

Jako majitel malého bistra, které zdaleka nedosáhne na DPH, je funkčně závislé na počasí, ale nečerpá ani ze sociálního systému, si dovoluji podotknout několik postřehů. Možná to někdo i dočte do konce:

Babiš - Bureš, husákovský sekerník

Babiš – Bureš, husákovský sekerník


1) Systém EET má naprosto likvidační povahu pro drobné živnostníky. Jestliže jste byli zvyklí na zmrzlinu u řeky a nebo párek v rohlíku na zábavě, můžete na to zapomenout. Víme všichni, že bez koruny milion nikdy nebude, ale je potřeba vědět, že vesnické hospůdky ve své podstatě zcela zaniknou. Tato zdánlivá banalita, kterou hravě nahradí „garážníci“ na vesnici má svou podstatu v tom, že se lidé nebudou moci scházet, budou pít lahváče doma a budou si nechávat lakovat mozky z televize a novin patřící jedinému muži. Stádo je tedy připraveno. V hospodě vždy vzniklo něco konstruktivního (až na výjimky).
kup-zde

2) Málokdo ví, kdo na Slovensku má v nájmu papírenskou firmu na výrobu „štočků“ do oněch tiskáren na 10 let, komu ptří hardwarové a softwarové firmy, přes které budou procházet data všech firem na finanční úřady. Kdopak asi vyhrál výběrové řízení na všechny tři důležité faktory života EET?

3) Za každou položku na účtence zaplatí hospoda 0,30,- Kč provozovateli tohoto softwaru, navíc, soutěživí češi rádi zaplatí 6,- Kč za sms-ku, ačkoli si jejich ratolest koupila lízátko za 5,- Kč. Tušíte, kdopak bude provozovat onu sázkovou kancelář?

polados-prepravujeme-vas-byznys