Špatná sázka na prezidentské kandidáty „prolamovače“; StBák Halík v koši na odpaky

Tomáš Halík, znám též pod krycím jménem jako agent “Kazatel“, či agent “Angličan” se ukázal jako naprosto nepoužitelný kandidát na prezidenta republiky, byť by jej developerský magnát Luděk Sekyra, nechvalně známý čelní protagonista kauzy kolem zavražděného šéfa českého organizovaného zločinu, kmotra Mrázka, prosazoval sebevíce.

Satan z Prahy - Tomáš "Halalík" Halík

Satan z Prahy – Tomáš „Halalík“ Halík


Byť by byly přímé důkazy Halíkova působení při X. správě Federálního Ministerstva Vnitra (Sboru Národní Bezpečnosti) pro “boj s vnitřním nepřítelem” odboru 5. “církve”, v průběhu příprav na sametový převrat a polistopadové působení (převerbování) stejně jako některých dalších vytipovaných a předpřipravovaných činitelů (agentů) znedostupněny, či pro účely politické kontroly “zprivatizovány”, Halíkova pochybná minulost je celkem jednoznačná.
kup-zde

Který disident by mohl v dobách normalizace pracovat v estébáckých podnicích zahraničního obchodu a na ministerstvu průmyslu ČR? Snaha Halíka namluvit veřejnosti opak je stejně trapná jako jeho předstírání akademické erudice a počestně nabytých akademických titulů.

Záležitost stejně pochybná jako jeho vysvěcení na kněze v Německé demokratické republice (NDR), kde se v sedmdesátých letech minulého století účastnil kurzů operační, či “sociální” psychologie, jak to pro jistotu sám nazývá, při vysoké škole ministerstva pro státní bezpečnost (Stasi) ve východním Berlíně. (Patrně Halíkovi vypadlo, že sociální psychologie se tehdy vyučovala na univerzitě v Jeně).

halik-abs

Snímek z bohatého Halíkova záznamu v archivu předlistopadových bezpečnostních složek. Z existujícího spisu je zřejmé, že byl Tomáš Halík připravován na další veřejné působení po listopadovém převratu. Spis byl upraven zejména v pozdějších částech tak, že Halíkovo působení v rámci předlistopadové kontrazorvědky (boj s vnitřním nepřítelem – církve) zůstává zastřené a může na laika působit i nevinně. Z pachatele se rázem stává oběť, jak lze chápat z postkomunistického narativu Tomáše Halíka. Bylo by ale naivní se domnívat, že zaměstnanec podniků zahraničního obchodu a kádrovák ministerstva průmyslu ČR s přístupem k osobám a personáliím generálního štábu socialistického průmyslu by mohl být nezbedným a neposlušným disidentem, jak se Halík nyní mazaně prezentuje. (Sám hovoří o tom, že nepohodlní exponenti „podzemní nebo ilegální církve“ za minulého režimu „museli pracovat ve velmi podřadných povoláních“ myli okna, topili v kotelnách, nebo „uklízeli záchody, atd.“, viz: 12:30-12:55).

bratrstvo-topurka

Luděk Sekyra, někdejší blízký spolupracovník protagonisty tuzemského organizovaného zločinu “kmotra” Mrázka. Sedí na sedačce, honosně nazývané po stejnojmenném letišti “lavička Václava Havla”, se svým vysněným prezidentským kandidátem Tomášem Halíkem v parčíku v anglickém Oxfordu, kam se ono vypečené bratrstvo infiltrovalo prostřednictvím nekale vydělaných peněz Sekyry. Ten do dnes dluží magistrátu  hl. M. Prahy astronomické částky za pronájem a budoucí nákup záplavových pozemků na Rohanském ostrově, kde přes svého koně na ministerstvu kultury, proradného laicizovaného kněze Daniela Hermana (v pozadí s Halíkovou “hospodyní” Scarlett Vasilukovou-Rešlovou) hodlá vystavět mimo jiné i národní knihovnu a namastit si kapsy penězi ze státního rozpočtu, stejně tak, jak si je mastí již nyní díky opravám kulturních památek v gesci ministerstva kultury a mastiti si bude i skrze plánovanou digitalizací českého filmového archivu. V pozadí stojí spojka do světa nadnárodních nevolených (ex-) feudálních elit, Karel Schwarzenberg.

Ale snaha by byla. Kazatel Halík dokonce již obdržel nezanedbatelnou finanční výpomoc prostřednictvím Templtonovy ceny, pojmenované podle podobného finančního spekulanta, jakým je nyní nechvalně známý sponzor volebních manipulací, barevných revolucí a “nezávislého, leč účelového žurnalismu, George Soros. Fyzik Martinus J. G. Veltman tuto cenu mimochodem označil “mostem klenoucím se nad propastí mezi smyslem a nesmyslem”.

templeton

Finanční spekulant John Templeton (1912–2008), svého času soused privatizačního tuneláře „Harvardských investičních privatičních kupónových fondů“ a syna  agenta rozvědky StB, Viktora Koženého na Bahamách, odkud provozoval svou firmu Templeton Global Advisors Limited.

Templetonovu cenu zjevně dohazuje Heinrich (von und zu) Liechtenstein, pocházející, stejně jako Karel Schwarzenberg, z rakouského šlechtického rodu. Zajímavé na tom je, že i Lichtenštejni, již po dlouhá léta, usilují o uplatnění svých nestoudných a olbřímích restitučních nároků, byť, na rozdíl od Schwarzenbergských, zatím marně.

e-shop-ceska-expedice

Původní plán byl dostat Halíka na Hrad, odkud by, na rozdíl od neúspěšného pokusu Schwarzenberga, který v roce 2013 selhal, prolomil, jistě ne jinak než z čisté lásky k bližním z řad štědrých budoucích restituentů, ony nechvalně známé Benešovy dekrety a definitivně je zrušil. Na své majetky čekají vedle Heinricha, Sudeťáků a dalších po druhé světové válce ukřivděných a ožebračených, také Teutoni neboli Němečtí rytíři.

liechtenstein-hn

Každý by rád přispěl na prezidentskou kampaň dobrého kandidáta „naschince“, tak jak přispěla absolutistická monarchie Katar na neúspěšnou prezidentskou volební kampaň 2016 Hillárie, nejméně jedním milionem dolarů, v naději na brzké ukončení syrského konfliktu a natažení územím vítězícího Islámského kvazistátusvých produktovodů, zejména plynovodu z Perského zálivu ke Středozemnímu moři a břehům Evropy.

Jak lépe projevit své zájmy, než tučným finančním příspěvkem do volební kampaně! A z cizího krev neteče! Proč by jinak byly finančními magnáty zřizovány četné filantropické nadace? Naftař Rockefeller (1839 – 1937), železničář Harriman (1848 – 1909), ocelář Carnegie (1835 – 1919), uhlobaron Mellon (1855 – 1937), průmyslník Ford (1863 – 1947), potravinář Kellogg (1860 – 1951), atd. Jeden jako druhý – neskuteční dobráci a průkopníci filantropie. Jejich nadace vzkvétají do dnes a šíří „blahobyt“ a „demokracii“ po celé planetě. Patrně proto je všem dnes na světě bez válek, žijícím v míru a lásce, tak dobře. V neposlední řadě je třeba zmínit, že má aspoň kdejaký parazit z čeho žít a podněcovat nenávist tak, jak to dělá Tomáš Halík, přezdívaný lidem „páter peklo“.

Patrně proto začal Lichtenštajnský Heinrich tím, že zde v devadesátých letech figuroval ve firmě Knight & Svoboda, za účelem dostatečného politického vlivu k prolomení Benešových dekretů. Když to moc nešlo (krom zinscenovaného výbuchu před domem ministra Pilipa a kauze Zemanův kufřík a nyní nedávných církevních restitucí), vyslali Rothschildové svého bílého oře Bakalu nakoupit mediální koncern Economia a “knížecí” Respekt, aby se vliv (impact) na potenciální a budoucí voliče zvýšil.

Dokonce pověřili Casimira Knighta a i jeho otce Andrewa Knighta, někdejší pravou ruku Murdochovu a ředitele Reuters a hned dvou Rotschildových finančních trustů, k řízení toho zdejšího prodělečného mediálního mini-impéria honosně zvaného „Economia“.

Leč vše marně. Kníže jim to projel. Benešovy dekrety prolomeny doposud nebyly. Zjevně by to chtělo prostě nějakého charismatického, pro-sudeťácého Anti-Zemana.

Takové velké národní (tedy znárodněné) majetky by se ještě daly odklonit… To by byla pro diverzní bezcharakterní developery (zejména ty s temnou minulostí a to rovnou jak před- tak i po-listopadovou) hotová žeň! To by bylo nejméně na svatořečení! (Svatý se řekne německy heilig, (čti: hajlik), to už je skoro doma, z toho by kápnula nějaká ta mezinárodní cena, nebo padělaný akademický titul, že pane Hajlík, kterému zjevně není nic svaté?).

spici-bunka-bilderbergu

Ihned po volební porážce Schwarzenberga nakoupila Economia a.s. (od Warburgů a Pincusů, čti: Pinkasů) elektronická, tedy internetová media Centrum a s ním i aktuálně.cz.

Obratem byla na aktualne.cz zavedena „famózní“ DVTV, (DrtinováVeselovský TV). Navíc hnedle se Sorošovým požehnáním (proslulá novinářka Daniela Drtinová je v správní radě – board of trusteesSorošovy nadace Open Society Fund, neboli OSF) a vše je teoreticky připraveno na druhé kolo velké inscenace dramatické jednoaktovky „Anti-Zeman“. Zajímavé je, že zde všichni řeší koncentraci mediálního vlivu Babiše, ale to zásadní jim při tom uniká? Že by záměr? Že by opět zloděj křičel „chyťte zloděje!“?

soros-daniela

Daniela Drtinová se neštítí žádného střetu zájmů. Patrně to bude velká pragmatička. Ale o nezávislosti nemůže být ani řeč. Agenda finančního magnáta Sorose je prokázána nejpozději po zveřejnění korespondence v rámci DCLeaks.

Podle dostupné korespondence Soros prostřednictvím své nadace ovlivňuje demokratické procesy (volby) v zemích i nadnárodních útvarech (EU) a rozvrací celé státy, v rámci tzv. barevných revolucí. Napomáhají mu při tom jeho dobře placení agenti i z řad mnohých této pochybné formě násilím vnucované „demokracie“ zaprodaných novinářů.

Jenže kdo to vlastně bude? Arci, Halík asi těžko, s tou minulostí a vylhanými tituly si může zkusit vyintrikovat pomocí své kartotéky estébáků, která mu zůstala za nehtem, coby životní pojistka z dob kontra -rozvědného působení v „evidenci“ desáté správy SNB pro „boj s vnitřním nepřítelem“, pátého oddělení „církve“ leda tak nějakého toho „arcibiskupa“. Že by tedy měl šanci ještě nějaký jiný kejklíř, sázkař, diplomat? Čas ukáže…

Ale asi opět dopadnou bídně. Lidé u nás jim to totiž zjevně nebaští tak, jak bylo předplaceno a očekáváno. Je snad možné, že si volební preference nelze koupit penězi a dlouhodobou fabiánskou rozkladnou propagandou? To by popřelo vše to, co Tavistocký institut a Frankfurtská škola doposud vyzkoumali! Dnes kavárníci a spekulanti oné demokratizující přímé volby prezidenta jistě hořce litují …


polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj.