Páteční glosy 25. 11. 2016

Jsem na cestách, a tak můžete moji delší glosu k nově zakládané politické straně Realisté očekávat v pondělí… Dnes tedy jen: Konečně!

Miroslav Macek

Miroslav Macek


Na sídlišti Chánov se zbourají další dva panelové domy, „vybydlené“ Indočechy. Použita bude též dotace ministerstva pro životní prostředí, tedy jinak řečeno: likvidaci domů zničených cikány zase zaplatí ze svých daní gádžové. Jak lehké je být u nás rasistou!

Na základě rostoucí kritiky platících diváků ČT o neobjektivnosti hlavně zahraničního zpravodajství ČT jednala o této kritice Rada ČT. Do jednání vnesl jasno radní Michal Janovič. Prohlásil:
„Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení Evropské komise, která povoluje veřejnoprávním médiím fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dívat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení ;. Česká televize se na to nesmí dívat tak, jako kdyby byla součástí současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském slova smyslu nemělo. To bychom museli vystoupit z Evropské unie.“
Dodávám: Současné vymývání mozků je na doporučení Evropské komise, a tak je vše v pořádku. Držte hubu a krok!


polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj: viditelny-macek.cz

Čtěte dále:

loading...