Chceš-li dobrým multikulti býti, musíš doma Roma míti

Nebo snad mýti? Nevím, to jsem si jen vzpomněl na Zákon o čistotě v podání Rudolfa Hrušínského v kouzelném snímku Jiřího Menzela Skřivánci na niti. Takže, podržme se verze „míti“, protože ta je přece jen pravděpodobnější. Tento stát, tato Česká republika má asi deset milionů obyvatel, z toho asi tři sta tisíc. Tedy 3% (ještěže to nejsou 4%). Ale pozor, produktivní je jen každý druhý Čech (přibližně), zatímco u cikánů-Romů je ten poměr daleko daleko horší, takže se dá říci, že asi tak 12 – 15 produktivních Čechů se skládá na jednoho „dávkovače“.

Ale pozor, co taková natalita neboli porodnost? Jaká je u Čechů a jaká je u cikánů-Romů. Troufnu si tvrdit, že asi tak třikrát větší. Vždyť cikáni-Romové nemají s plodností ty hloupé problémy jako přešlechtěné Češky, které s bídou porodí jedno dítě a to ještě zdali. Často je to čistokrevný pes. Tedy ne, že by ho nějaká Češka porodila, ale stará se o něj lépe než mnohá o dítě a hlavně mladé páry mají psa jak náhražku za dítě.

A vezměte si tužku, papír, kalkulačku, komputer nebo přímo Internet k ruce a sestavte si simulaci populačního růstu produktivních Čechů a neproduktivních cikánů-Romů, protože jedna věc je jasná, ty sociální dávky jsou docela slušné a výživu každého povaleče bohatě zajistí. Jen skutečný hladomor způsobuje po asi třiceti dnech ztrátu plodnosti (což se bohužel neděje).

Takže, až ty své výpočty skončíte, tak zjistíte, že někdy, za pár desítek let, to nebude 12 – 15 osob, ale jen třeba 6 – 8 osob, které se budou skládat na sociální dávky pro jednoho nezaměstnatelného cikána-Roma a když to tak půjde dál a nic se nestane (netuším, co by se mělo stát), tak ten poměr bude dva pracující na jednoho dávkaře.

Ostatně, velmi podobných způsobem se vyvíjí i poměr produktivních a důchodců a člověk mého věku může být za ten věk a pocit, že už to nějak doklepe vděčný.

A teď k věci, k onomu strašnému „incidentu“ v Duchcově. Z reakcí internetové komunity by si člověk myslel, že nějaký šílenec či dva s poloautomatickými zbraněmi spustili střelbu do nevinného obyvatelstva tak, jak je to velmi módní v USA, ale myslím, že i v Německu se na jedné škole střílelo.

Prostě a jednoduše. Máme policii, státní zastupitelství a soudy. Ty jsou tu do toho, aby stíhaly a trestaly trestné činy. Jistě, nikdo není neomylný, ale od klávesnice a nekvalitního videa nelze soudit na celý průběh události.

Například, ona proslulá větev, někde již označená za „vražednou zbraň“. Nevím, jestli se někdo z vás někdy chystal praštit někoho do hlavy klackem, ale já vás upozorňuji, že tak dlouho haluzí bych nepraštil vůbec nikoho a spíš bych si ublížil nebo bych se někam zaklínil mezi dveře.

Pokud chci klackem tlouci, musí být dlouhý asi jako baseballová pálka, to je ideální délka. Ale pokud by klacek byl dlouhý jako velikonoční pomlázka, myslím taková ta „macatá“, tak by se s tím ještě mlátit a vraždit dalo. Ostatně, v Polsku okolo roku 1999 bylo několik lidí basebalovými pálkami ubito a vážně se zvažovala regulace jejich prodeje.

Tak se na mě prosím nezlobte, že jsem se zamyslel a to přímo hlavou.

Zdroj.