Izrael všem ukazuje, jak se má bránit vlastní země

V kvantu článků o českém slavíku Mattoni, a o polemice jak moc je či není Ortel rasistický, xenofobní, či jinak nevhodný, jsem nezahlédl ani zmínku o tom, jak strašlivě nekorektně brání Izrael svou zemi.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek


Dnešní článek na novinkách – nevím, zda je to hoax, to ať posoudí cenzoři – ale snad ne, neboť novinky snad nepatří mezi servery zařazené mezi těch třicet propagandistických proruských, jak dnes v OVM zmínil náš ministr obrany pan Stropnický a které bude brzy nové oddělení našeho zcela demokratického státu již brzy postihovat, či vypínat, protože mají názor neslučitelný s naší deklarovanou kulturou a cílem.
kup-zde

V každém případě alespoň mě osobně zahřálo u srdce, že existuje v tomto bláznivém světě ještě něco a někdo, kdo klade svou bezpečnost a a hlavně bezpečnost svých občanů na první místo, navzdory rétorikám všude kolem plynoucím. a kde politická korektnost a starost o teplá místečka politiků nehraje žádnou roli.

Izrael: Nepřipustíme střelbu naším směrem.

„Jsme na své severní hranici dobře připraveni a rozhodně nedovolíme elementům Islámského státu, ani jakýmkoliv jiným nepřátelským elementům využít války v Sýrii, aby se etablovaly v blízkosti našich hranic,“ uvedl v reakci izraelský premiér Benjamin Netanjahu po zasedání vlády v Haifě.“

Není tohle cesta, jak zabránit všem agresorům, ale nejen agresorům, i malým bojůvkám pohybovat se a ohrožovat bezpečí státní hranice suverénního státu?

Oč úsměvněji působil dnes v otázkách VM pan Stropnický, který na dotaz předsedy KSČM pana Filipa, zda jsme připraveni ochránit naše hranice, že tomu počet vojáků nějak neodpovídá (to není citace, jen co mi z toho vyplynulo), dostal povýšenou odpověď, že jsme čtvrtá nejbezpečnější země světa, takže jeho obavy jsou zcela bezpředmětné.

e-shop-ceska-expedice

No po pravdě, já obavu mám. Že jsme čtvrtá nejbezpečnější země světa jistě není zásluha pana ministra Stropnického a ani naší armády. Nedávno proběhla tiskem zpráva, že s naší armádou jsme schopni tak maximálně ochránit jeden kraj a myslím, že by to asi žádný na Moravě nebyl….

Zkrátka s 1% +/- výdajů HDP na armádu, které armáda ani není schopna vyčerpat mi nějak není jasné, jak by obranu naší republiky dokázal pan Stropnický realizovat.

Oproti humbuku, který vznikl vzhledem k dalajlámovi navštívivšímu naši zemi – tedy zejména ministra Hermana a křiku všech možných aktivistů, začínám mít opravdu strach.

Strach z toho, že naši politici věnují více času mlácení prázdné slámy a získávání politických bodů, oproti jednoznačnému vyjádření Izraele:

„Tak takhle ne!! Je nám jedno kdo na nás zaútočí, ale budeme se bránit!!“

A pan ministr Stropnický – asi doufá, že to nějak ukecá ….

polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj.