České hospůdky definitivně ukamenovány

Středeční den se stává dnem, který nesmazatelně „vygumuje“ z map mnoho vesnických hospod a dá vydělat novým autorům právě map a atlasů, kde mohou nejen turisté zavítat do občerstvení zejména na podhorských trasách a cyklostezkách.

Ilustrační snímek | Foto: Radek Velička

Ilustrační snímek | Foto: Radek Velička


Nevědomost o tomto paskvilu, který v očích veřejnosti vzbudil dojem, „co hospodský, to zloděj“, tak uzavírá kapitolu těch, kteří od rána do večera, bez nároku na dovolenou či nemocenskou, poctivě dělají svou řeholnickou práci. Nikdo netuší, co to znamená vstávat mnohdy v 5 hodin ráno, logisticky zajistit zboží do hospůdky, obvolat dodavatele, zkontrolovat funkčnost všech zařízení a připravit se na provoz, který končí ještě mnohem později vyúčtováním často po zavírací době a přípravou na další dny. Nikdo neví, jaký bude rok, zda-li deštivý či slunný a počasí je téměř vždy rozhodující faktor pro jakoukoli akci.
kup-zde

EET, která kdekoli byla zavedena v jiných státech nikdy nevedla k ničemu jinému, než k uzavření hospod a logickému zdražení veškerého sortimentu, piva nevyjímaje. Ohánět se Chorvatskem je totální blbost, jelikož tam čepované pivo stojí cca 15 – 20 kun, což je v přepočtu 60,- Kč -80,- Kč podle aktuálního kurzu. Už vidím českého občana, jak si dopřává někde na vesnici pivo za osminásobek ceny lahváče někde z Lídlu či Albertu, který opět vlastní onen chudák ministr. A tady máme opět námět na kapitolu, nad kterou by se měl zamyslet nejeden člen antimonopolního úřadu a orgánu činných v trestním řízení.

Hostinský má v zálohovaných sudech absolutně „mrtvé peníze“. Zálohy bez rozdílu objemu jsou 1000,- Kč a 1200,- Kč. V sudu vyjma víčka je pivo, které je vlastnostmi naprosto identické jako pivo v lahvi. Rozdíl je ovšem v tom, že láhev se třemi etiketami, víčkem a případně přepravkou stojí v prodeji o 50 % méně než pivo v sudu v nákupu pro hospodského. Tvrzení, že dodavatel zajišťuje pro výčepního chladící zařízení, sklo, tácky a reklamní banery je absurdní. Nebýt hospodského, tak nemá pivovar ani reklamu a ani výtoč piva. Paradoxně jsou na trhu desítky tisíc vinoték, kde právě odcizené sudy z pivovarů volně leží na očích ve vinotékách a pivovarům to evidentně nevadí, jelikož to neřeší. To znamená, že krádeže sudů v milionech kusů vlastně zaplatí právě hospodský, přičemž sud jako takový má hodnotu 4000,- Kč . Navíc, je tak snadné podat trestní oznámení na předem jasného pachatele, protože každá vinotéka má v dodacích listech linku, jenž tyto sudy plní.

Pokud si fandové oligarchy, který si pro sebe znárodnil celou republiku domestikovanými způsoby (vč. médií) pro účely ještě větších zisků myslí, že stát dostane 18 miliard do kasy, pak žijí v naprostém omylu. Likvidace vesnických hospod je i zárodek likvidace malých pivovarů, které jsou trnem v oku velkých pivovarů, tvořících „eurosračky“. Těm ujel vlak a teď si mnou ruce. Spousta malých pivovárků vaří poctivá piva , která mnohdy mají v přiměřeném množství i dobrý vliv na metabolismus člověka. Ovšem k meritu věci. Pokud v ČR skončí kdyby jen 1000 hospůdek, každá má v průměru 2 zaměstnance. 3000 lidí je tedy bez práce, pivovarům klesne výtoč o miliony hektolitrů piva, čímž klesne HDP i DPH do státního rozpočtu. Vrátí se pivovarům tisíc chladících zařízení v hodnotě 35 mil. Kč, desítky tisíc slunečníků, banerů, skla, tácků a všeho dalšího. Na úřadu práce skončí hospodští, servírky, skladníci, administrativní pracovníci z pivovarů, uklízečky a další. První rok zkusí ještě EET Ti, kteří naspořili něco z předchozích let, další rok se projeví katastrofa. Oligarcha bude slavit úspěch zfalšovanými údaji o svém geniálním nápadu, opět vyhraje ve volbách, a pak už mu to bude jedno, neboť za 2 volební období bude moci konstatovat, že porazil v zisku i nikdy neviděného miliardáře, jenž mu kazí pověst nejbohatšího muže jeho nastávající monarchie. Hospodu již nikdo neotevře znovu, protože bude pracovat se sklopenou hlavou za pásem nadnárodních korporací, které stejně vyvážejí zisky do daňových rájů.

Český zmanipulovaný člověk s lahváčem u televize tedy co by součást stáda bude konečně držet hubu a fandit naprosto geniálnímu fenoménu, aniž by si uvědomil, že živí nenažraný státní aparát, který mu z jeho výplaty bere polovinu jeho tvrdé práce a ještě tomu tleská. Neuvědomuje si, že za feudála se platily desátky, zatímco dnes vydělává na své daně do poloviny roku. Neuvědomuje si, že stát nechává rozmnožovat nepřizpůsobivé občany a pouští sem ty, kteří ještě nedávno skákali po stromech a obohacují naši kulturu uřezáváním hlav a vybuchováním na veřejných místech ve jménu někoho, komu „strašilo ve věži“.

Národ duchovně i duševně zblbne a tento projekt, jak se zdá, zavrhne i budoucí možnost rozhodovat o tom, zda-li setrváme v otroctví oněch iluminátních fašistů…

polados-prepravujeme-vas-byznys