I kurva může mít svatozář

Nejde o vulgarismus. Kurva je český spisovný výraz pro prostitutku či prostituta. Vznikl, pravda, v době, kdy jsme ještě nebyli genderově vyspělí, takže tímto slovem lze označit jak ženu, tak i muže. V dobách, kdy se sexu za peníze a věnovaly jen ženy na straně výdělečné, chlapi zkrátka platili před tím, než odešli do bitvy nebo se z ní právě vrátili, za trochu erotiky či něhy.

Alexandr Mitrofanov | foto: veřejnoprávní žumpa České televize

Alexandr Mitrofanov | foto: veřejnoprávní žumpa České televize

Alexandr Mitrofanov je sovětský novinář, jenž se vždy správně orientuje. Tím pádem nepropásl příležitost, kdy Sovětský svaz vyhrál studenou válku, nasadil mimikry, přestěhoval své hlavní město do Bruselu. Mitrofanov žijící tou dobou už v Praze se chopil příležitosti, prohlásiv v jednom rozhovoru, že „hledá pravdu“ a začal sloužit v žoldu bruselských sovětčíků, dnes hlavně v plátku Právo.
kup-zde

Včera se proslavil hlavně tím, že při lovu „pravdy“ v nejobskurnějších žumpách „zpravodajských“ serverů vytáhl kus žurnalistického exkrementu z portálu Ura.ru a „odhalil“, že první přímé volby prezidenta ČR vlastně organizovali, provedli a zaplatili Rusové díky vyslání nějakých 90 agentů, jimž byl tento úkol svěřen.

Hoši tak činili například působením v developerských firmách tím, že Čechům slibovali těžko specifikovatelná zvýhodnění při nákupu nemovitostí, budou-li volit Miloše Zemana. Takto blbé a ještě blbější slátaniny produkoval na „zpravodajském serveru“ cudný anonym a jmenovat další „metodiku“ ruských agentů je naprostá ztráta času. Jen snad zmínka o platbách za tuto „úspěšnou“ diverzi do českého politického systému stojí za to. Údajně prý prostřednictvím výher v českých kasinech….! No, tak tedy komu ty skořápkáře pan prezidentský kandidát Horáček vlastně prodal? Že by přímo Putinovi?

e-shop-ceska-expedice

Skvostné kraviny o „průběhu“ prezidentských voleb s varováním, že stejná akce je připravována i na rok 2018, již „pracně“ vyšťoural „pravdu hledající“ Sášenka, se chutě ujaly i obskurně rusofóbní weby, jako třeba ECHO 24 či Svobodné fórum. Ve druhém jmenovaném to pak ještě zběhlý farář Jandourek vylepšil i o vlastní dedukce, že prý v České republice dnes působí již „desetitisíce ruských podnikatelů“, prchajících i před ruským právem. Aha! To jako ti, po nichž Putin jde, způsobili tedy vítězství Miloše Zemana v prezidentských volbách, aby si v matičce Moskvě vydobyli jakousi amnestii u Vladimíra Vladimíroviče? Zní to slabomyslně? A ovlažil se aspoň při katolicky svatém zápalu, s nímž drtil na toto téma klávesy pan Jandourek, než zplodil takovou koninu?

No, teď se konečně dostaneme k samotnému nadpisu tohoto článku. Mitrofanova „investigativnost“ i Jandourkovy obsese vyplodily totiž něco tak komicky pitomého, že dokonce i slavný strážce hodnot z neziskové fabriky Evropské hodnoty Jakub Janda připustil, že hlouposti z Ura.ru nejsou kredibilní, poněvadž nelze ověřit nijak ani zdroj či obsah. To skutečně nemohl nikdo tušit, že pornoherci Jandovi vedle ctihodných „žurnalistů“ Jandourka a Mitrofanova bude kolem hlavy poblikávat svatozář.


polados-prepravujeme-vas-byznys