Invazní druhy nikým neevidované: Evropská unie brutálně ohrožuje Teorii druhů pana Darwina

V historii lidstva je mnoho věděckých i jiných milníků. Pan Darwin a jeho teorie geneze, tedy vývoje v člověka přes opici do současné podoby, jenž byla nezpochybnitelně uznána nejerudovanějšími celebritami vědecké veřejnosti stojí na prahu obráceného efektu.

Krvelační vetřelci jako mor Evropy | foto: acepunch.com

Krvelační vetřelci jako mor Evropy | foto: acepunch.com


Lidstvo navzdory svému vývoji netuší, jak naložit se svou inteligencí a tuto odevzdalo do rukou počítačových a internetových technologií, takže logicky místo využití prachsprostého selského rozumu blbne a má chuť se vrátit raději zpátky na strom či svou liánu.
kup-zde

Jak si jinak vysvětlit, že skupiny, které ovládají celou planetu spustily v podstatě Mengeleho projekt experimentování a hodlá i použít metody našeho vědce Johana Gregora Mendela, zakladatele genetiky, jenž položil základy křížení různých druhů, ať už se jednalo o hrách či ovce.

Evropská unie, která místo řešení palčivých problémů řeší zakřivení banánů tak onu teorii jen potvrzuje. Kdo jiný, než opice bude oloupávat s tabletem v ruce onen banán, aby je ji nerozbil display při jeho konzumaci. Sama navíc paradoxně vydává seznam invazivních druhů zvířat, která do Evropy logicky nepatří a parazitně okupuje území původních druhů pro naši Evropu. Například v ČR je nutné zaregistrovat už i jen 1 prase či kozu, neboť i jedno zvíře už je ve smyslu našich směrnic stádo. A musí být k němu vedena dokumentace, byť jen o přesunu na pastvinu, aby nedošlo k problému.

Přes „velkou louži“, vozidly, či jinými sofistikovanými způsoby tak do Evropy ovšem denně přibývá nespočet velmi invazivních druhů živých bytostí, které nemají průkaz původu, případně je mají zfalšované a dostávají nekontrolované dotace na svůj způsob obživy.

e-shop-ceska-expedice

Dokonce ani nevadí, že po sobě nechávají biologický či jiný odpad, za který nikdo neplatí v rámci likvidace, nepotřebují ani žádný čip s GPS souřadnicemi, případně číslo nastřelené do ucha pro lepší přehled. Veterináři tak ztrácejí přehled na jejich pohybem a případném šíření nejen v rámci jejich regulace, očkování a šíření neznámých či známých chorob jsou chudáci takřka bezmocní.

Paradoxně i občanský průkaz vlastnící osoba, která má soudem uložené domácí vězení nosí náramek, pomocí kterého se může pohybovat do jisté vzdálenosti od bydliště s tím, že probační a mediační služba toto za státní peníze striktně kontroluje, dozoruje a také nechává postihovat v případě porušení.

Nadřadili jsme tedy expanzivní živočichy nad evolučně silnějšími druhy, čímž máme obohatit kulturu a přispět ke globálnímu oteplení země, neboť není den, kdy zcela neúmyslně tato chráněná bytost něco neúmyslně zapálí a těší se na rituál z toho vyplývající pokřikem. Marné, vykáceli jsme přirozená prostředí pro poklidný život neškodných tvorečků a teď se nám to mstí.

polados-prepravujeme-vas-byznys