Likvidace bíle rasy? Diskriminuje mlékárenský koncern MADETA kvůli muslimskému certifikátu zaměstnance?

Český vysokoškolský učitel a bojovník proti islámu Martin Konvička zveřejnil kopií interního nařízení firmy MADETA, který ukazuje na možné porušení antidiskriminačních zákonů!

Ilustrační snímek | Foto: TV NOVA

Ilustrační snímek | Foto: TV NOVA


Fotokopie dokumentu s komentářem Martina Konvičky byla zveřejněná na webu Eurabia.cz (Mlékárenský koncern MADETA leze muslimům do prd-le a zastrašuje zaměstnance!)a v dokumentu se popisuje co je nařízeno a zakázáno zaměstnancům kvůli muslimskému certifikátu halal.

Mezi nařízeními je i uvedeno, že zaměstnanci mají zakázáno mít na pracovišti JAKÉKOLIV náboženské symboly/předměty. Vedení firmy MADETA tak dle dokumentu nařídilo kvůli získání certifikátu halal. Pod tímto nařízením je podepsaná osoba jménem Jana Marešová.
kup-zde

Certifikát hala v České republice uděluje Ústředí muslimských obcí, respektive muslimská obec samotná, a je tedy otázkou jestli nařízeni o zákazu náboženských předmětů/symbolů v provozu je výmysl firmy MADETA nebo přímo požadavek českých muslimů.

Ovšem tak nebo tak jsem přesvědčen, že firma MADETA se tímto nařízením dopouští závažného porušeni ústavy České republiky, která zakazuje náboženskou diskriminaci, a taktéž antidiskriminačního zákona, protože kvůli muslimským požadavkům na certifikát halal diskriminuje nemuslimské věřící. Celé znění antidiskriminačního zákona zde.

Osobně nevidím důvod proč Martinovi Konvičkovi nevěřit, že toto nařízení je pravé (kdyby lhal riskoval by žalobu firmy MADETA), takže si osobně myslím, že zde nádherně vidíte čeho jsou některé firmy schopné, aby se zalíbily muslimům – klidně budou diskriminovat české občany. Možná by nebylo od věci, aby se do případu vložil nějaký právník a podal na firmu MADETA žalobu kvůli diskriminaci nemuslimů skrze snahu získat od muslimů certifikát halal a zároveň by se mělo prověřit, jestli firma MADETA tak činí sama ze svého popudu nebo přímo na základě požadavků Muslimské obce, protože pokud českým státem registrovaná církev požaduje diskriminaci věřících jiných církví, tak to by mohl být i důvod proč Muslimskou obec zrušit …

Anebo už jsme na tom tak špatně, že je toto všechno muslimům a jejich posluhovačům dovoleno?

polados-prepravujeme-vas-byznys

Foto směrnice firmy MADETA – zdroj Martin Konvička


Vyjádření z Madety kolaborující s islamisty

Vyjádření z Madety kolaborující s islamisty


Zdroj.