Islamistický Trojský kůň v Čechách, Díl XVIII.

V 90. letech jsem byl v ČSFR a následně v ČR jeden z prvních podnikatelů. Těžce vydělané peníze jsem nevydal pro povrchní radovánky života, ale vydával jsem je na knihy (např. kurdská přísloví), financoval jsem studium kurdských studentů, pomáhal jsem svým statečným krajanům. Náhodou jsem se dozvěděl, že na území ČR žijí a „podnikají“ turečtí ilegálové propojení na jisté policejní složky. Protože jsem vždy bral Česko jako svůj druhý domov, dle kurdského kodexu jsem vždy cítil odpovědnost, možná víc, než sami rodilí Češi.

Yekta Uzunoglu

Yekta Uzunoglu


Za to, že jsem nechtěně a náhodně odhalil turecké ilegály v ČR, policie ČR v součinnosti se státními zastupitelstvími, soudy a to včetně ÚS ČR, drželi mně a další tři Kurdy dva a půl roku v nejhorších kobkách Česka. Taková byla „odměna“ ČR za moji vděčnost pro můj druhý domov.

Šéfem té policejní složky byl tehdy napor. Václav Kučera, dnes již plk. JUDr. Václav Kučera, šéf celé středočeské policie, úřadu, který tehdy ani nebyl dle zákona místně příslušný, ale to tehdy v mém případě nikoho nezajímalo….

V srpnu roku 2014 bestiálně zaútočil Islámský stát na můj statečný, důstojný, mírumilovný a tolerantní kurdský národ a tak, jako všichni Kurdové, jsem nechal všechno, ale úplně všechno být a začal jsem pomáhat našim dětem, ženám a starcům, kteří byli vystaveni té nejkrutější brutalitě, kterou si jen člověk může představit. V té době jsem ani nevěděl, jestli je noc a kdy nastal den, zda jsem něco snědl či jsem nejedl vůbec nic a dokonce jsem nevnímal, jestli jsem se vůbec vykoupal.
kup-zde

V těch dnech, kdy šlo o bytí a nebytí, padnutí či nepadnutí města Kobane, jsem navíc musel řešit kriminální záležitosti, které mně zásadním způsobem iritovaly a odváděly mně od mého poslání pomoci Kurdům v jejich těžkém boji.

Do mého domu v lese nezákonně pronikl jistý Václav Faktor, stalo se tomu tak v době, když jsem se po několika dnech šel najíst. Václav Faktor je neúspěšně léčený notorický alkoholik, recidivista, násilník tak agresivní, že fyzicky napadal i svého vlastního otce. Václav Faktor při čekání prolézal můj majetek a v ledničce našel alkohol. Jako naprosto neovládající se alkoholik se neovládal a vypil všechen alkohol, co v ledničce našel. Vrátil jsem se domů z večeře, hned jsem běžel do prvního patra, abych byl opět u obrazovek několika počítačů, jejichž prostřednictvím jsem se snažil mobilizovat kde koho na pomoc pro město Kobane a unesené kurdské ženy. Václav Faktor toho využil a chtěl mně zezadu napadnout. Jeho útok jsem zázračně přežil a po třech hodinách se mi podařilo toho člověka dostat z domu, ale pořád byl na zahradě a nevěděl jsem, kdy mně znovu bude chtít napadnout. Celou událost jsem okamžitě sdělil svému právnímu zástupci a pár přátelům na facebooku. Telefon mne totiž v tu chvíli nefungoval.

Následně jsem po konzultaci s právním zástupcem vše ohlásil na policii. Dodnes toho lituji, měl jsem si totiž uvědomit, v jakém policejním rajonu a kterého policejního činitele se nacházím! Svým nahlášením mého přepadení Václavem Faktorem jsem totiž udělal přesně to, co bylo policií očekáváno, tehdy jsem si ani nemohl uvědomit, že se vůbec něco podobného může stát. Nikdy k dokončení mého podání vysvětlení nedošlo!!! Policie zadržela Václava Faktora a postupovala podle jeho účelově lživě vykonstruovaného tvrzení. Nevím, jestli jeho tvrzení pocházelo z jeho hlavy, či z hlavy těch, kteří mu radili, jak a co má vypovídat. Je víc než zvláštní, že už druhý den po mém nahlášení mého přepadení Václavem Faktorem policii, měla už policie vykonstruovanou svoji „KONCEPCI“, a to dokonce za situace, kdy jsem policii nepodal vysvětlení, co že to vlastně oznamuji!

Od té chvíle začalo opět policejní smrtelné tažení vůči mé osobě. Propichování pneumatik mých vozů a jiné poškozování mého majetku se stalo nedílnou součástí mého života, které se dovršilo mým únosem přímo z prezidentského úřadu na pražském Hradě.

Do toho všeho ještě navíc zatáhli i moji manželkou, která trpí těžkou psychopatií. Od mé manželky jsem se oddělil na základě rady a doporučení těch nejvýznamnějších psychiatrů v ČR. Právě v této situaci viděli moji slabost, slabost o to větší, že mně jako Kurda, mohli zranit moji čest přes – byť jen na papíře – moji bývalou ženou a moji šestiletou dceru.

banner-cex-660x220

Věděli přesně, kde já jako Kurd, jsem citlivý a tam vyrazili kudlu. Ten jejich smrtelný úder spočíval v tom, že jsem já měl nechat údajně rozšířit fotografii této nahé ženy! Ženy, mé bývalé manželky, se kterou nežiji společně už od roku 2011!

Trvalo měsíce, kdy jsem s pocitem studu, hanby, ostudy zápasil s těžkými myšlenkami zahanben pro Kurda tím nejpotupnějším způsobem! Rozhodl jsem se, že se nevzdám propracované křivdě mně spáchané tak zákeřným způsobem. Rozhodl jsem se bojovat proti křivdě mně spáchané tady v zemi, kterou považuji za svůj druhý domov. Mou povinností je nadále bojovat za práva mého národa, kdy tisíce žen a dětí se nachází v zajetí islamistických zrůd, musím pomoci těm kurdským neviňátkům.

Věřil jsem, že stav české justice se od roku 1994 změnil, že ty, co stojí za Václavem Faktorem, který se už konečně nachází ve výkonu trestu v jiné věci, a ty, co zneužívají moji bývalou manželku, která je vysoce inteligentní a o to nebezpečnější psychopatická ženu, že ty soud zastaví. MÝLIL JSEM SE! Soud přijal tzv. obžalobu, která postrádá jakoukoliv zákonnou oporu a nařídil jednání na den 8. 12. 2016 v 9:00 hodin, jednací síň č. 2, 1.patro u soudu pro Prahu východ, Na Poříčí 20/1044, 112 97 Praha 1.

Přál bych si být obviněn z čehokoliv jiného (tak jako v 90 tých letech, kdy mně obvinili ze sedmnácti trestných vykonstruovaných činů, aby mne psychicky „dostali“ ale nedostali mně), než být obviněn z tak hanebného a zejména pro Kurda nesmírně pokořujícího obviněni. Uvědomuji si však, že kolem sebe opět mám až do nebe sahající hydru, která mně právě na tomto místě chce dostat.

Proto jsem se rozhodl BRÁNIT!

Bude mi podporou, budete-li přítomni při tomto jednání už v zájmu práva a spravedlnosti samotné.

polados-prepravujeme-vas-byznys


Předchozí díl