Dvanáctiletý islamista nastražil bombu na vánočním trhu

Už jen čekám, jak se začne plácat o jeho citové vyprahlosti, frustraci, psychické labilitě, rodiče „jistojistě o ničem neměli ani šajna“, zkrátka opět nikdo za nic nemůže a politici si „umyjí ruce“.

Islám - zvíře vraždí zvíře

Islám – zvíře vraždí zvíře

„Německý magazín však uvedl, že chlapec, který se v Ludwigshafenu narodil, zřejmě nakonec za terorismus stíhán nebude, ačkoliv se také měl minulé léto chystat do Sýrie, aby se připojil k extremistům z Islámského státu.“

Dvanáctiletý sympatizant Islámského státu v Německu nastražil na vánočním trhu bombu

Nevolám po stíhání takovýchto dětí, ale o to silněji volám po tvrdých postizích jejich rodičů, kteří za ně nesou zodpovědnost. Odmítám vytáčky typu – my jsme o ničem neměli ani tušení, byl to takový hodný kluk… a podobné vykrucování. Buďto se tací rodiče jen snaží vyvinit z hrubé nedbalosti, tj. nedávali na synka pozor, nesledovali, co provádí ve volném čase a kým se nechává manipulovat, nebo jeho radikalizaci sami „pomohli“ např. tím, že ho drželi v sociálním ghettu, v rámci izolované muslimské komunity a příliš neměli zájem, aby se chlapec začlenil do většinové společnosti, přátelil se s běžnými (nemuslimskými) německými vrstevníky, možná že sami jeho rodiče byli tajnými sympatizanty tzv. Islámského státu…, možností je spousta…, ale v takovýchto případech by měli rodiče nést následky své špatné výchovy, která vedla až k tomu, že se z jejich syna stal v podstatě nástroj teroristů.

Jenže se obávám, že nic takového se nestane. Ze všech budou presstituující média dělat „chudáčky, kteří za nic nemohou“, dítě bude nejspíš za pár týdnů znovu vráceno rodičům, aby mohlo dál „kamarádit“ s islamistickými „verbíři“, protože „to chuďátko nevinné“ má svá lidská práva, která jsou důležitější než to, aby ho úřady dostaly z vlivu fanatiků a pokusily se ještě napravit, co se dá – pokud už není příliš pozdě.

A svět se bude točit dál, za týden se na „incident“ zapomene, dětských teroristů bude přibývat, saudské peníze „v zájmu práv menšin“ dál potečou proudem islamistickým organizacím šířícím nenávistnou a radikální podobu svého náboženství, či rovnou podporujícím terorizmus…, ze západu dál poputují zásilky zbraní do Saudské Arábie…, žádná skutečně funkční opatření se nezavedou, maximálně taková, která budou mít za cíl zacpat lidem ústa a ukolébat je mantrou, že „my to zvládneme“, i když se nic příliš ve skutečnosti nezvládá.

Ovšem o to tady nejde, hlavně nesmí být zneuctěna modla s názvem „lidská práva“, jiná modla s názvem „multikulturní společnost“ a ještě další modla s názvem „boj proti xenofobii“. Utrpení obyčejných lidí je zřejmě pro evropské mocné jen „podružnou otázkou“, důležitá jsou dogmata, ideologie „evropských humanistických hodnot“…, a „až na prvním místě“ udržení si moci a bohatství za každou cenu.

polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj.

Další články k tématu:

loading...