Byly atentáty z 11. září 2001 spiknutím tajných služeb USA nebo jen jejich nedbalostí?

Kontrola tiskovin byla vlastní komunistickému režimu. Ten měl práci velmi snadnou, protože moderní elektronická média neexistovala, samizdatu bylo málo a byl obtížně dosažitelný a letáky, shazované v 50. letech také nic moc.

Jiří Hermánek


Ale, jak to vypadá, tak pan

Michael Pálka

Vlastenecké noviny.cz a Protiproud…

Zmiňuji se o těchto podivných internetových novinách a výtvorech jejich chorých redaktorů, a to i přes to, že na ně upozorním čtenáře tohoto článku a udělám jim reklamu,

se rozhodl „zglajchšaltovat“ současná média s odůvodněním, že nejde o noc jiného, než o propagandu, která se snaží vnést do naší společnosti zmatek a neloajalitu k těm „správným hodnotám“, o které pokrokoví lidé této planety již dávno a neustále sní.

Jednou z takových hodnot je nehynoucí přátelství mezi národy, dnes projevované přijímáním uprchlíků, proti kterému brojí třeba Protiproud Petra Hájka slovy:

Téma současnosti

V současné propagandě se jedná především o dvě klišé (která sice šíří i normální média „pro dospělé“, nicméně na děti, které jsou vůči propagandě méně imunní, je to zamířeno obzvlášť). Klišé jsou následující:

  • do Evropy míří proudy skutečných uprchlíků
  • každý, kdo to odmítá, je xenofob

Ani jedno z těchto dvou tvrzení se přitom nezakládá na pravdě. Skuteční uprchlíci se v zemi, kam přijdou, chovají vděčně, pokorně a respektují tamní zákony a kulturu. Naproti tomu současní připrchlíci vnášejí svoje vlastní kulturní principy, nerespektují zákony a v zemích západní Evropy často vytvářejí no-go zóny s právem šaría.

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2853-deti-v-hledacku-ideopolicie-vymyvani-mozku-se-stupnuje-ziskovky-radi-na-zakladnich-skolach-specialni-navodne-dotazniky-tridni-dutky-za-nespravne-nazory-kdo-ma-v-rukou-karty.htm

A onen výše zmíněný Petr Hájek si prý myslí toto:

Klaus Václav byl pro Petra Hájka božským guru a „nositelem pravdy a lásky“, naopak Václav Havel, antikristem.Prof. Halík, je dle Hájka jenom havlistický aktivista nikdy nevysvěcený na kněze. Útok na budovy světového obchodního centra 11. září 2001, provedly americké tajné služby, atd.Dokonce i jeho chlebodárce Klaus Václav ho nazval v této souvislosti bláznem.Nelze než souhlasit.Zdroj: http://michaelpalka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=575600

A zamysleme se prosím nad tím, proč u nás a všude na světě umírají na silnicích lidé. Nějaké malé procento či promile těch úmrtí budou samozřejmě vraždy, ale těch je asi velmi málo.


banner-cex-660x220

Nejlépe se asi vraždí chodec či cyklista. Motorkář už je těžší oříšek, ten může pachatelovo auto dost zdemolovat. Takže tu vraždu dopravním prostředkem, nejčastěji autem, dejme jako málo pravděpodobnou či málo častou.

Jak to ale bylo s tou masovou vraždou v newyorských dvojčatech? To samozřejmě žádná nehoda nebyla, bylo to nastrojeno, naplánováno a provedeno, bohužel až příliš dokonale. A asistoval přitom někdo z vládních institucí USA?

Já vidím tři možnosti:

  1. Totální spiknutí tajných služeb. Je samozřejmě možné, proč by nebylo? Ale je tak pravděpodobné, jakože mrtvých chodec na silnici je obětí vraždy.
  2. Totální nevědomost tajných služeb. Ano, i to je možné, i když by to bylo velmi špatné vysvědčení, stejně, jako je špatným vysvědčením, když řidič nechtě způsobí nehodu.
  3. „Something in between“, tedy něco mezi tím. A to se mi zdá nejen možné, ale i pravděpodobné.
    FBI, CIA a jiné instituce zjistí, že se něco chystá, ale nikdo neví co. A tato informace se dostane na nejvyšší místa, třeba až k prezidentovi. A ten (si) řekne: Byla by to velmi dobrá záminka k útoku na Afghánistán. Tak to nechte být.
    Samozřejmě, nemohl přitom tušit, že se nebude jednat o nějaký menší atentát, ale takto masivní útok.

To jsou, samozřejmě jen dohady, jen spekulace. Ale přece právě proto, aby takovéto úvahy a takovéto spekulace mohly vycházet, jsme v 11/1989 ty komunisty odvolili.

Ale, jak vidět, tak v podobě pana Pálky a dalších se nám ta komunistická cenzura, kterou jsme vyhodili dveřmi, nenápadně vrací oknem zpět.


polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj.