Jaké zbraně budou potřeba? Obranná válka proti vetřelcům se bude týkat i boje proti havlidům

Válka „neomarxistických havlistů“ s jejich dočasnými spojenci z řad imigrantů proti bílým Evropanů je v plném proudu. Nic na to nemění skutečnost, že se zatím odehrává bez dávek ze samopalů, či výbuchů granátů. Její studená fáze ale zuří naplno.

Schweineberg a arabský Satan


Proradná média, zkorumpovaní politici, či psychopaté v neziskovkách nás vytrvale přesvědčují, že nemá cenu se bránit. Imigranti nás prý stejně převálcují, ať porodností, nebo násilím…. To je jen jedna z mnoha metod našich nepřátel, kteří doufají ve zničení našich domovů, rodin a tradicí. Její horká fáze je ostatně na spadnutí.

Paradoxně k tomu přispívá nedávný Brexit, zvolení D. Trumpa a nástup vlasteneckých sil po celé Evropě. Mezinárodní globalisté a jejich dočasní spojenci imigranti si totiž uvědomují, že čas začal pracovat proti nim a nepochybně se pokusí běh dějin „urychlit“ pokusem o násilné ovládnutí Evropy. Ostatně řada evropských států jako Švédsko, Francie, Belgie, Anglie, Holandsko, či Německo již před vypuknutím občanské války stojí. Jenže jak to vždy v minulosti bylo, žádný (vojenský) plán nikdy úplně nevyjde a tak zdaleka není výsledek těchto střetnutí jistý. Nicméně je nepochybné, že se to dotkne i naší země. Ať již formou „přelití“ z Německa, nebo pokusem o převrat ze strany místních havlistů a tajně dovezených muslimských a afrických hrdlořezů.

Proto nebude od věci si věcně probrat povahu budoucího konfliktu, jak se na něj připravit a jak se efektivně bránit.

Kdo proti nám bude bojovat? Muslimští imigranti, černoši, podporovaní nebílými menšinami (bohužel nebílé menšiny se jako v západní Evropě přidají na stranu útočníků), ve spojení s místními havlisty v mediích, neziskovkách, politických stranách, na  humanitních a uměleckých fakultách a nadnárodních korporacích. Tyto skupiny skupiny budou mít různou motivaci. Muslimové nastolení islámského státu, nebílé menšiny loupení a snaha uchvátit ekonomické výhody a být na straně vítěze. Havlisté – snahu o totalitní nadvládu nad společností společně s touhou po přivlastnění si ekonomického bohatství země.

S tématem související literatura:

V současné době tedy můžeme uvažovat o ca 20 tisících „domácích“ muslimech a černoších, (k nim se může připojit několik desítek tisíc hrdlořezů z Německa) většina z nich bude mít vojenský výcvik a zkušenosti z války, několik tisíc Vietnamců a Cikánů (většina kriminálníci bez vojenského výcviku, ale s velkou motivací loupit a zabíjet) a asi 5 tisíc nejaktivnějších „havlistů“, z nichž většina v životě nedržela zbraň v ruce a budou sloužit především  jako tlumočníci, zvědové, udavači a logistická podpora. Také můžeme očekávat, že se k nim připojí nejvyšší velení armády, které je momentálně prolezlé havlisty jako starý stůl dřevomorkou. ( kolaboranti proste najednou zjisti, ze vlastně vždy chtěli byt muslimy ..)

Celkem se bude jednat o sílu ca 50-100 tisíc bojeschopných mužů, případně doplněných džihádisty z Německy, Francie apod.

Jejich výzbroj se bude skládat z lehkých pěchotních zbraní jako útočné pušky AK 47 , kulomety na autech, granátomety, minomety apod. Budou mít k disposici rychlá vozidla typu SUV a pick-up. Logistickou podporu a dodávky zbraní zajistí nadnárodní globalisté prostřednictvím svých „neziskovek“ a arabští ropní šejkové ve spolupráci s Tureckem.

Bude se jednat o nesourodé skupiny s vysokou mobilitou, podobně jako vidíme v případě tzv Islámského státu v Sýrii a Iráků. Lze předpokládat, že jejich velení, výcvik a taktické dovednosti nebudou na valné úrovni. (Přece jenom muslimové a černoši kromě Afgánců jako vojáci nestojí za moc…a motivace místních menšin bude čistě loupeživá a představa jak místní havlisté nesou pušku je rovněž srandovní, vždyť většina by se zhroutila pod její tíhou) Tohle je naše největší výhoda, přes všechnu „antirasistickou propagandu“ je totiž jasné, že intelektuální schopnosti a bělocha Čecha a arabského, či afgánského muslima jsou zcela různé….jeden český voják vydá za 5 muslimských vojáků!

Kdo bude stát proti nim při obraně naší vlasti? Zbytky armády od plukovníků a níž. Zhruba tak 10 tisíc bojeschopných mužů s výcvikem, dále ca 5000 záložáků. Část policie –  odhaduji na ca 10 tisíc mužů. (zbytek policajtů se rozuteče do svých domovů) Většinou budou vyzbrojeni lehkými pěchotními zbraněmi (těch pár tanků, které armáda má nestojí za řeč). To znamená, že z hlediska počtu regulárních vojsk budeme početně v nevýhodě 100 tisíc agresorů proti 25 tisícům obránců. K ubránění tedy bude potřeba aktivní zapojení běžného obyvatelstva, které nesmí spolu s řádnými jednotkami dovolit agresorům získat strategickou iniciativu a trvalé opěrné body.

Zde je přirozeně obrovský problém, že naprostá většina naší populace mladší 50 let neprodělala žádný vojenský výcvik a nikdy nedržela zbraň v ruce. Na druhou stranu motivovaný obránce se znalostí místního terénu je proti útočníkům vždy ve výhodě a na tom se dá jistě stavět a výcvik se dá rychle dohnat. Navíc díky tradici trampingu se většina z nás umí pohybovat v terénu, číst mapy, atd….a na tom se bude dát stavět.

Proto je nanejvýš žádoucí, aby se Češi začali na konflikt připravovat. Jak?

Základem je mít zbraně a umět s nimi zacházet. Proto je žádoucí, aby si dospělí muži a ženy začali dělat zbrojní průkaz a nakupovat (legálně) zbraně již nyní. Ony mudrlantské řeči „až to přijde, koupím si zbraň na černém trhu“, jsou sice pěkné, ale upozorňují, že to již bude většinou pozdě. Zbraně proste nebudou! Pokud nebudete ozbrojení – muslimové vás bez milosti zmasakrují, znásilní, či povraždí a zotročí.

banner-cex-660x220

Takže je potřeba mít zbraň již před začátkem konfliktu. Jakou? Proberme si tedy nejběžnější typy zbraní, které by se měly stát nedílnou součástí každé slušné české domácnosti.

 1. V každé domácnosti by mělo být několik zbraní. Každý bojeschopný člen domácnosti (tj nad 15 let) by měl mít svoji vlastní střelnou zbraň, umět s ní zacházet a mít do ní dostatek nábojů (nejméně 200 ks). To se týká i žen a dívek. Dámy, vy budete první obětí imigrantského řádění a proto vy se musíte ozbrojit z principu.
 2. Doporučené zbraně do domácnosti

  Několik krátkých samonabíjecích pistolí, nebo revolverů. (Použité stojí často méně než 2 tis Kč) na běžné nošení a boj na krátkou vzdálenost. Uvědomte si, že trefit něco z pistole na více než 20 m již vyžaduje slušné střelecké dovednosti a pistole obvykle slouží na boj na vzdálenost několika  metrů.

  Jakou pistoli vybrat? To je čistě individuální, ale lze jen doporučit české CZ. Od starších typů, až po nejmodernější CZ75. Špatný není ani Glock, či Walter atd. Záleží na možnostech vaší peněženky…. Pro dámy, které mají problém natáhnout závěr pistole, doporučuji revolver. Doporučuji volit nejběžnější  ráži tedy 9MM Luger, či 7,65mm.

  Samonabíjecí puška – tedy zbraň na delší vzdálenost do ca 100-400m, kdy můžete zneškodnit přijíždějící pick-up obsazený džihádisty, či postupující hlídku agresora. Jako český patriot se musím přimluvit za samopal CZ vzor 58 ráže 7,62-39. Tohle je nestárnoucí zbraň!! Jednak je velmi spolehlivá, přesná a nenáročná na údržbu, ale i cenově dostupná . (použitá stojí třeba i jen 6 tisíc korun). 

  Osobně se mi zdá vhodnější než AK-47, která je ale rovněž velmi dobrá. Špatné nejsou ani variace na americké platformě AR 15, ale zde mám jisté výhrady k menší ráži (nevhodná pro obranu) a i spolehlivosti v náročných podmínkách. Doporučit lze i loveckou kulovnici s optikou.

  Na závěr jsem si nechal „must have“ domácí zbraň. Tou je brokovnice.  Brokovnice je vůbec vynikající obranná zbraň do nějakých 50 m! Ideální i pro ženy a dívky. Stačí i obyčejná dvojka, kterou pořídíte za 3-4 tisíce korun! Snadno se nabíjí, vždy trefíte a kolem baráku, či v chodbě domu s ní „zametete“ s útočníky tak, že si o tom budou agresivní imigranti v pekle (kam je pošlete) ještě s hrůzou vyprávět. 
  Pánové si přirozeně mohou pořídit opakovací brokovnici (tzv. pumpu), nejlevnější stojí 5 tisíc korun. 

  Do každé zbraně je potřeba mít dostatek nábojů (min 200ks na kus) a  pomůcky na údržbu a čistění. (vytěráky, kartáče, olej atd). Také je potřeba se se zbraní naučit zacházet a vyzkoušet střelnu, aby nás při použití například nepřekvapil zpětný ráz brokovnice apod…
 3. Jakou taktiku budeme při obraně uplatňovat? Vytvoříme malé ozbrojené skupiny s nejbližšími sousedy, kolegy z práce, či sportovních oddílů. Sám nesvede nikdo nic, ale parta ozbrojených a motivovaných mužů a žen dokáže odrazit i výrazně početnější jednotku cizího agresora. Rovněž bude vhodné dbát rad zkušených profesionálů, třeba i penzionovaných vojáků.
 4. Pamatujte první bitva obvykle určí průběh dalších střetnutí. Pokud agresor uvidí, že narazil ve vaší čtvrti/vesnici/městečku na rozhodný odpor a utrpěl značné ztráty, tak si to příště rozmyslí dvakrát, než k vám zase přitáhne.  Čas bude na naší straně. Z hlediska logistiky lze totiž předpokládat, že dodávka zásob pro imigranty bude váznout. Jak vidíme ostatně v Sýrii bez logistické podpory z USA a Turecka jsou islamistické milice zcela bezradné…a  to bude u nás stejné a bude to naše výhoda. Navíc můžeme očekávat logistickou podporu z okolních zemí (Polsko, Maďarsko, Slovensko, Rusko), kde budou vládnout silné vlastenecké vlády.
 5. Jak vidíte, pokud se na konflikt předem připravíme, máme slušnou šanci na obranu naší země a našich rodin.

  Nyní si asi řeknete, no jo, ale já nemám ZP (zbrojní průkaz) a jak si ho tak rychle všichni můžeme udělat?! Odpověď je jednoduchá, stačí jeden člověk v rodině, který ho bude mít a ten nakoupí výzbroj pro zbytek rodiny a okolí! (názorný příklad: Autor je ženatý a má rodinu a vlastní ZP skupin B,C, E a má legálně následující zbraně. Pistole: 2 ks CZ 75, Walter PP, CZ-83, samopal CZ 58, opakovací brokovnici Mossberg, brokovou dvojku CZ ….. Jeho manželka ZP nevlastní, ale umí zacházet jak s pistolí, tak brokovnicí, stejně tak děti…s jednou pistolí je počítáno i pro mladší sestru manželky) Až ten konflikt vypukne, nikdo se nebude ptát na ZP, ale zda máte zbraně a umíte je používat….

  Takže s chutí do příprav a nákupu zbraní! Nic neodkládejte! Včera bylo pozdě….Konflikt u nás může být, pokud se dobře připravíme, paradoxně velmi krátký a bez velkých ztrát. Jsem si jist, že pokud se dobře připravíme, tak agresory odrazíme. Švédové, Belgičané, Francouzi, Němci atd takové štěstí již bohužel mít nebudou….a konflikty v těch zemích budou velmi krvavé. Tohle video ještě před pár lety působilo jako sci fi, dnes je to bohužel tvrdá realita.polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj: ePortal.cz