Realita dneška: EU s USA podporují fanatické muslimy a křesťané jsou chráněni diktátorem

Evropští lidovci se stále více profilují, jako spojenci islámistů a nepřátele pro křesťany. V posledních dnech se to ukázalo v souvislosti s jejich oplakáváním porážky islámistů v syrském městě Aleppo.

Lukáš Lhoťan


Po mnoha letech se podařilo jednotkám věrným syrskému prezidentovi Asadovi porazit islamistické povstalce v městě Aleppo. Nebylo by to možné bez pomoci Ruské federace a šítského islamistického hnutí Hizballáh. Naopak na straně sunnitských islamistických povstalců stály například Saudská Arábie, EU a USA.

Porážku islamistů přivítali nejen umírnění syrští muslimové, ale i syrští křesťané. Po mnoha letech teroru a násilí, tak pod ochranou vojsk syrského prezidenta Asada a šítských islamistických milicí z Hizballáhu mohli syrští křesťané s umírněnými muslimy oslavit vánoční svátky. Byl rozsvícen vánoční strom a zpívaly se koledy. Křesťané mávali vlajkami Syrské republiky, Ruské federace a hnutí Hizballáh, na důkaz vděčnosti těm, jenž osvobodili jejich město.

Naopak představitelé Evropských lidovců, v ČR reprezentovaných KDU-ČSL, vyjádřili lítost nad porážkou islamistických povstalců a dali vinu za všechny oběti války Ruské federaci. (Podrobnosti.) Komentátor Eurabia.cz BJ k celé věci napsal, že:

S trochou nadhledu tento týden přišel švýcarský tisk, který narovinu napsal, že stávající situce v Alepu a Sýrii je pro Západ těžkým dilematem, protože jediní potenciální spojenci, kteří mu zbývají, jsou teroristi. Ne, že by se teroristů kdy v Sýrii až tak štítil, ale již dostal příliš za vyučenou, co to znamená mít je doma v Evropě či v Americe. Dnes je tak až příliš jasné, že snažit se zachraňovat teroristy v Alepu znamená zachraňovat své úhlavní nepřátele a ohrožovat světovou bezpečnost, píše švýcarský tisk. Zdroj.

Ve svém komentáři o tom, jak Evropští lidovci oplakávají porážku islamistů v Aleppu jsem zmínil i to, že někteří představitelé KDU-ČSL u nás se snaží prezentovat islamistické povstalce, jako mírumilovné a proevropské bojovníky za svobodu, což je demagogie nejhrubšího zrna. Tito povstalci jsou mnohdy brutálnější než jednotky diktátora Asada, jen prostě se o tom v naších velkých mediích prakticky nepíše, protože jsou to přece naši „spojenci“, že?

banner-cex-660x220

Nechápu co se to s KDU-ČSL děje. Strana jenž před návratem do parlamentu ve volbách hovořila o tom, že považuje islamizaci za problém a hrozbu se dnes stále více ústy některých vrcholných představitelů prezentuje jako strana multikulturní, která nemá s islámem a masovou imigrací muslimů do Evropy problém. Snaží se snad nahradit na české politické scéně upadající multikulturní TOP09? Může se ji to sice podařit, ale tím ztratí KDU-ČSL hlasy všech křesťanů, kteří vidí islamizaci jako problém a je jen otázkou jestli těch pár hlasů bývalých voličů TOP09 ji pomůže ….

Ať již je to jakkoliv, tak křesťané a umírnění muslimové v syrském městě Aleppo mohou v relativním klidu oslavit své svátky pod ochranou jednotek syrského diktátora Asada a šítských islamsitů z Hizballáhu. Jo to ovšem absurdní ten dnešní svět, když evropští lidovci, kteří se odvolávají na křesťanství, podporuji nejméně tolerantní islamisty napojené na saúdskoarabské organizace a diktátor Asad s šítskými islamisty chrání syrské křesťany před těmi, které podporují Evropští lidovci a americký prezident Obama.

Naštěstí neomarxista Obama končí za pár dní a je tu šance, že nový americký prezident Donald Trum nebude islamistické teroristy podporovat. Te ́d ještě, aby skončili ti z Evropských lidovců, kteří podporují islamisty. naštěstí volby u nás budou za pár měsíců …

K zlosti saúdskoarabských sponzoru islamistů, Evropských lidovců a amerického prezidenta Obamy oslavují křesťané v osvobozeném Aleppu vánoce – fotografie zničeného kostela z webu: https://twitter.com/KevorkAlmassian


polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj.