Otevření španělské migrační trasy a další útoky v Německu. Migranti se vyloďují jako v Normandii

To, co se odehrávalo o silvestrovské noci na španělsko-marocké hranici, připomínalo mnohým svědkům hollywoodský biják na téma invaze spojenců do Normandie v červnu 1944.

Krvelační vetřelci jako mor Evropy | foto: acepunch.com

Precizně organizovaná seskupení tisíců migrantů zaútočila na mohutný hraniční plot, vybavena vším potřebným k překonání této překážky, díky níž se před časem podařilo imigrační vlnu do jihozápadní Evropy znatelně utlumit. Zastánci „regulované“ migrace dokonce dávali při mnoha příležitostech Španělsko za vzor, jak je možné imigraci usměrňovat.

Letošní svátek sv. Silvestra tak znovu ukázal, že se migrační vlna z Afriky jen tak nezastaví a vždy si najde cestu dál. Plánovači této invaze z řad organizovaného zločinu, na něj navázaných neziskovek a všech zainteresovaných hráčů v pozadí si vždy dokážou vybrat nejslabší místa ochromené evropské obrany. Smutnou skutečností je, že značná část evropských politiků s nimi nepřímo či dokonce přímo spolupracuje.

Tentokrát bylo tedy vybráno jedno ze strategických míst, město Ceuta na výběžku africké pevniny, tvořící bránu do Evropské unie přímo na černém kontinentu, kdy se po překonání její hranice migranti ocitají za plotem v „říši snů“. Autonomní město Ceuta je totiž spolu s městem Melilla jednou ze dvou španělských historických enkláv na pobřeží severní Afriky ležících poblíž Gibraltarského průlivu.

Komanda jako v akčních filmech

Španělé zde postavili šest metrů vysoký trojitý hlídaný plot, díky němuž zde byla na čas nelegální migrace výrazně zbržděna. Nepřítel je však stále důmyslnější – plot přestal být pro dobře organizované skupiny migrantů překážkou. Afričané byli skvěle vybaveni. Na botách měli speciální „ostruhy“ a v rukou na míru vyrobené háky.

loading...

Silvestrovský útok na plot ve španělské enklávě Ceuta v Maroku

Při silvestrovském boji u plotu bylo zraněno mnoho příslušníků španělské i marocké policie. Ta musela do oblasti povolat posily, přesto se jí nepodařilo imigrantské vojsko zastavit. Španělské úřady konstatovaly, že byly zaskočeny, neboť neočekávaly, že se setkají s tak důmyslnou organizací boje. Přitom útoky na plot začaly již na začátku prosince minulého roku, kdy se rovněž proti plotu vrhaly stovky lidí a již tehdy bylo na obou stranách barikády mnoho zraněných, o nichž západní média zarytě mlčela.

Většině útočníků, kteří se probili na druhou stranu, byl díky všudypřítomným neziskovkám a takzvaným dobrovolníkům nabídnut „azyl“ v místním záchytném centru.

Systém podvodů v Německu

Imigranti – jakkoli se nám snaží různí profesionální vyvraceči „mýtů“ namluvit něco jiného – tvoří většinou mladí silní nestrádající muži. Obvykle míří přes Španělsko do Francie, odtud do Velké Británie, Skandinávie a především do Německa. To proto, že krom jiných podpor zde dostávají také začné množství peněz od místní muslimské komunity, která zase peníze inkasuje z příspěvků od státu. Právě imigranti z Afriky tvoří drtivou většinu těch, jimž německý stát z nepochopitelných důvodů vyplácel dvojité i desetinásobné sociální dávky.

Skandál se zneužíváním těchto dávek hýbe Německem. I mnozí dosud mlčící občané se začínají ptát, jak je možné, že významná část migrantů, kteří vyrazili do Německa na vřelé pozvání Angely Merkelové v roce 2015, se registrovali také kvůli dávkám až dvanáctkrát pod falešnými jmény. Tyto skupiny se za pomoci neziskovek v absurdním sociálním systému báječně zorientovaly. Dnes lákají přes sociální sítě další tisíce soukmenovců z Magrebu do „německého ráje“, kde se nemusí pracovat a peníze samy prší z nebe. Skromné odhady hovoří o úniku v řádech miliónů eur.

Celý projekt zneužívání dávek má obrovské rozměry, proto je krajně nepravděpodobné, aby se na celé operaci nepodíleli i zodpovědní úředníci. V Braunschweigu na severu země musela být dokonce zřízena zvláštní vyšetřovací komise, která prověřuje stovky takovýchto případů v přilehlém regionu. Celý systém fungoval tak, že se imigranti za pomoci neziskovek a všelijakých aktivistů registrovali v různých obcích, z nichž v každé následně pobírali finanční pomoc od státu.

loading...

„Někdy si nechali narůst vousy, někdy si nasadili brýle, někdy se nechali ostříhat na krátko, vždy si dali jiné příjmení,“ vysvětlil vedoucí vyšetřovacího týmu Jörn Memenga, jak „rafinovaně“ se podařilo migrantům německé úřady oklamat.

banner-cex-660x220

Kdo z vás to má?

Každá osoba si tak podle policie přišla v průměru na několik tisíc eur. Přitom podle azylového zákona má každý žadatel o ochranu v Německu právo pobírat měsíčně 135 eur (asi 3650 Kč). Ti, kteří žijí mimo ubytovny pro žadatele o azyl, mohou dostávat další příspěvek ve výši 216 eur (asi 5840 Kč). Rodiny s dětmi dostávají potom mnohonásobně více. Vedle toho jim ovšem, jak již řečeno poskytují další stovky a tisíce eur muslimské „náboženské“ organizace, které je „fasují“ jako podporu islámu od štědrého státu.

Podle Julie Meyerové ze státního zastupitelství bude těžké podezřelé žadatele o azyl postavit před soud. „Když se na to přijde, jsou pachatelé již většinou dávno pryč,“ uvedla. Úřadům pak podle ní zbývá jen vyhlásit pátrání.

Na celý systém by se vůbec nepřišlo nebýt toho, že se jedné úřednici zdálo divné, proč se některé údaje vyplácených imigrantů nápadně shodují. Zkoušela tedy celou věc prověřit a objevila, že se nejedná jen o jednotlivé případy, ale o propracovaný systém krytý celou proimigrační mafií – od neziskovek až po politiky.

Spěme klidně a sladce

Kdo by si myslel, že byl ve městech našeho největšího souseda tentokrát na Silvestra klid (oproti loňskému skandálu v Kolíně nad Rýnem, který postupně prosákl na veřejnost), byl by na velkém omylu. Imigrantské excesy byly hlášeny z Frankfurtu či Düsseldorfu. V Hamburku bylo zaznamenáno 14 incidentů ve spojitosti s imigranty, v Dortmundu imigranti ostřelovali policisty zábavnou pyrotechnikou za pokřiku Alláhu Akbar. Tak by se dalo pokračovat dále.

Do toho všeho přispěchala německá pobočka Amnesty International s obviněním německých ozbrojených složek, že se prý při kontrole účastníků silvestrovského veselí pro změnu v Kolíně zaměřovala především na jedince afrického vzhledu.

loading...

Jak se k situaci chce v roce 2017 stavět bruselské politbyro, jsme se dozvěděli symbolicky o Štědrém dnu. Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker nám slavnostně sdělil, že si nepřeje obrat v evropském přístupu k „uprchlíkům“. A přidal známou mantru, že „běžence“ nesmíme paušálně podezírat z terorismu.

„Naše hodnoty, náš způsob soužití ve svobodě, ve společenství a v otevřenosti jsou nejlepšími zbraněmi proti teroru. Je třeba odmítnout rétoriku vylučování,“ sdělil vrchní komisař záhy po útoku ISIL na Vánoční trh v Berlíně – a několik dní před silvestrovským vyvražděním desítek lidí na diskotéce v Istanbulu.

Prostě pojede se dál kočárem bílým podél černých skal. Jediný rozdíl bude v tom, že o tom v supervolebním roce budou „pravdivá“ oficiální média (zvláště ta takzvaně veřejnoprávní) mlčet ještě víc než dosud. A ta „lživá“ – nezávislá alternativní – budou za realistické informace z front pokračující migrační invaze pronásledována Chovancovou Ideopolicií, která právě začala pracovat na ministerstvu vnitra.

To je jediná změna, kterou Sobotkova vláda – věrně napodobující merkelovské a junckerovské vzory – naší veřejnosti nabídne.

Zajímavý volební program.

polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj: Protiproud.cz

loading...

Čtěte dále:

Erdogan je jen sprostý vyděrač Turecký prezident Recep Erdogan prohlásil, že pokud EU nepovolí Turecku bezvízový styk do listopadu, vypoví Turecko dohodu s EU o migrantech. Jak velk...
Přivandrovalí parazité zablokovali město; Takto se... Nový pochod 200 protestujících nelegálních migrantů se konal dnes ráno, 13 km od mého bydliště. Tam, kde byla 17 března brutálně napadena místní žena ...
Plž Drahoš je jen loutka. Něco horšího než slovens... Mýtus Drahoš. Stvořil ho loutkář Kolář, který ho naučil říkat, proč máme patřit na západ. Bývalý diplomat a spolupracovník EUropských hodnot uvedl, že...
Polsko následuje Maďarsko. Migranty odmítá a kultu... Polsko se díky nové vládě vydalo maďarskou cestou, tudíž cestou odmítání uprchlických kvót, odporem vůči EU a snahou o větší samostatnost. Což je podl...
V Německu mohou vetřelci krást, loupit a zabíjet; ... "Německo trpí: Počet zločinů s extremistickým podtextem vzrostl" "Nenávistné nápisy i žhářské útoky. Extremismus v Německu stoupl o třetinu"....Tyto n...
Dvanáct let v řetězech: Česká republika v Evropské... Během prvního květnového víkendu si Česká republika připomněla vstup do Evropské unie. Připomněla, nikoli slavila. Tak jako jsme 21. srpna 1980 neslav...
Bruselský lid promluvil: Za vším hledej Putina! Ne... Je to kuriózní. Náš donedávna báječný, svobodný a demokratický západní svět se zničehonic jako by otřásá v základech. Má sice totální vojenskou převah...
Francouzská vláda je ukázkou totální idiocie Nová francouzská vláda je čiré zoufalství. Přesně symbolizuje zasmrádlý EUsocialismus prezidenta Macrona. Média se radují nad tím, že tam jsou pravičá...
Hlupáků přijímacích bude ubývat. Už se to láme... Každý správný antiislamista je vystaven diskusím se smířlivými a opatrnými sluníčkáři. I já vedu plno debat. A pořád přemýšlím o tom, proč proboha maj...
Slávku Sobotko, nejen v hospodě říkali, že jsi vym... Náš drahý pan premiér, který nikdy nepracoval, zase „zapracoval“. Prý je spolupráce s umírněnými muslimy důležitá. Pan premiér nepochopil, že rozdíl m...
loading...