Turecko je v pasti svých vlastních teroristů, díl II.

Není žádným tajemstvím, že Erdogan podporoval všemi možnými a nemožnými způsoby i projekt Gülenovců, kteří od 60 tých let zakládali školy (laboratoře na vymývaní mozků již někdy už od mateřské školy) a to nejen v Turecku, ale po celém světě, kde do své „pedagogiky“ zaintegrovali skrývaní své pravé identity až do okamžiku potřeby!

Yekta Uzunoglu s náčelnicemi kurdských ženských jednotek v legendárním městě Kobani


Tak ani náčelník generálního štábu země jako je Turecko až do okamžiku loňského pokusu o převrat nevěděl, že plukovník vedoucí jeho kancelář či úřad patří ke gülenistům, to je to, co Gülenovci převzali a zaintegrovali do své „pedagogiky od Hašhasi a převzali toho mnohem víc.


Když Erdogan opakovaně naléhal v minulosti na Putina, aby usnadnil otevření vysokých škol a podobných „pedagogických“ zařízeni v samotném Rusku, Putin odpověděl, že je to projekt CIA, který nemá v Rusku co dělat. Tenkrát ještě Erdogan s Gülenem táhli za jeden provaz.

Po zásahu Turecka do vnitřních záležitosti Sýrie a to ryze z ekonomických důvodu, Turecko ke svržení Asada sáhlo po všech zbraních, kterými disponovalo a dosáhlo i na ty, co od roku 1990 připravovalo či vyrábělo Turecko v postsovětských turko-islamistických zemích. Zásobárna dobře vyškolených teroristů tam byla sakra dobrá!

Přes Turecko putovali do Sýrie a do Iráku tisíce a tisíce super profesionálních zabijáků, a jak se proslýchá, samotné vedení ISIS bylo z jejich brutality zděšeno, radši si jejich oddíly drželi daleko od těla a začali s nimi jednat jako s „nevlastními bratry“. Zabijáků z těchto zemí se odhaduje v Sýrii a Iráku kolem 4-5 tisíc. Jenže část z nich tam je i se svými rodinami, tak jako atentátník istambulského Reina Clubu. S rodinami činí jejich počet mezi 30-50.000 lidí. ISIS si je nepřeje a ze strany Turecka mají oprávněný pocit, že jsou zrazeni.

Stejně jako nikdo z postsovětských turkoislamistických zemí ani oni nepotřebují vízum do Turecka, část z nich má i turecké občanství, které Turecko těmto lidem v rámci bratrství velkoryse rozdávalo, navíc každá jejich rodina má v Turecku několik příbuzných už dlouhá léta „integrovaných“ a ti nevěří nikomu jinému než Alláhovi a ničemu jinému než Koránu, tak jako jejich příbuzní přicházející nyní ze Sýrie a z Iráku.

Jako každá průměrně informovaná osoba vím, že v těch turko -islámských postsovětských zemích je stále silná vazba na rod, na kmen a silně vyvinutá krevní pomsta. Každý „padlý“ sebou stahuje řadu dalších, je to řetězová reakce, která nemá konec a hlavně neskončí kvůli arogantnímu postoji Erdogana, tohle všechno nebude mít jen tak hned konec.
V nedávné minulosti jsme byli svědky Bin Ladina, odchovance CIA, který, když Sovětský svaz prohrál válku v Afganistánu a stáhl se zpátky, pak ho už CIA nepotřebovala a chtěli skoncovat s islamismem, jenže s náboženskou ideologií jako je islamistická, nelze skončit někde u poradního stolu ve Washingtonu či jinde. A Bin Ladinovci se pomstili nejen s 11. září, ale jejich potomci jsou v ISIS a všude jinde na světě včetně na Filipínách, ale oni jsou už i v Evropě, už hodně dlouhou dobu!

polados-prepravujeme-vas-byznys