V rámci multikulti je i rasistický feťák J. X. Doležal „IN“

Typickým příkladem je permanentně zfetovaný klávesový drtič J.X.Doležal. Zrovna včera se blýsknul na stránkách internetové podoby multikulturního žurnálu Reflex. V pozoruhodném postpubertálním rauši, který jeho „tvorbu“ pronásleduje prakticky pořád, tvrdě zúčtoval s Čechy jako rasisty.

Svatopluk Otava

Černá Evropa je prostě „IM“

Výmluvný postoj

Vítězství importované Finky v soutěži Miss Helsinky je prý jasným důkazem o „pokrokovosti“ smýšlení obyvatel Finska (byť už podle názvu soutěže jde spíše o názor občanů jen hlavního města) a „zpozdilosti“ myšlení tradicionalistů českého (nejen) venkova.

Češi prý jsou nesnášenliví, neinformovaní a zcela rasističtí. Spustili totiž „kampaň“ (rozumějme – nakrkli se), když mezinárodní (německý) řetězec Lidl začal „dobývat“ české zákazníky formou multikulturně pojatého plakátu s černým modelem na jakýsi ohoz.

Nu, Češi si řekli to, co řekli, Pan Doležal je ovšem plísní za to, že prý jsou netolerantními rasisty. „Argumentuje“ však pozoruhodně.

Prý žhavá krása importovaných Afričanek je solí v očích evropských (českých) rasistů na rozdíl od „frigidity“ blondýn skandinávského a také (co takhle Gabriela Soukalová?) českého typu. Jsme prý zaostalí, neevropští, neglobální, když si myslíme, že ta naše děvčata s vlasy jako len, mango nebo uhlí jsou ta nejhezčí na světě.

Vlast a národ jsou prostě „OUT“

Pomiňme důvody a tajemná zákoutí erotických snů J.X .Doležala, jenž vyzývá k intenzivnějšímu importu afrických krásek do České republiky za účelem počestného zesvětštění českých myslí, pomiňme Doležalova frustrující rána, kdy touha vymezit se proti „maločešství“ se nakonec vyjeví v aplikaci nahého zadku (patně stav autorovy mysli), s nímž „uctil“ památku osvoboditelů naší vlasti při průjezdu ruských „vlků“ na Olšanských hřbitovech.

Mimochodem – vítězství SSSR s nasazením hlavně Rusů ve Druhé světové válce je jediným důvodem, proč J. X. Doležal stále hude své fantasmagorie v českém jazyce.

To všechno pomiňme. Skutečností ale je, že „frigidita“ Evropanek a „žhavost“ Afričanek je v podání cáklého „buddhisty“ Doležala tím nejkrystaličtějším projevem rasismu.

polados-prepravujeme-vas-byznys