Je Robejšek jen Trojským koněm antičeských havloidních globalistů?

Před Vánocemi rozbouřila mediální vody  zpráva, že Petr Robejšek zakládá vlastní stranu. Robejšek byl znám jako kultivovaný kritik establishmentu a ta zpráva proto vzbudila řadu nadějí mezi českými pravicovým a národně orientovanými voliči. Ti jsou v posledních 15 letech zcela bezprizorní.

Petr Robejšek


Po odhalení voličského podvodu s TOP 09. (ta se deklarovala jako „konzervativní“, aby se z ní záhy vyklubal otevření levičácký spolek pravdoláskařských struktur), po havlisty zcela ovládanou ODS a neomarxisty prolezlou KDU-ČSL , byl český pravicový volič zoufalý a k volbám obvykle přestal chodit. Nic na to nezměnil ani pokus Petra Macha a jeho Svobodných. (Který rychle pochopil, že se po dohodě s establishmentem může mít on osobně velmi dobře a tak se poslušně zařadil do establishmentu), nebo podivně neúspěšný pokus s Alternativou pro ČR. (Zvolit do čela člověka, který předtím úspěšně rozvrátil 2 antisystémové strany/hnutí, a který po prvním krachu opustil potápění či se loď,  je buď známka naprostého zoufalství, nebo naopak dobře odvedené práce části na establishment napojených tajných služeb…bystrý čtenář si jistě odpoví sám…)


Jenže mají opuštění pravicoví voliči opravdu důvod doufat, že tohle je ona kýžená změna? Změna, která přinese vyvedení CR ze spárů pravdoláskařské hydry a ochrání naší zemi pře zaplavení imigranty z Asie a Afriky? Uplynul měsíc a vše začíná spíš nasvědčovat tomu, že to tak asi úplně nebude. Oni Realisté totiž vystupují velmi nejednoznačně a často podivně….to přirozeně vzbuzuje řadu otázek. O co Realistum vlastně jde? Pokusme shrnout indicie, které nás k této úvaze vedou.

  1. Personální otázka – ačkoliv část jmen jako ekonom P. Kohout mohou být zárukou zdravého rozumu, tak mnoho dalších přirozeně vzbuzuje jisté podezření. Co si máme myslet o tom, že mezi zakladateli Realistů figuruje například Jana Malíková (úzce napojená na I. Langra a A . Vondru, tedy kádry, které stojí za havlizací a následným úpadkem ODS), nebo když se Realisté zaštiŤují názory bývalého výkonného ředitele nechvalně známé etno neziskovky Člověk v tísni T. Pojara?  A to mlčky jako „výstřelek mládí“ přejdeme koketérii P. Robeška s tzv. „Římským klubem“…. Ono biblické „po ovoci poznáte je“ platí zde jako kdekoliv jinde…
  2. Bombastická rétorika – Realisté prý získají 20 procent hlasů ve volbách v roce 2017. Hmm strana byla sotva založena, nemá žádnou strukturu, členy atd a hned takový výsledek? To neudělal ani Babiš a jeho ANO a tedy si mohl koupit úplně vše…. Navíc ze západní Evropy vidíme, že nástup skutečně vlasteneckých stran byl velmi pozvolný. (Německo, Francie, Rakousko atd). Podobně bombastické prohlášení jsme naposledy slyšeli od bývalého předsedy Apačů P. Hampla a dnes víme, jak to dopadlo…Mohou to tedy Realisté myslet vážně?  Je to tedy pouze problém mega eg vedení Realistů, nebo promyšlená zastírací kampaň? Nevíme….
  3. Proč P. Robejšek nevyloučil kandidatůru na prezidenta? – Velmi podivné rovněž je, že P. Robejšek nevyloučil kandidaturu na prezidenta. Proč by se ale o takovou funkci ucházel? Vždyť prezident nemá téměř žádné skutečné pravomoci. Ty jsou ve vládě a tu schvaluje parlament…. Navíc M. Zeman má s oficiálními názory Realistů mnoho společného….(odpor k imigraci, EU byrokracii, snaha o normalizaci vztahů s Ruskem atd) Může být důvod ten, že Robejšek je tajným kandidátem pravdolásky proti Zemanovi? Pravdoláska totiž zatím žádného reálného kandidáta, který by mohl Zemanovo znovuzvolení byť jen ohrozit , nemá. Oni Horáčkové, Pospíšílové, Halíkové či Pánkové jsou jen zoufalý výkřik a v jejich úspěch může věřit  tak maximálně blázen. Navíc Zeman byl zvolen převážně hlasy (byť to může znít paradoxně) pravice. Ti prostě nechtěli na Hradě bruselského a promuslimského kolaboranta Schwarzenberga… (připomínám, že kandidát ODS P. Sobotka tehdy získal pouze 2 procenta hlasů a vypadl v prvním kole) Má proto být Robejšk tajnou zbraní proti zvolení Zemana prezidentem na dalších 5 let? Nevíme…
  4. Nejasná rétorika a názorová vágnost  – P. Robejšek sice mluví pěkně, ale vše ja takové pseudoakademické (třeba ta legrační politická teorie 20/80) a také nikdy nic neřekne naplno. Je to taková chytrá horákyně…. Ani nahý, ani oblečený… a to obvykle nebývá dobré znamení…. Třeba jeho definice národa, která prý nemá nic společného s rasou, by nás měla lehce zvednout ze židle… to mohou být součástí českého národa přece nakonec i ti muslimští imigranti…!!)

Je zde velmi mnoho indicíí, které nás nabádají k opatrnosti. Voliči, nenechte se po všech těch hrách s Top 09, Apač atd opět napálit…. A chtějte jasná slova a činy. (Slovy Bible „ Vaše řeč budiž ANO, ANO, NE , NE…)  Chtějme jasně slyšet, že tu Realisté nechtějí žádné problematické imigranty. Že ty,  co tu již jsou a dělají potíže, vyhostíme (i když to budou údajně integrovaní Vietnamci apod). Že se ČR bude připravovat na obranu před možným konfliktem na Západě, že budou skutečně podporovat českou státnost, rodinu, český průmysl a zemědělství a hlavně chránit české občany a jejich svobodu… Zatím se nic z toho neděje…. No zcela upřímně, moc času do voleb v tomto roce již nezbývá, tak začínám být k Realistům lehce skeptický!

polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj: ePortal.cz