Je přípustné milovat se na ploché střeše?

Tak, tato otázka mě napadla včera, když jsem na jakémsi obskurním kabelovém televizním kanálu vyšťoural letitý film Woodyho Allena Zlaté časy rádia / Radio Days a zjistil, že zvuk filmu lze přepnout do američtiny, což je řídké.

Jiří HermánekNe, že bych byl tak skvělý v američtině, protože ta, hlavně mluvená se od angličtiny dost liší. A mezi válkami proto musely být americké filmy, vyvážené do Anglie, dabovány.

Odkaz na toto tvrzení bohužel nemám, slyšel jsem to za husákovy hrůzovlády a tam bylo možné slyšet všechno, jen Internet ne.


Sex, milování, pohlavní styk, soulož či trtkání, to vše jsou vlastně synonyma. I když lehké nuance jsou. Lze mít sex i bez pohlavního styku, třeba po telefonu. Nebo v oválné pracovně, odkud s velkým smutkem odchází nemilovaný Obama a přichází milovaný Trump (nebo naopak).

Sexem a věcmi s ním spojenými se zabýval i včerejší článek Libuše Palkové Pánové libo-li polygamii?a diskuze k němu, kde dochází k určitému zmatení pojmů. Já osobně si myslím,že pravidlo, že muslim smí mít až 4 ženy, není až tak o sexu, jako o penězích.

Muslimský muž se ke všem svým manželkám sice musí chovat stejně, ale nemyslím, že toto pravidlo říká, že je všechny musí stejně sexuálně uspokojovat. Právě naopak. Muslimská žena má sexuální rozkoš zakázanou. Je to jen stroj na rození dětí.

Vždyť, proč asi jsou tzv „ženské obřízky“? No, právě proto, aby ženě bylo zamezeno mít z pohlavního styku rozkoš, aby ten styk vlastně plnil jen tu biologickou rozplozovací funkci. Vždyť podobným způsobem doporučovali američtí puritáni souložit s manželkou.

Ta měla mít na sobě nějaký, absolutně nepřitažlivý jutový pytel, ve kterém byl vystřižen jakýsi otvor, po slovensky škáročka, kterým muž plnil svoji roli oplodnitele, aniž by z těla své ženy měl jakoukoli rozkoš.

A do třetice ještě vzpomínka. Za té krvavé normalizační diktatury u nás běžel jakýsi jugoslávský film, myslím, že z Černé Hory. V úvodu filmu, aby byla navozena atmosféra, je scéna, jak manžel přistihne u manželky milence, ale toho nechá být.

A manželka řekne: Muži, zhřešila jsem, potrestej mě. A jde k peci. Zadělá na těsto, pak z něj uhněte plochý chléb a když je ten chléb upečen, zabalí ho do šátku a oba, on i její manžel se vydají vzhůru k horám.

Když dojdou až k rituálnímu místu, manželka poklekne, muž ji dá na hlavu ten plochý chléb a jednou ranou dlouhou dřevěnou palicí, která pro tyto případy visela ve stavení, ji zabije.

Pokračování filmu už není tak drastické, pouze ukazuje muže z té komunity, jak předtím, než do manželky vstoupí, položí ji na obličej jakýsi „dusící kobereček“, aby v ní zadusil všechny pokusy o pocity rozkoše.

Film končí tak, že hlavní hrdina skončí na práci v nudistickém či naturistickém kempu Ada Bojana. Proti nudismu, tedy nahatému koupán,í nemám vůbec žádné námitky. Ale myslím si, že 95% žen by ale raději neměly plavky odkládat vypadají v nich lépe.

Ovšem tento kemp byl spíše naturistický, tedy, podle mých chabých znalostí, bylo třeba chodit nahý všude, i do krámu. To je ale tedy příšerný opruz, protože chodit do sámošky bez oděvu a bimbat tam bimbasem nad vystaveným zbožím, mi tedy velmi vadilo a tak jsme odjeli.

Tak, vidím, že jsem se rozepsal a na další dobrodružství Sally, kterou hraje dlouholetá partnerka (někdo říká, že manželka, já ale četl, že ho nikdy neuhnala) Mia Farrow už nezbývá čas. Musím to teď „udělat manželce“, tedy odvézt ji v tom mrazu na stáž a pak uvidíme.

Sexu zdar a tomu našemu obzvláště.


polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj.