V Maďarsku chystají vymetení globální sorosovské propagandy, u nás nic

Místopředseda maďarské vládní strany Fidesz Szilárd Németh prohlásil, že veškeré „neziskové“ organizace financované Georgem Sorosem by měly být „vymeteny z Maďarska“.

Anonymous


Maďarský premiér Viktor Orbán už dříve ohlásil, že letošní rok bude dobou eliminace miliardáře Sorose a sil, které ho zastupují a které usilují o globální ovládnutí celého světa, přičemž zapomínají na národní identitu a chtějí rozvrátit národní státy, aby mohli ovládat lidi jak loutky. Miliardář Soros nadřazuje svoje miliardy nad zájmy státu a dobře ví, že když státy nebudou fungovat, vytváří se mu prostor pro jeho pochybné kšefty. Ale Maďaři si to nechtějí nechat líbit a nechtějí si nechat rozbíjet svoji vlast jakýmisi „nevládními“ organizacemi.

Podle místopředsedy nejsilnější maďarské politické strany Nemetna je Soros důkazem toho, kam až člověk v touze po penězích může klesnout, právě Soros přivádí do Maďarska globální kapitál a s ním spojenou „takzvanou politickou korektnost“. Jím financované „neziskové“ organizace se pak snaží ovlivňovat politiku navzdory demokratické vůli voličů a doslova si kupují politiky, aby nejednali v zájmu maďarského lidu, ale v zájmu Sorosových miliard.

„Ty organizace musejí být vytlačeny pomocí všech dostupných prostředků. Domnívám se, že by měly být vymeteny,“ prohlásil místopředseda Fideszu Németh. Maďarský premiér Viktor Orbán už dříve hovořil o tom, že „neziskové“ organizace dostávají peníze ze zahraničí, aby přiváděly do Maďarska a jiných zemí EU co nejvíc imigrantů. Orbán delší dobu naznačuje, že tažení imigrantů do Evropy a rozbily starou dobrou Evropu, přeměnili ji v jakési kmenové společenství fundamentalistů a kmenů, se kterými budou moci globální vládci manipulovat prostřednictvím peněz. Takovouto zrůdnou ideu podporuje miliardář Soros, který používá peníze k sociálnímu inženýrství a oslabování suverenity národních států.

Orbán v prosinci v jednom z rozhovorů oznámil, že „neziskové“ organizace budou monitorovány, aby se zjistilo, čí zájmy zastupují. Uvedl rovněž, že rok 2017 „bude dobou eliminace Sorose a sil, které ho zastupují“.

Škoda jen, že v ČR spíše lezeme nevládním organizacím…, tedy slušně řečeno někteří naši politici jim lezou hlavou mezi dvě půlky….


polados-prepravujeme-vas-byznys