Odpůrci D. J. Trumpa chtějí, stejně jako komunisté, aby voda tekla do kopce…

Což není nic jiného, než snaha naroubovat na lidskou společnost určitá ideologická pravidla. Podle nějakých pravidel žily lidské civilizace vždy a zbožňování panovníka bylo nepsanou povinností. A samozřejmě, také vliv náboženství.

Jiří HermánekAle, myslím, že až do tzv Velké říjnové socialistické revoluce se nejednalo o nějakou ucelenou ideologii, sepsanou a podporovanou jejich tvůrci, která se pak, víceméně nuceně rozšířila na velké masy, na celé národy.

Ono, tak trochu, vůbec není divu. U nás v roce 1946 získali komunisté okolo 40% hlasů, což je pro dnešní politické strany nesplnitelný sen. Zdatný propagandista by, po vzoru Krymu, mohl namítat, že lidé hlasovali „pod hlavněmi samopalů“.

Ovšem, stejně jako v případě Krymu to nebyla pravda. Lidé si tu cestu prostě vybrali dobrovolně proto, že nebyli spokojeni s dosavadním vývojem a přáli si změnu. Ale, na rozdíl od Krymu, byla v roce 1948 všechna demokratická pravidla zapomenuta a popřena a nastal vláda jedné strany.

Ale i přesto je vidět, jak šikovně prezentovaná ideologie může ovlivnit i celé národy. Idea socialismu, tedy vlády komunistů, i přes záchranné pokusy v roce 1968 prohrála a ve většině států Evropy a samozřejmě i Severní Ameriky, byl nastolena liberální demokracie.


Ovšem, čiň čertu dobře, peklem se ti odmění. Prakticky okamžitě se vynořily nové ideologické směry, které mají za svůj smysl a účel zotročit lidskou společnost. Samozřejmě, nikoli doslova, ale obrazně. Bojuje se za Práva žen.

loading...

Co to je? Den po inauguraci nového amerického prezidenta byly s tímto heslem mohutné demonstrace. A jaké právo by v USA mohlo být vyšší, než právo stát se hlavou státu, prezidentem? Nevím o žádném jiném takovém právu.

A Hillary Clinton nejenže vůbec nikdo ve vykonávání tohoto práva nebránil, ale naopak byla ze všech stran podporována a bylo jí nadržováno. To, proč se nakonec 45. prezidentem USA je prostě v americkém volebním systému, který platí pro všechny kandidáty.

A další. Třeba Práva homosexuálů. Proboha, co to je? On snad homosexuální jedinec, přičemž jejich „homosexualita“ není v 99% případů vůbec objektivně zjištěna a Evropská Unie toto dokonce zakazuje a jde vlastně o jakési „svobodné prohlášení jedince“ nemá stejná práva jako heterosexuál?

Právo na život, právo nabývat majetek, volit, atd. Nechci to všechno vyjmenovávat. Ono je něco z toho homosexuálům upíráno? Je jim upíráno právo ženit se a vdávat? Není. Pokud tak touží po dětech, mohou to klidně udělat a žádný zákon jim v tom nebude bránit.

A k tomu ještě Práva rasových menšin. Jaká práva to jsou? Nejsou snad všechny menšiny v naší západní euroatlantické společnosti rovny před zákony a dokonce silně zvýhodňovány? A možná se ty menšiny teď bojí, že toto zvýhodňování ubere na intenzitě. A proto ten odpor proti DJT.

Kdybych si myslel, že to k něčemu bude, tak založím platformu Proti diskriminaci seniorů a já sám se budu delegovat za figuranta. S pomocí matky Šabatové si vyhledáme inzerát s volným místem, já se budu ucházet, splním všechny požadavky a nebudu přijat.

loading...

A matka Šabatová tam potom pošle o 30 let mladšího „zájemce“, tedy figuranta, který přijat bude. A ombudswomanka té firmě vysolí 100.000,- pokuty za diskriminaci a ještě je dá k soudu. Myslíte si, že to je ptákovina? Ano je. Ale přesně tak to s „rasovou diskriminací“ funguje.

Prostě a jednoduše, spousta výmyslů moderní liberální společnosti má ten samý charakter, ale menší intenzitu nežli ona Marx-leninská ideologie. Neposílá sice lidi do gulagů, popřípadě na šibenici, ale snaží se ovlivnit život společnosti velmi podobným způsobem.

A já si myslím, že jak pro komunismus, tak i pro tyto všechny, jak říkal V.Klaus, tzv. „ismy“ platí jediné. jejich propagátoři se snaží ovlivňovat život lidské společnosti tak, že v podstatě chtějí tento život otočit tak, aby voda tekla do kopce.

polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj.

Čtěte dále:

Syrští muslimové jsou vítáni, křesťané nikoli, zní... Německu, v souvislosti s imigrační vlnou do Evropy je možné vyčítat cokoliv. Jedno však ne. Starost o křesťany na Blízkém východě a doma. Ilust...
Lehce mentálně retardovaná ministryně: Žáci s lehk... Ministerstvo školství pošle po zrušení praktických škol do běžných ZŠ až 15 tisíc žáků s lehkou mentální retardací. Role praktických škol v našem vzdě...
Smutné výročí likvidace mužských klášterů rukou zv... K celé akci se schylovalo už od roku 1949. Přitom začátek padesátých let byl pro komunisty v proticírkevním tažení sám o sobě úspěšný. V procesu s „vr...
Sobotka zase jen slibuje, to co chtějí závistivci ... Jsme státem plným těch, kdo závidí a nenávidí. Státem, kde mnoho lidí z vlastního neúspěchu viní ty druhé. Plným lidí, kteří rychle zapomínají. A levi...
Není úniku: Ukradená ČT nás otravuje propagandou i... To už je nepochopitelná mánie, jak se i sportovní komentátoři z MS v hokeji  dají  (nebo možná musí?) zapojit do všeobecné protiruské kampaně. Ba doko...
Listopad 89: Sametový podvod, pseudorevoluce a pod... Nejsme jako oni. Tak zblbl Havel a jeho parta národ v listopadu 89. Nechci spekulovat, ale píší, že je mnoho indicií, že celý listopad byla jedna velk...
To snad má Evropa, včetně našeho premiéra, z míru ... Představa, že by se nový prezident USA mohl s Putinem domluvit na ukončení rozvíjející se druhé studené války, vzbudila – jak se zdá – v Evropě hotovo...
Cikánské matky, co možná neumí pořádně psát ani čí... Základní škola v Krásné Lípě je pod drobnohledem České školní inspekce a Ministerstva pro lidská práva kvůli podezření z diskriminace romských dětí, k...
Novodobí Koniášové a Bobligové pod pláštíkem ̶... Jak se to mohlo stát? Zase se ruší výstavy a lidé se vyhazujou z práce za názor. Zase nás sledují a fízlují a provokují novodobí agenti, kteří se nás ...
Myslí si Chovanec, že obhajoba a soud jsou součást... Po humbuku v kauze Nagyové jedna podmínka? Takhle to skončit nesmí, zlobí se ministr vnitra Chovanec. Politici rozsudek nad Janou Nečasovou, dříve Nag...
loading...