Zákaz Sorosových aktivit v ČR. Kdo bere jeho peníze je Agent cizí moci

Americký volič prezidenta Donalda Trumpa, Samuel Fleischmann, nedávno otevřeně řekl v ČT, že demonstrace proti Trumpovi platí miliardář Soros a organizují ho jím placení lídři.

George Soros – Ďáblův emisar na Zemi


Překvapený moderátor Tomáš Drahoňovský nestačil ani nic namítnout, protože odpovědi Američana byly naprosto přesvědčivé a autentické. Stalo se tak v přímém přenosu den po inauguraci při protestech proti DJT. Rázem bylo venku to, o čem u nás už dlouho sice víme, ale nikdy z oficiálních zdrojů doposud nemělo ve veřejném prostoru zaznít a nemělo ani šanci zaznít.

Stalo se tak i díky tomu, že si České televize konečně všimla Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, podle níž se provozovatel dopustil vícero porušení povinnosti ustanovení § 31 odstavce zákona o rozhlasovém a televizním vysílání, podle něhož neposkytovala objektivní a vyvážené informace při vysílání „Americké volební noci“. Takový zvrat hned při dalším komentovaném zpravodajství z aktuálních událostí v USA určitě ČT nečekala. Na rozvolnění názorů a nevnucování té jediné správné pravdy, čeká ale hodně lidí.

Teď, když už není destruktivní počínání George Sorose pod pláštíkem liberálního humanismu tabuizovanou záležitostí ve světě ani u nás, je na čase posunout se dál.

Sorosovi nadace a neziskovky, které od roku 1979 působí už ve více než 100 zemích světa, získávají čím dál tím větší vliv na politické i společenské dění, což mnohdy, jak už z dřívějších zkušeností a historie víme, destabilizuje zásadně poměry v různých zemích světa. Společná vize Evropy a globální moci se tak Sorosovi vymyká z rukou, obzvláště v poslední době, kdy se prostřednictvím své organizace Open Society Foundatioons, zaplacených novinářů a politiků ve službách původně charitativních organizací, vysloveně snaží o řízení dějin Evropy i Ameriky směrem, který se jejich občanům přestává líbit. Především poslední vměšování se do politických záležitostí USA a evropských států je již na hraně únosnosti.

Vzpomeňme konkrétně u nás na červené karty, na Staromák, na protest proti zvolení Trumpa. Všechny tyto akce jsou důmyslně připravovány a jejich lídři štědře motivováni ve jménu demokracie a lidských práv po Sorosovsku, podle jeho vizí, potřeb a not! Žádnou novinkou není ani to, že se vše děje i na úkor nás, daňových poplatníků. Nadace Open Society Fund Praha dostala od našeho státu za rok 2015 státní dotace ve výši 111 miliónů korun. Mnoho miliónů bylo dáno dalším neziskovkám, které spolupracují s OSF, například Člověk v tísni 133 miliónů atd. Celkem vloni odteklo z českého státního rozpočtu do neziskovek 11,5 mld. Kč, jak shrnuje ve svém posledním článku ekonomka Šichtařová.

polados-prepravujeme-vas-byznys

Takovému počínání se začíná bránit samotná Amerika, která má díky uniklým dokumentům z OSF a mailům Hillary Clintonové faktické důkazy o tom, že Soros velmi zásadně mnoho let tahá za nitky zahraniční i domácí politiky USA a o to víc důvodů k nedůvěře k některým činnostem OSF vzniklo po posledním pochodu proti Trumpovi, kdy se zjistilo, že nejméně 56 partnerů a organizátorů protestů má vazby na Sorosovu nadaci.

Sorosovi se postavilo i jeho rodné Maďarsko, které má za cíl zbavit se všech nevládních organizací, jež financuje Soros. Představitelé vládní strany Fidesz mají za to, že neziskovky svou činností slouží globálnímu kapitálu, oslabují národní vlády a pracují na tom, aby se do EU dostalo co nejvíce migrantů a jejich aktivisté se nechtěně stávají součástí mezinárodní pašerácké sítě. Plán na „vymetení“ Sorosových nevládek počítá i s návrhem zákona o umožnění auditu představitelů těchto organizací.

Další zemí, která oficiálně zahájila kroky na oslabení vlivu Sorosových neziskovek je Makedonie. V zemi vznikla nová iniciativa s názvem Stop operation Soros (SoS), jejímž hlavním úkolem bude boj proti Sorosovi a jeho neziskovkám, hlavně Open Society Foundations. Nadace OSF používá své finanční prostředky a personál k podpoře násilných protestů v Makedonii. Má monopol na sektor občanské společnosti a vytlačuje jakoukoliv jinou organizaci, která nesouhlasí se Sorosovou ideologií, říkají zakladatelé SoS. Jejich hlavním cílem je minimalizace Sorosova vlivu a vyzvali občany Makedonie, aby se k iniciativě připojili.

Stop operacím Sorose mají v celosvětovém kontextu svoji opodstatněnost a je jich zapotřebí, jelikož vliv na stabilitu a negativní vývoj událostí ve světě i proti veřejnému mínění místního obyvatelstva, je markantní. Soros a jeho skupina tzv. liberálních investorů teď kupříkladu osnuje plán na to, jak po prohraných volbách v USA vrátit promrhané peníze za předvolební kampaň do svých kapes a jak si udržet svou moc ve světě.

Je na čase zvolat SoS a posunout tuto problematiku dál vzhledem k dosavadním zkušenostem z činnosti fondu. Nikdo zde netvrdí, že všechny aktivity, které zmiňované nadace a neziskovky vykonaly a dělají, jsou špatné. Určité projekty OSF a přidružených nevládek by měly být ale prověřeny, omezeny, národními státy nepodporovány a stopnuty, a to i u nás v Česku!

Výzvou a uvolněním prostoru k tomuto potřebnému kroku, by mělo být i zvolení Donalda Trumpa prezidentem USA. Ten se staví vůči Sorosovi více než kriticky a vytýká mu, že je součástí globální mocenské struktury, která připravuje jednotlivé země o jejich bohatství ve prospěch nadnárodních korporací a politických subjektů. Jsem přesvědčena, že toto se nelíbí mnoha obyvatelům i v ČR a velmi by stáli o omezení operací Sorose i u nás!


Zdroj.