D.J. Trump a Miloš Zeman: Špatná pověst je tou nejlepší reklamou

Nedá mi to, i když vím, že budu bit, abych neuvedl jeden případ z mého, jinak na případy opravdu velmi chudého života. Trávil jsem, jako čerstvě rozvedený, spolu se svým anglickým hostem, dovolenou u přátel ve Frymburku na Lipně.

Jiří HermánekZa té hnusné totality byl ale takový zvyk, že si večer přátelé sedli, pili víno a hovořili. A to se opakovalo stereotypně skoro každý den. Někdy jsme ovšem šli, v rámci zachování politické plurality, do hotelu na pivo. Tam jsme víno zásadně nepili a naopak.

Noc již nebyla příliš mladou, pomalu odbíjela půlnoc, když do chalupy vešel sousední manželský pár. Jejich věkový rozdíl byl ale o něco menší, než rozdíl v mém současném manželství a dnes bych takové konání velmi ostře odsoudil.

Ovšem, v životě to je jako v politice. To, co politik dříve dělal, nyní odsuzuje a naopak. Mohl bych uvést jeden trefný příklad, ale určitě by mi bylo sděleno, že „urážím mrtvé“, tedy, že do nich kopu. Takže, o mrtvé bustě v D.C. hovořit nebudu.

A když ten manželský pár vešel, kamarád nás navzájem představil a ona, docela hezká 35 letá matka dvou dětí, sedla vedle mě.

Kamarád Pavel prohlásil něco vtipného o tom, jak se mi povedlo skrzevá přítelkyně rozvést a v tom okamžiku jsem měj její ruku na svém stehně.

Jistě, neodpovídá to teoretickým naukám o věrném vztahu, ale život nás učí, že velmi často nám příroda se svými gravitačními (pozor, neplést s graviditou) zákony připraví poměrně výživné překvapení a průšvih je na světě.

A jak nyní vyplývá na světlo Boží, Donald Trump se s tím, promiňte mi ten výraz, asi opravdu vůbec nesral.

Podle jeho vlastních slov z ilegálně natočeného audia (to následující video je již legální, protože o tom věděl je nejlepší postup asi tento. V libovolném pořadí:

  • Ženu, kterou chci získat, líbat
  • Chytit ji za prsa, pokud nějaká má. A pokud ne, jít o dům dál
  • Čunda neboli nespisovně řečeno „pussy“ či snad „beaver“ nebo i jinak, je tím základním terčem snahy všech nevykastrovaných mužů a některých žen.
    A myslím že ve většině případů bývá takový „útok“ kladně hodnocen a odsuzují to pouze ženy, na které takto útočeno nebylo nebo pouze zřídkaTakže, o erotice by se dalo hovořit do alelujá. Každý na to má svůj názor. Ale, kdyby se naprostá většina amerických občanů neztotožnila s tímto Donaldovým postupem, tak by ho nikdy nemohli zvolit prezidentem.

A to samé, samozřejmě platí i o jeho současné politice. Vydal výnos o zákazu vstupu občanů sedmi, převážně muslimských zemí, ale podíl „zakázaných“ muslimů na „povolených“ muslimech je marginální. Vždyť nejlidnatější muslimské státy jsou úplně jiné.

Takže, kravál, který kolem toho je, je hodně umělý. Páchají ho aktivisté, kterých je menšina, ale jsou hlasitější. A to samé platí i pro našeho současného a doufejme, že i budoucího prezidenta, Miloše Zemana.

Jeho funkční údobí je lemováno tolika „skandály“, že jen je vypočítat by bylo na nejméně tři články. Začněme profesorem Putnou a skončeme panem Bradym. Teoreticky by Zeman měl již chodit kanály a místo toho si hoví na výsluní popularity.

Ani tzv. klenoty neboli viróza a ani špatná výslovnost slova „kunda“ (původně německy věno) mu příliš popularity nesebraly a k poklesu by asi mohlo dojít jen tehdy, kdyby již úplně zblbl a začal opakovat ty bruselské mantry.

Což se, doufejme, nestane a proto mu přeji hladkou předvolební kampaň, při které snad překoná i zbohatlé malé horáky. Ony, peníze nejsou všechno a jak kdysi pravil zesnulý boss Mrázek: „Zemanovi stačí jen chleba se sádlem a cibulí, toho neuplatíš“.

polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj.