Trumpovy protiimigrační dekrety samozřejmě podporuji

S otevřenou pusou zírám na ty všechny, kdo se snaží zabránit dekretům amerického prezidenta Donalda Trumpa ohledně vstupu do USA migrantům ze sedmi zemí Blízkého východu. Já nic špatného na těchto dekretech skutečně nevidím.

Libor Čermák


Současným prezidentem Spojených států je pan Donald Trump a nikoliv nějaké místní soudy. A pokud Trumpova vláda rozhodla, že někomu nedovolí vstup na své území, mělo by to být svaté, a to i pro ty soudy. Mě se totiž toto Trumpovo rozhodnutí také velice líbí a přál bych si, aby něco takového bylo zavededno i v Evropě. V době migrační krize, tedy lépe řečeno v době, kdy se pokoušejí do Evropy rozšířit pochybné nábožensko-politické ideologie, by to určitě byl velice zdravý krok.

Nebo, vy čtenáři, byste jako snad chtěli, aby se ty k jinověrcům nenávistné politicko-náboženské ideologie, jejíž hlavním smyslem je především její šíření po světě a poslézé i její celkové vítězství nad naší planetární civilizací, dál na k nám na západ šířili? Já tedy ne. Já mám rád tu svoji kulturu, ke které se hlásím nejen já a snad stále ještě většina západní civilizace. A pokud náhodou nějakého cizáka moje kultura uráží, tak ten dotyčný je pro mne zkrátka takzvaně „takhle“.

Takže já si nemůžu pomoci, ale pokud se vám náhodou Trumpovy protiimigrační dekrety nelíbí, tak podle mého pohledu asi také nejspíš souhlasíte i se šířením oněch nenávistných cizáckých ideolgií na náš západ. Mě se šířšní takovýchto ideologií, které dokonce vykazují středověké prvky, nelíbí a proto budu podporovat kroky každého politika, ať už bude levicový nebo pravicový, ale hlavně pokud bude v tomto pohledu na podobné vlně jako já.

Takže pane Donalde Trumpe, v tomto směru máte moji plnou podporu.

polados-prepravujeme-vas-byznys


(P.S. Kdo by mne chtěl prohlásit za xenofoba, tak ať si laskavě přečte znova celý můj článek, kde zjistí, že se takto stavím jenom k nenávistným ideologiím, které touží po svém vítězstvím na naší planetou.)

Zdroj.

Čtěte dále:

loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.