Liga severu odsouzena za diskriminaci a majitel obchůdku za to že se ubránil agresivnímu vetřelci

Italská justice: Liga severu byla odsouzena za použití slova „ilegální imigrant“ k pokutě 10 tisíc €. Přepadený majitel prodejny ve svém domě je odsouzen na dva roky a osm měsíců a kompenzaci 325tisíc € rodině moldavského agresora. Jako příklad italské justice uvádím 2 případy.

Monika Pilloni

Konec svobody slova v Itálii

Politická opoziční strana – Liga severu byla odsouzena kvůli několika vylepeným plakátům ve městě Saronno, na kterých byl nápis : “Renzi a Alfano komplicové invaze: Saronno nechce ilegální imigranty”.

Prohlášení na plakátě se nelíbilo dvěma neziskovkám Asgi a Naga, které tudíž podali žalobu proti Lize severu. Nyní soudkyně Martina Flamini z prvního civilního úseku u Milánského soudu nařídila Lize severu zaplatit 10 tisíc eur jako náhradu škody kvůli „diskriminačnímu a hanlivému výrazu – ilegální imigrant“.

Nemůže ve skutečnosti říkat nelegální imigrant někomu, kdo je dle zákona žadatelem o azyl. „Termín nelegální imigrant „- tvrdí soudce – „má pomlouvačnou hodnotu a je používán jako symbol negativity, neboť charakterizuje trestné chování (postižitelné jako přestupek) těch, kteří vstoupí nebo přetrvávají na území Státu v rozporu s Ustanovením imigračního zákona.“

Konkrétně se jedná o případ 32 “žadatelů o azyl” ubytovaných místní Charitou v prostorách ženského kláštera. Podle soudu “tito žadatelé o azyl” uplatňují základní právo, požádali italskou vládu o přiznání mezinárodní ochrany.“ – Zdroj.

Video na profilu fb Matteo Salvini – leader Ligy severu: Imigrant ze subsaharní Afriky s usměvavou paní za zády, která ho možná naučila co má říkat (v odhaleném výstřihu) nesouvisle blekotá (rovněž s úsměvem), že Salviniho nenávidí a doporučuje Europarlamentáři a Tajemníkovi Ligy severu, aby šel do školy …

S tématem související literatura:

Zákaz obrany před přivandrovalci

Franco Birolo ubránil sebe i svoji rodinu před přivnadrovalým zmrdem a je odsouzen

Franco Birolo byl odsouzen na dva roky a osm měsíců a kompenzaci 325tisíc € rodině moldavského delinkventa, který se ho pokusil okrást v noci ve vlastním domě a napadnul ho. Jestliže bude tento trest v odvolacím řízení potvrzen , bude muset ukončit své podnikání, prodat vše co má a ještě to ani nebude stačit … a to jen za to, že se ubránil agresorovi ve svém vlastním domě. Tento případ se táhne již od 22 aprile 2012 a není zdaleka jediný svého druhu.

Majitel obchůdku v Civè di Correzzola, který se nachází v přízemí jeho domu, slyšel tenkrát v noci rámus vycházející z přízemí a tak sešel dolů, aby ochránil svoji rodinu a své vlastnictví. Jakmile vstoupil do prodejny , 23 letý moldavan Igor Ursu ho fyzicky napadl. Birolo nemohl udělat nic jiného než vystřelit. Dokonce i balistická konzultace a úřední zpráva (výstřel legálně drženou zbraní Glock model 19 9×2 ráže z délky méně než půl metru) potvrdili legitimní obranu. Soud ve městě Padova ovšem o tom nechce ani slyšet! – Zdroj.

Video na profilu fb Matteo Salvini – leader Ligy severu: Franco Birolo se ve svém obchodě vyjadřuje k výše uvedené tragédii a zkroušeně dodává, že nechápe proč má pykat a platit za legitimní obranu …

Dle vás jde o správná rozhodnutí, když se nakonec podle oficiálních dat po delší době zjistí, že většina žadatelů o azyl nemá na tento status právo? Máme se čeho obávat jakmile se i u nás přemnoží imigranti, žadatelé o azyl – pravděpodobní nelegálové ?

polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj.