Multikulturismus jako ideologie? Ne, děkuji!

Pokud bych měl jmenovat ideologii, kterou v současné době mám rád ze všech nejméně, tak je to multikulturismus spojený s tzv. neomarxismem. Já vůbec nerozumím lidem, kteří něčemu takovému propadli. A nejen to.

Libor ČermákDokonce začnu mít na ně vztek, když se dozvím, že oni by z něj nejraději udělali jakousi normu, nebo dokonce státní ideologii. Nestydí se dokonce ani toho, že to třeba i jdou propagovat dětem do škol. A už se prý někde stalo i to, že rodičům dítěte, kteří se proti těmto praktikám postavili, hrozí sociálkou OSPOD (jaké české obdobě norského Barnevernu). Snad prý šlo o žákyni 9. třídy. Na to, se každý musí dívat snad jen s otevřenou pusou. Kde to jsme?

Já osobně pracuji s dětmi jako vedoucí kroužků již téměř 19 let. A i přesto, že v současné době jsem zastupitelem naší pražské městské části a tudíž politicky činnou osobou, tak v životě bych si mezi dětmi nedovolil jakoukoliv politickou agitaci či propagaci jakéhokoliv politického směru. S dětmi se o politice bavím jen v případě, že s tím některé z nich začne samo. Ale nikdy s tím nezačínám já. Tak by to podle mého názoru mělo být správné u každého pedagogického pracovníka. Učitele, vedoucího oddílu či lektora jakéhokoliv zájmového kroužku.

Ale dokonce hrozit někomu sociálkou, jenom proto, že se mu nelíbí mnou propagovaná ideologie a mnou propagovaný pohled na svět? To je snad vtip! Sociálka by přeci měla být úplně o něčem jiném! To je podle mého názoru to samé, jako kdyby šla černé pasažéry v autobuse řešit například rybářská stráž. Nebo je někdo až takový multikulturní fanatik, že by chtěl docílit třeba i odebrání dívky své vlastní rodině a místo ní ji dát do nějkaké náhradní pěstounské péče, do nějaké k multikulturismu poslušnější rodině?

Tak podívejte se, když si vzpomenu na sebe, jaký jsem já byl v 9. třídě ZŠ, rozhodně už jsem nebyl žádný dětský primitiv. V té době jsem si utvořil svůj jasný názor o světě. Například se zrovna nastratoval můj zájem jak o politku, tak i o záhadologii, a život ve vesmíru. A kdo čte můj blog, ví, že takovéto záliby jsem si udržel prakticky až do teď (38 let). Ale pokud bych si měl předstvit, že by mne v té době (14-15 let) chtěl někdo jen z nějakých ideologických důvodů, které se náhodou někomu nehodí do krámu, odebrat z mé rodiny a chtěl mne dát kvůli tomu do nějaké jiné náhradní pěstounské, co myslíte že bych udělal? Samozřejmě, že bych od ní utekl zpět domů! A to bych klidně opakoval až nekonečna, dokud by se ti pochybní úředníci a rádoby ideologové nesmířili s tím, že můj vlastní názor je pro mne důležitější než názor nějakého pochybného ideologa nebo nějkaké pochybné politické ideologie, kterou by mi chtěl někdo vnucovat, protože si myslí, že má patent na rozum.

Ano, multikulturismus považuji za pochybnou ideologii, a to i přesto, že jsem v současnosti členem a i zastupuitelem za levostředovou politickou stranu. A i kdyby se jen kvůli tomu stalo, že by mne někdo chtěl označovat za „multikulturistu“, a to i takového, jenž by snad dokonce měl mít kladný vztah k jisté politicko-náboženské ideologii pocházející ze 7. století n.l., pravděpodobně bych ho zažaloval za poškození svého dobrého jména. To protože v současné době takovýto druh multikulturismu skutečně žádné dobré jmeno, a to nejen mezi českými občany, nemá! A to by si měli uvědomit i ti, kteří by ho rádi vtloukali do hlav našim nejmenším.

polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj.