Navštívil jsem Mnichov a Drážďany a hovořil s místními lidmi. Tady jsou jejich otřesné zkušenosti s přivanrovalými vetřelci. Neuvěříte

Návštěva přátel v Mnichově začátkem února. Parkujeme na periferii a jedeme do centra U –Bahnem. Ve vagóně je naprostá převaha nebarevných asi tak 40 ku 5. Úplně stejná situace je v centru města kolem Marianplatz. Všude imigrantské restaurace a kolem nich hloučky nepřátelsky se tvářícich imigrantů.

Dobytek nebo mu-slimák?

Do toho skupiny cikánských žebráků. Máme pocit, že nejsme v Německu, ale někde na předměstí Kábulu, nebo Bagdádu, nebo možná Bukurešti. Turisté skoro žádní, stejně jako žádní místní. Ve vzduchu je cítit podivné napětí, které člověk zažije třeba při návštěvě předměstí Johannesburgu, či v Nairobi. Když si sedáme do místní restaurace a žádáme pivo a místní specialitu buřty se zelím, tak je z nás personál zjevně zaskočen. Pivo sice ještě mají, ale párky z vepřového již ne. Okolo totiž sedí pouze imigrantské rodiny tedy tmaví muži a ošátkované ženy a pijí nealko. Jen nás ještě personál upozorní, abychom si dávali pozor na osobní věci. ..prý se tu teď dost krade…V místních SZ se záhy dočítám, že prý kriminalita imigrantů výrazně klesla. Nechápu, jak je to možné. Na ulici vidím něco zcela jiného…


Večer s přáteli na rodinné sešlosti otevřu téma imigrace. Nikdo o tom nechce mluvit, zjevně se bojí. Všichni používají ten příšerný politicky korektní newspeak. Až trocha alkoholu jim rozvazuje jazyk. Tak se dozvídám, že statistiky se zjevně falšují. Například do dneska se z asi 300 000 imigrantů, kteří přišli do Bavorska v posledních 2 letech podařilo zaměstnat méně než 5 osob. (a to jako tlumočníky v azylantských centrech….) zbytek je na dávkách. Lidé se večer bojí chodit sami ven, hlavně ženy a starší lidé. Kriminalita imigrantů roste každý měsíc. To prý se šušká po Bavorsku, oficiálně o tom nikdo nemluví. Proto provedu vlastní průzkum . Ptám se místních dam, kolik z nich bylo v posledních dvou letech sexuálně obtěžováno. Ze šesti zvednou postupně ruku čtyři z nich. Tak to máme statisticky přesně 66,66 procent. Osahávání v metru, autobuse, obchodech, oplzlé sexuální nabídky, nadávání do kurev, jednu se dokonce pokusil nějaký imigrant znásilnit, když vystupovala z auta. Jedna z matek se rozpovídá o tom, jak její děti na ulici šikanují a bijí děti imigrantů. Úřady to ale prý zjevně nezajímá….

To ale neodradí jednu z místních dam, uspořádat nám přednášku o naší povinnosti „být k nim tolerantní“ a „pomáhat jim“. Kromě mě se jí nikdo neodváží odporovat. Za chvíli zaslechnu jak mě tituluje „ten xenofobní Čech z Prahy“.

S tématem související literatura:

Minulý víkend Drážďany. Přijíždíme vlakem, neb nás čeká významná oslava a nepochybně značné veselí.

Nejprve se jdeme ubytovat do hotelu a jdeme tedy směrem po Prager Strasse do centra. K našemu překvapení není nikde ani jeden imigrant. (později jsme svědkem humorné hádky našich přátel, zda to bylo proto, že imigranti nedávno brali dávky a teď vyspávají opici, nebo zda byla ráno příliš velká zima) Po zkušenost nedávné zkušenosti z Mnichova, to nechápeme. Je sobota dopoledne a město je plné lidí, místních a turistů. Trochu nás překvapuje velký počet místních bezdomovců, to zde před 5 lety nebylo. (Přátelé nám později vysvětlí, že nyní bílý Němec nemá na sociální byt nárok, všechny dostávají přednostně imigranti. Asi jako u nás Cikáni.

Prvního „uprchlíka“ registrujeme až když ochranka v místním obchodě s elektronikou chytí jakési černé individuum. Místní ochrsnkář se s ním nepáře, srazí ho na zem a klečí na něm.. Chtěl ukradnout mobilní telefon a ačkoliv je černý jako bota, tak křičí „I refugee from Syria“. (trochu tápu, kde se asi vzal v Sýrii africký černoch.. to víte mám ještě neinkluzivní vzdělání, tak jsem při zeměpise musel ve škole dávat pozor…) a „no passport“. Ptám se prodavače, co se s ním stane. Prý přijde policie, sepíše možná protokol a zloděje zase pustí… . Odpoledne začíná město tmavnout a to doslova. Začínají se vynořovat hloučky zevlujích mladíků „jižanského vzezření“. Vesměs Arabové, Afgánci nebo černoši.

Po obědě vyrážíme na oslavu, která probíhá kousek od centra v jedné restauraci. Sešlost na oslavě je takový průřez místní společností, jen zcela chybí zástupci „tamější pravdy a lásky“. Debata se přirozeně točí i kolem imigrace. Jenže místní Sasové jsou zcela otevření (přeci jenom nedávná zkušenost s totalitním systémem je tu vidět) Jen z hostů je dokonce Polizei Beamte a ten sype z rukávu čísla. Oficiálně opět žádná kriminalita „uprchlíků“ neexistuje ani v Sasku. Imigranti se totiž ve statistice zahrnují prý pod pojem cizinec (což znamená i bílý Francouz nebo Čech). Jeho kunčafti jsou hlavně Afgánci, Somálci, Iráčané a Turci… . Prý si ani nepamatuje, kdy naposledy stíhal bílého Němce….

Další host je manažer z velkého obchodního centra. Většina potíží v jeho práci opět pramení má spojitost s imigranty. Krádeže, ničení zboží, obtěžování dalších zákazníků.

Ptám se jich, co vlastně imigranti dělají. Prý nic, berou dávky, zevlují po městě, páchají trestnou činnost a obtěžují místní. Za poslední roky se prý podařilo v Sasku zaměstnat přesně 0 imigrantů. Což je převedeno na procenta neuvěřitelných 0 procent. To je jistě pěkný výsledek ukázkové integrace..

Ptám se obou, zda jsou nějaké problémy s českými turisty. Policista mi říká, že zažil nějaké potíže s cizinci s českým občanstvím, ale zjevně to prý nebyli Češi. Krádeže v obchodech mají na svědomí cikáni a prý v posledních 10 letech má Sasko velké problémy s Vietnamci z Čech, co se pašují drogy pro muslimské drogové dealery, prostě taková pěkná multikulturní spolupráce obohacujících menšin. To budou asi ty geniální vietnamské děti, co vítězí v literárních soutěžích, říkám jim…všichni se smějí a prý u nich zase mají ty syrské „atomové vědce a lékaře“. Říkám si v duchu, kdo je horší. Vietnamský drogový kriminálník prodávající dětem drogy ve večerce, nebo afgánský pouliční zlodějíček. Zapeklitá otázka, že…?

Manažer z nákupního centra mi dokonce říká, že Češi dnes představují jejich nejlepší zákazníky. Žádné problémy s nimi prý nejsou a nikdy ani v minulosti nebyly. (to jen potvrzuje mojí domněnku, že ony fámy „nájezdech českých zlodějů do Německa“ z minulosti, byl obvyklý výmysl českého mediálního mainstreamu, ten se skutečně neštítí ničeho při pomluvě vlastní země a národa…) Prý se na tržbách podílejí možná již více než 20 procenty. Jeho upmarket obchodní centrum má dokonce oficiálně německo/české nápisy. Jeho největší obavou je, že se Češi začnou bát kvůli imigrantům do Drážďan jezdit…

K mému překvapení jsem několikrát přátelsky poplácán po zádech a je mi vysloven obdiv, že my Češi otevřeně imigranty odmítáme. Tihle Sasové jsou velmi otevření. Běžně se používá slovo „ilegální imigrant“, či dokonce „zatracený muslim, či negr“ v běžném hovoru i s neznámým cizincem. (mnou) Jakéto příjemné osvěžení po politicky korektním Bavorsku. Potěšitelné je, že podobné názory (protiimigrantské) a slova slyším i od mladých lidí, přes tu příšernou propagandu a vyhrožování, kterému jsou ve školách vystaveni.

Jeden 20-letý mladík, student techniky, přede mnou otevřeně mluví o současném establishmentu jako o „bandě zločinců a darebáků“ a říká, že imigranty je potřeba odsunout z Německa. Prý se bílí lidé v Evropě musí spojit a vzít si své země zpět…

Tolik tedy Vox populi z Dráždaň. V neděli večer jdeme opět na nádraží, cestou potkáváme skupinku „nových Němců jižanského vzezření“ zevlujících u stánku s arabskými nápisy a anglickým nápisem halal food.. Jeden jako by z oka vypadl tomu včerejšímu zloději z obchodu s elektronikou. Když si je fotím, tak nám začnou nadávat a přidají ono přátelské znamení, kdy vám někdo slibuje podříznutí krku. Ve vlaku koukám do novin Saachsische Zeitung, to je místní plátek asi na úrovni Lidovek. Místní zemská vláda se zavázala odmítnout deportaci 285 ilegálních imigrantů z Afghánistánu, kterým byl zamítnout asyl. Prý je pro ně návrat do Afghánistánu „stress“. Onen pisálek se z toho evidentně raduje…prostě nějaký místní Palata. Jak vidno i v Sasku mají občanskou společnost havlistického typu již pevně zakořeněnou.

Jaký z toho mám závěr? Do západního Německa již dobrovolně jen tak nepojedu. Imigranti tam za podpory establishmentu zjevně obsadili veřejný prostor a dělají ty země neobyvatelné. Místní jsou většinou zastrašeni a na odpor se zatím nezmáhají. Bývalá NDR je ale jiné kafe. Lidé jsou mnohem otevřenější a výrazně méně se bojí. Imigranti si tam také tolik netroufnou. Také není divu, že většina předáků skutečné opozice (AfD, Pegida apod) se rekrutuje z bývalých východních Němců. Takže Drážďany ano, Mnichov raději již ne. Dokud si tam místní neudělají sami pořádek. A to již zjevně bez násilného konfliktu nepůjde….

polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj.