Cikánská férovka 5 na 2 v Duchcově aneb jsem rasista?

Co se stane, když mladý pár potká v noci partu cikánů? Pobyt v nemocnici, modřiny, psychická újma a pět trestních oznámení za napadení. Víte co je nejhorší, že když si to nyní ještě jednou přečtete, tak se ničemu nedivíte, ale berete to tak, že to je přeci normální, to se stává… Něco je špatně, velmi špatně.

Tak já tomu už opravdu ale nerozumím. Velice často píšu blog na téma cikáni a jejich chování. Protože upozorňuji na problém, jsem pak samozřejmě rasista dle určitých jedinců. EU si myslí, že jsme tu rasisti všichni a špatně se o ně staráme. Tak špatně, že v Duchcově napadla jedna banda Romů mladý pár a dala jim pěknou cikánskou férovkou nakládačku. Ta banda má prý 3 domy a jsou slušně bohatí. Když se kouknu na cikány kolem sebe při cestě do práce, tak si všímám značkového oblečení, zevlování, užívání drahých telefonů a další. Pak se dočítám, že jich třeba 5 bydlí v pokoji v ubytovně za 11 tis měsíčně (což neplatí oni, ale my). Do školy mají dveře otevřené, ale nechodí tam, protože rodičům to přijde na prd a vědí, že se tu dá uživit i bez vzdělání a dokonce i bez práce.

A já, protože se mi to nelíbí, jaké výhody mají a jak se k nim vláda chová v rukavičkách, já jsem rasista? Protože si myslím, že se má pracovat, aby člověk mohl bydlet a jíst, dodržovat zákony dané země, tak proto jsem rasista? Protože se mi nelíbí, že 5 cikánů napadne dva mladé lidi a zmlátí je tak, že mohou mít doživotní následky tak jsem zase rasista?

Dle EU bych si měl nejspíše jednu rodinu nastěhovat k sobě, vařit jim zdarma, ubytko zdarma, učit je jen když budou chtít a práci jim hledat jen tehdy, když to budou považovat. Nedej bože je do něčeho nutit a kázat jim o morálce! Musel bych ve své zemi dodržovat jejich kočovná pravidla, snést bordel doma i na pozemku, hluk, nečistotu…pak bych asi rasista nebyl.

Tak víte co, milí humanisti a úředníci v EU? Nikdo Vám nebrání jít příkladem a ukázat nám, jak moc si jdete za svým a chcete nám dokázat, jak se má správně k Romům přistupovat. Vemte si rodinu domů a dělejte tak, jak popisuji. Přeji hodně štěstí.

Ale mě omluvte, já na tohle nepřistoupím. Dokud se budou chovat tak, jak se chovají, budou napadat v přesile lidi, budou krást, nebudou pracovat a chodit do školy…do té doby budu já ve vašich očích rasista a nedám si toto líbit.

Zdroj.