Švédský ráj má jméno totalita. A Evropa se pilně učí

Žádné volby. Možná už nikdy. Žádná svoboda projevu, protože jiný názor je nepřijatelný. Žádná ochrana vlastních občanů, jen ze řetězu utržené feministky, liberálové a islamisté. A do budoucna také žádné bohatství, jenže to řadoví Švédové pouze tuší, zatím si to příliš nepřipouštějí.

Svatopluk Otavakup-zde

I zblbnutí přepychem je druhem národní sebevraždy

Ještě před vypuknutím islámské invaze do Evropy se zdálo, že skandinávský model sociálně vstřícného státu tak, jak jej po generace tvořili ve Švédsku, bude inspirací pro všechny demokratické země nejen v Evropě. Válkou více než 150 let nepostižená země s vysokou mírou vzdělanosti (postavenou však mimo jiné i na čilém obchodování s Hitlerovou říší), pracovitým obyvatelstvem a nerušeným průmyslovým vývojem zajišťovala i na evropské poměry vskutku nadstandardní sociální servis všem svým občanům.

Snad i pro tento dlouhodobě setrvalý stav se stalo Švédsko ideální základnou pro islámské dobývání Evropy. Také proto, že přepychem zlenivělí Švédové už dokonce zapomínají plodit děti. Proč taky, když si jich v rozvojových či východoevropských zemích mohou nakoupit (nebo jako jejich sousedé v Norsku ukrást) libovolný počet? Koneckonců proč, když si pro své lidskoprávně a genderově nenasytné ženy, mohou dovést arabské ploditele takříkajíc až do domu. Že jde vesměs o pologramoty nebo analfabety nehraje roli. Penisy mají v pořádku víc než Seveřané a počítá se s nimi beztak jen s rolemi metařů nebo uživatelů sociálních dávek. A těh několik málo s nižší sexuální apetencí může nakonec udělat kariéru v tradičně nemakačenském oboru – politice.

Kdepak pdvod! Tomu se říká „efektivní vládnutí“

A to se také děje. „Švédští“ politikové s kořeny v Bosně nebo Turecku se pohotově rozmisťují napříč politickým spektrem, ať už v „opoziční“ Liberální straně, či u „vládnoucích“ Zelených nebo Sociálních demokratů. Uvozovky jsou na místě. Ve Švédsku totiž „vláda“ i „opozice“ jedno jsou díky tzv. Prosincové dohodě. Ta zrušila předčasné parlamentní volby, co se měly konat v roce 2015, aby nechala u vládního lizu oficiálně sociální demokraty se zelenými, ovšem za podmínky, že autory státního rozpočtu bude druhý aktér dohody – Aliance Liberální strany, Strany centristů, Křesťanských demokratů a Strany středu.

Oficiálně se tak stalo proto, aby bylo zajištěno „efektivní vládnutí“, aby „opozice“  nenapadala „vládu“ při sestavování rozpočtu. Faktickým důvodem však byla panická hrůza z nárůstu volebních preferencí Demokratů, jediného politického subjektu, který má v programu snížení migrace a návrat Švédska do Švédska. Mimo hru také zůstala pohodlně hnípající Strana levice, poněvadž ji prostě nikdo nepotřeboval a nic se po ní  nechtělo.

Tento stav „efektivního vládnutí“ má oficiálně trvat až do roku 2022. Do té doby se při současném tempu vymírání bělochů a importu nějakých 700 000 – 800 000 nových voličů (hádejme koho?) tmavší pleti s náboženským přesvědčením, že na nevěřících je vše dovoleno už na výsledku voleb podepíše nový status quo. A vlastně – bude ještě třeba takové přežilosti, jakou volby jsou? Když se tak hezky „efektivně“ vládne?

Učit se, učit se, učit se!, však my vás všechny naučíme!

Europarlament bedlivě sleduje švédskou sociální laboratoř, rychle se učí, inovuje, rozvíjí, akceptuje a zlepšuje. Europarlament je sice ještě oficiálně volenou institucí, ale proč ty volby vlastně neodbourat, když se to tak „korektně“ a „efektivně“ podařilo ve Švédsku? A učenliví žáčci v jednotlivých členských zemích s vlastními degenerovanými žvanírnami se učí také. A objevují se první pokusné balónky, jak otrávit, znechutit či vůbec zrušit jakoukoli možnost vlastních občanů spravovat si vlastní záležitosti prostřednictvím tzv. zastupitelské demokracie.

S tématem související literatura:

Francouzští hochštapleři, na jejichž prezidentské kandidáty se valí jeden skandál za druhým už požádali europarlamentníky o zrušení poslanecké imunity pro Marine Le Penovou, prý za propagaci terorismu. Měla se ho dopustit tím, že na sociální síti zveřejnila brutalitu islámských hrdlořezů. Vrchol politického „korektního“ cynismu! Nikoli ten, kdo vyznává náboženství holedbajících se vrahů, ale ten (ta), kdo na nebezpečí upozorňuje bude v Evropě souzen!

A hlavně – možná díky probíhajícímu soudu či odsouzení se prezidentská kandidátka objektivně nebude moci účastnit prezidentských voleb, což dle francouzské Ústavy je jedna z možností, jak lze už vyhlášené volby zrušit a „odložit“. A jsme zase ve švédské škole a jsme zase u další možnosti, jak zajistit nejen ve Švédsku nebo Francii „efektivní vládnutí“. A bude zameteno.

Žádný lev ani orel. Ve státním znaku Evropské unie bude velbloud!

V České republice by to bylo možné uskutečnit také. U lizu zůstane ČSSD, ANO i KDU-ČSL jako ti „vládnoucí“, v „opozici“ TOP-09 a ODS, mimo hru lenivá KSČM a SPD, neboť z Tomia Okamury mají všichni „demokraté“ tu pravou švédskou hrůzu.

A až všichni svorně v Evropě všechno „odložíme“ a začneme konečně „efektivně vládnout“, tak už honem hups na velbloudy a Hrrrr na Rusa!

Alláhu Akbar!polados-prepravujeme-vas-byznys