V posledních letech se připomíná pouze okupace z roku 1968 a proto si připomeňme i okupaci z roku 1939

Nedělám si naději na to, že si vezmeme z historie poučení, ale pokud by si přeci jen někdo chtěl dát tu námahu, jsou dvě věci,které se dnes opakují.

Evropská unie nálepka na nacistickou III. říši

Napadení Polska i Československa předcházela masivní propaganda. Německé noviny byly plné článků o agresivních Češích či Polácích a dojemných příběhů o tom, jak Sudetští Němcitrpí agresí ze strany Čechů. Polsko bylo přepadeno po zinscenováném přepadení vysílače v Gliwicích. V dnešní době neuplyne týden, aniž bychom byli ušetřeni povídaček o ruské hrozbě, naši vojáci provokují spolu s Natem u ruských hranic a naše vojenská brigáda byla začleněna do divize německého Wehrmachtu, pardon Bundeswehru.

Dnes Němci vědí opět všechno nejlépe. Své multikulti šílenství vnucují celé Evropě, šílené myšlenky prosazují i v otázce „zelené“ politiky. Objevují se návrhy na zákaz spalovacích motorů a dokonce se objevují první krůčky ve snaze zakázat konzumaci masa. V důsledku tzv, „Energiewende“ byl v letošní zimě elektrický proud v Německu k dispozici pouze díky francouzkým jaderným elektrárnám.

Co se týká německých politiků, pokud se Němci zbaví Merkelové, nahradí ji Martin Schulz , předseda EP. Ještě nebezpečnější šílenec než Merkelová, velice tvrdě potlačujíci jakýkoliv opoziční názor v EP. Ze této situace se objevují návrhy, aby německý Bundeswehr převzal „odpovědnost“ za bezpečnost Evropy.

Neochota Němců kriticky přemýšlet, tendence věřit všem ideologiím, které jim vrchnost cpe do hlavy, víra v téměř nadpřirozené schopnosti jejich vůdců, zůstala stejná jako před osmdesáti lety. A nikde není napsáno, že nás tyto jejich vlastnosti znovu nedostanou do průšvihu.

Pravděpodobný budoucí kancléř vyhrožuje neposlušným zemím silou. A podobných výstupů pana „demokrata“, je plné youtube.

A proto jsem zatraceně naštvaný, že pan rádobyprezident Stropnický považoval za nutné nacpat „půl“ naší armády pod velení wehrmachtu. Pardon, bundeswehru, ta nová touha Němců starat se o vojenskou „bezpečnost“ Evropy, mě stále plete.

polados-prepravujeme-vas-byznys


Zdroj.