Mluvil Miloš Zeman o deportaci cikánů?

Budeme Cikány také deportovat? Stejně, jak navrhuje prezident Miloš Zeman deportovat ekonomické migranty a džihádisty? Co se týče migrantů, co přišli do Evropy s nataženou rukou a někteří z nich i vraždit a znásilňovat, v tom s prezidentem souhlasím.

Patrik Banga – agresivní cikánský rasista | foto: necenzurujeme.cz


A Co Cikáni? Co těch téměř 200 proromských neziskovek, do kterých tečou stamiliony až možná miliardy a za ty peníze nepřesvědčili snad jediného Cikána o tom, že pracovat je třeba a krást se nemá? Ne všichni, ale ti z nich, co devastují byty, neplatí nájemné, živí se krádežemi, terorizují své okolí hlukem a odpadky? Co ti někteří z nich, co lynčují nezletilé děti, sekají do nás mačetou, mlátí nás násadami od krumpáče? Ti, co žijí z našich peněz, co systémově plodí děti a pobírají dávky? Takže pořád platí téměř beztrestné

„vypíchni tý bílý svini oči“? – popsal jsem ZDE, jak to účelně řeší na Slovensku….

Jak dlouho se budeme bát pojmenovat věci, tak jak jsou? Jak dlouho budeme postihováni za to, pokud je pojmenujeme? Cenzorský inkvizitor Patrik Banga štval jako admin proti policii a obviňoval ji ze smrti Cikána v pizzerii. Obviňoval policisty, obviňoval většinovou společnost. Mrtvý Cikán byl prý nebohý otec nebohých holčiček, cikánští demonstranti skandovali „smrt za smrt“ a to bylo to nejmírnější, co skandovali. Veřejně vyhrožovali žhářstvím a policie to ignorovala. Zřejmě ze strachu, aby nebyla obviněna z rasové nesnášenlivosti. No a najednou je ticho po pěšině. Pitva prokázala, že smrt byla způsobena šokem po předávkování drogami. Patrik Banga se ale za své lži a štvaní neomluvil. Inu, vždyť jen „cigánil“, že?

Jak dlouho si ještě budou vše vyřvávat pod heslem „to je diskriminácia“? A tak se ptám, jak bude tento stát řešit ty nepřizpůsobivé, co žijí z našich dávek a někteří z nich lynčují, či kopou do hlav naše ženy? Těch systémových nemakačenků, co živíme z našich daní, je zřejmě víc než sto tisíc, důchodců, co celoživotně pracovali a odváděli daně a dnes žijí pod hranicí chudoby, je přes 120 tisíc. To je v pohodě? Budeme dál mlčky přihlížet tomu, jak se z našich daní nemakačenkové flákají a množí, nebo začneme konat? Budeme je také deportovat, pan prezidente? Pokud ano, kam? A dovolí nám to Brusel?

loading...

Nebo je hlavním „problémem“ islamizace Evropy a nepřizpůsobiví je jen „brnkačka“? Není, každý z nás jejich flákání nedobrovolně financujeme. Je na čase jim utnout tipec.


Zdroj.

Čtěte dále:

loading...