Evropská unie: Reálné dílo satana? Symboly mluví samy za sebe

Pozapomenutý propagandistický plakát EU z roku 1992 hlásající „Evropa: mnoho jazyků, jeden hlas“ zobrazuje rozestavěnou Babylonskou věž podle obrazu Pietra Brueghela (1563), nad níž je 11 obrácených (satanistických) pentagramů.

Ilustrační snímek – EU cesta do pekel


Náhodou jsem na internetu narazil na propagandistický plakát EU z roku 1992 a nestačil jsem se divit některým „zřejmým“ symbolům.

EU poster 1992 (Google, EU)

Plakát hlásá: Europe: many tongues, one voice (Evropa: mnoho jazyků, jeden hlas), to není nijak překvapivé. Zajímavé jsou hranaté postavy lidí (že by symbolizující roboty či otesané bytosti?) a kulatá hlavička dítěte (že by ještě nekádrovaná, nezmanipulovaná, neotesaná?)

loading...

Jedenáct eurobafometů

Co mě ale zaujalo na první pohled, jsou zvláštně postavené hvězdy. Jedná se o 11 převrácených pentagramů,které jsou „symbolem černé magie nebo také Satana. Do Obráceného Pentagramu je také někdy vkreslena hlava Mendéského kozla – pak se občas nazývá Bafomet“ (Wikipedia).

Obrácený pentagram – Bafomet (Wikipedia)

Nejsem žádný hlubší znalec satanismu ani numerologie, ovšem rovněž počet obrácených pentagramů, totiž 11, není jistě zcela náhodný. Mohu jen spekulovat – z toho co vím, tak číslo jedenáct je tzv. „mistrovským číslem“(spolu s 22 a 33) a působí a je charakterizováno jistou mocí. Jen pro informaci, států bylo v té době v EU 12.

Další zajímavostí ztvárněnou na plakátu EU z roku 1992 je rozestavěná Babylónská věž (dle obrazu malíře Pietra Brueghela z roku 1563). Inspirace pak dle všeho není jen na plakátu, ale i v rámci samotné budovy Evropského parlamentu ve Štrasburku.

Vyvyšování člověka nad Boha

Babylonská věž byla podle biblické knihy Genesis ohromná budova, která měla sahat až do nebe. Měla být postavena na místě nazvaném posléze Bábel, což je hebrejské jméno pro Babylón. Podle Bible byli všichni lidé v době po potopě světa jednotní a mluvili společným jazykem. Lidé se rozhodli postavit město a věž až do nebe, aby sebe oslavili a nebyli rozptýleni po celé zemi. Věž tedy byla vystavěna k slávě člověka, nikoliv Boha. (Wikipedia)

Opět mohu pouze spekulovat, proč má Evropský parlament symbolizovat Babylonskou věž. Zda je to z důvodu jednoty lidí a jejich jazyků, nebo spíše z důvodu symbolického povýšení se člověka nad Boha – nebo jeho úplného popření (což je, volně interpretováno, také jeden z cílů nejrůznějších společností vyžívajících se v okultních praktikách a symbolech – jako jsou například Svobodní zednáři).

loading...

Babylonská věž – Pieter Brueghel, Evropský parlament Štrasburk, plakát EU 1992,
Bafomet (Google)

Poslední zajímavostí, kterou bych rád uvedl, a další z řady velké shody „náhod“ je pohled na budou Evropského parlamentu se shora. K budově, která podle všeho představuje Babylonskou věž totiž přiléhá druhá, která „náhodou“ docela připomíná onu „konspirační“ zednářskou pyramidu s vševidoucím okem, která je zobrazena třeba na dolarových bankovkách.

Evropský parlament Štrasburk, vševidoucí oko (Google)

Možná jde v některých případech (nebo třeba ve všech) jen o moji bujnou fantazii, ale na můj vkus je byť jen v těchto uvedených případech těch náhod až moc.

Temná číslovka

Jak je to tedy s tou Evropskou unií? Jedná se o přirozený vývoj lidské civilizace, nebo (trocha konspirace) o umělý tlak na vybudování novodobé totality – Nového světového řádu – jak ho poprvé veřejně propagoval 9. 11. 1991 Bush Sr.- na youtube např. zde… Na desetileté výročí 9. 11. 2001 si pak náhodou dvě desítky Arabů s nožíky na koberce naplánovalo únos 4 letadel (což se jim beze zbytku povedlo) a zbourání 3 budov WTC (ačkoliv letadly narazili do dvou). Nevím, zda to má nějakou souvislost s americkým emergency číslem 911. Dávám jen k zamyšlení a debatě. Kennedy byl zavražděn 22. 11. 1964, spontánní fráze: „Je to malý krok pro člověka, velký skok pro lidstvo“ zazněla v rámci mise Apollo 11.

Nemusí to znamenat vůbec nic. Samozřejmě na jiná čísla nalezneme také řadu zajímavých událostí. Ovšem jedenáctka prostupuje některými opravdu stěžejními. Nechávám k zamyšlení čtenářům.

loading...

Sám J.F.K. v nepříliš známém a zmiňovaném projevu (který mohl být jedním z důvodů jeho likvidace) vyzýval k obezřetnosti proti tajným společnostem a celosvětovému spiknutí.

Ľ. Huďo: „Konspirátor“ J. F. K.

Úvahy nad pozadím atentátu na prezidenta J. F. Kennedyho a spekulace, jestli to spáchal Kreml, Kuba, mafie, CIA, zájmové skupiny v USA nebo kdokoli jiný; zda byl jeden, dva nebo tři střelci, to je pravidelným tématem článků o událostech v Dallasu v roce 1963. Mainstream se však vůbec nevěnuje tomu nejdůležitějšímu, co nejen Američanům vzkázal zavražděný prezident. Veřejné odhalení skutečných pachatelů a organizátorů je bezesporu v nedohlednu, jedno je však jisté a ověřitelné – stále platné varování obsažené v projevu J. F. K. před Americkou asociací vydavatelů novin v hotelu Waldorf-Astoria New York City, 27. dubna 1961. Mimo jiné v něm uvedl:

„Chtěl bych mluvit o naší společné odpovědnosti tváří v tvář společnému nebezpečí. Události nedávných týdnů snad některým pomohly tuto výzvu osvětlit; rozměry této hrozby se však ukazovaly na obzoru po mnoho let. Samotné slovo, ‚utajení‘ je ve svobodné a otevřené společnosti nepříjemné; a my, jako občané, se z podstaty i historicky stavíme proti tajným spolkům, tajným přísahám a tajným jednáním. 

Už dávno jsme rozhodli, že nebezpečí nadměrného a nedovoleného utajování věcných faktů daleko převažuje nad riziky, které jsou citovány na jeho omluvu. I dnes má jen pramalý smysl čelit hrozbě uzavřené společnosti napodobováním jejích svévolných omezování. I dnes má jen pramalý smysl zajištění přežití našeho národa, pokud s ním nepřežijí i naše tradice. A je zde velmi závažné nebezpečí, že ohlášená potřeba větší bezpečnosti bude ovládnuta těmi, kteří jsou dychtivi rozšířit její význam až na samotné hranice úřední cenzury a utajování. 

Apeluji na média

Žádám však každého vydavatele, každého redaktora a každého novináře národa, aby přehodnotili své vlastní standardy a aby prohlédli podstatu nebezpečí, které hrozí naší zemi. V současnosti není vyhlášena žádná válka – a přestože může zuřit nelítostný boj, nemusí být nikdy vyhlášena tradičním způsobem. Nebyla vyhlášena žádná válka, nebyly překročeny hranice pochodujícími vojsky, nebyly odpáleny rakety. Celosvětově jsme totiž postaveni před jednolitou a bezohlednou konspiraci, která spoléhá především na tajné prostředky pro rozšiřování sféry svého vlivu – na infiltraci namísto invaze, na převraty namísto voleb, na zastrašování namísto svobodné volby, na partyzány v noci namísto armády ve dne. 

Je to systém, který odvedl rozsáhlé lidské a materiální zdroje na vytvoření husté sítě, vysoce účinné mašinérie, která spojuje vojenské, diplomatické, zpravodajské, ekonomické, vědecké a politické operace. Její přípravy jsou skryté, nikoli veřejné. Její chyby jsou ututlány, neobjeví se na titulních stranách. Její odpůrci jsou umlčeni, nikoli velebeni.“

loading...

Pochopili něco z toho dnešní vládnoucí politici a jim oddaní novináři s třetím sektorem? Nemohou, nedokážou, nechtějí? Hlavně, že číhají a snaží se, abychom na tato slova zapomněli i my, ostatní. V tom je ovšem musíme zklamat.


Zdroj.

Čtěte dále:

Berlín chce trestat Londýn: Ekonomický propad Brit... Osvobozování Británie ze spárů Evropské unie pozvolna pokračuje a ústřední vládě i jejím protektorům v jednotlivých evropských státech tato skutečnost...
Česko naštvalo Palestinu! Jen houšť a větší kapky... Po dlouhé době může být člověk hrdý na svoji vlast. Česká republika společně s Maďarskem a Rumunskem zablokovala prohlášení Evropské unie k Palestině ...
Prosba o férové zpravodajství Byť dneska se o prezidentských volbách v Rakousku už moc nepíše, protože v mediálním světě zítřek je již starým, pro mě jsou evropskou událostí týdne....
Biskupové Polska, čiňte pokání! Vážení biskupové Polska, věříme, že si uvědomujete svou zodpovědnost před Bohem a zároveň i mimořádnou závažnost současné situace. Krátce řečeno, pols...
Vy xenofobní prasata a Putinovy děvky, přece musít... To je boží. Naprosto střízlivý Zeman (ten se musel bavit přímo královsky) si potřásá rukou s naprosto ožralým Junckerem. To by měla být fotka roku, ne...
Satan z Prahy zvaný Halík je věrny obhájce nedemok... Kdo odmítá omezování suverenity České republiky ve prospěch Bruselské vlády je agentem Ruského impéria. Kdo odmítá kolonizaci Moravy a Čech muslimským...
Totalita je zpátky: Zatčení a obvinění Adama Barto... Adam Bartoš, předseda Národní demokracie, byl těsně před Prvním májem zatčen, obviněn, vyslýchán a přespal ve vězení. Obvinili ho za jeho politickou a...
Smysl má pouze tvrdý Brexit Odmítnutí dohody o podmínkách Brexitu, předložené Theresou Mayovou poslancům britské Dolní sněmovny, staví Spojené království před následující dilema ...
Jean-Claude Juncker útočí hanebnou sebekritikou na... Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker prohlásil, že EU má mnoho legislativy, plete se lidem do života, připravila se o prestiž a kvůli přílišné...
Šifra mistra Zemana: „Romové v Trmicích dělali bor... PETR HÁJEK komentuje tajemné poselství jednoho totalitního plakátu, který okupuje Národní muzeum, aby přiblížil, co s námi, „(ne)voliči“, havlistické ...
loading...